Taky si někdy připadáte, že je lepší se doma vykurýrovat sama, než jít si sednout do čekárny a pak vidět doktora. Já musím říci, že mně se to stává často, jdu tam, až když fakt už musím, neb si sem tam připadám jako blb, když řeknete, co Vám je, a od doktora to vyzní, jako že si vymýšlíte a nic to není. A jak jsem k tomu dospěla.

No tak minulý rok jsem byla s partou známých v Maďarsku na rybách, no popravdě jsme moc ryb nechytli, ale zato si každý dovezl nějaké to nachlazení či zánět. No, a to bych nebyla já, abych neměla nějakou tu nemoc, co normálně nikdo nechytne. 

V Maďarsku mě něco muselo kousnout do nohy, nejspíše to byl nějaký nemocný komár, protože mně pak pěkně otekla nožka a bolela jako čert, ještě že už jsme jeli druhý den domů. Tak jsem dávala zábaly a tak. Hned mě po příjezdu domů hodili na pohotovost, neb na tu nohu nešlo ani stoupnout a už jsem nemohla ani obout botu. Na pohotovosti mě doktor prohlédnul a řekl, že to nic není, dal mi prášky na bolest a poslal domů (tam jsem byla v neděli), tak jsem je baštila, jak mi řekl, ale bohužel noha pořád bolela, a už dokonce až ke kolenu, tak jsem ve čtvrtek tam šla znova.
A tak mě poslal na kontrolu, zda tam není trombóza, nic se nenašlo, noha pořád byla červená a bolela od kotníku až ke koleni, ale prý to nic není, ať přijdu za 3 či 4 týdny. Prostě to nic není, mně bylo řečeno, a já si připadala jako blbec, neb i sama vím, že to není v pořádku. No tak jsem šla teda domů  - no spíše pajdala.

Vzala si volno a byla doma, no a v neděli to se mnou seklo už úplně, začala jsem zvracet a mít průjem, no nebudu to tu rozebírat:o), ale bylo to hoďku v kuse, buď tak či onak. No hrůza, když to trochu šlo, zavolala jsme našim, neb je jasný, že tam budou dříve než nějaký doktor, a když mě znova odvezli na pohotovost, tak nejlepší je, když člověk je úplně mimo a jediný, co chtějí je kartička pojištěnce.

Po návštěvě na pohotovosti mě taťka musel dopravit na infekční, neb si tam nevěděli rady, to už jsem byla dost dehydrovaná, a když mě sestra šahala na žíly - no spíše na ně klepala, tak jsem málem vykvetla, jaká to byla bolest. No, musím říci, že náš táta byl tak nervní, že i před pohotovostí zlomil klíček v zapalování a my měli to štěstí, že kolem jel náš známý a na infekční mě dovezl, no a tak jsme zase čekali tak 10 minut, než se doktorka probudí a půjde nám někdo otevřít.

No, nakonec si mě tam nechali týden a výsledky ukázaly, že se mi ten zánět z jednoho štípnutí, díky tomu, že jsem nedostala žádná antibiotika, dostal do žaludku a do střev. Takže můj zážitek z ordinací je nic moc.
Martina


To jsou dneska příhody, sama jsem si to zavinila... Díky za příspěvek! Já stoupla v Itálii ve vodě na nějakého hádka, nebo co, a taky mi strašně otekla noha. Ale naštěstí ošetření na pláži bylo okamžité a do hodiny otok slezl. Ale měla jsem strach...

Jaká byla vaše nejhorší návštěva u lékaře?
Máte speciální zážitky z ordinace?
Nebo snad znáte speciální ordinaci?
Svěříte se s příběhy z nemocnice?
Přímo ze zubařského křesla?
Z čekárny?

Napište nám na redakce@zena-in.cz
Za příspěvky k dnešnímu tématu Nejhorší návštěva u doktora můžete vyhrát vlasovou terapii v podobě luxusního spreje na vlasy od firmy Schwarzkopf. 

Pravidla dnešní soutěže najdete tady. 
Hrajeme o kosmetický balíček Fa.

Reklama