Styl

Prý mám na čepice „kukuč“

Píše hrdě čtenářka Petra a z jejího příspěvku je patrné, že si toho je vědoma. Má spooustu čepic, které si nejen koupila, ale také sama vyrobila.

Čepice mám ráda, prý my sluší, a mám jich docela pěknou sbírku. Sportovní kšiltovky, tvídové, manšestrové a jiné nesportovní kšiltovky, kulicha do města, fialový pletený skorobaret, vlastnoručně upletený model, vlastnoručně ušitý model ala vodník, vlastnoručně ušitý model prý „ala Lenin“ i klobouk ( a taky cyklistickou a lyžařskou helmu- v těch vypadám jako „úchvatný marťan“). Prý mám na čepice „kukuč“.

Moje maminka čepice nenosí, říká, že ona čepicový typ rozhodně není. Pamatuju si , že před časem jí moc slušela (ochránci zvířat prominou) chlupatá čepice z lišky. Jako A. Verešová nosí chlupatou čepici na lyže, ona v ní i bruslila.

Ale zpátky k tomu, že není čepicový typ - říká, že důkaz toho je příhoda, kdy si ve Vietnamské tržnici zkusila čepici a prodavač se na ní smutně podíval a řekl: „Neťlutí pani, neťlutí““. :-D

Petra

Milá Petro, tak už je co říct, když vietnamský prodejce něco nepochválí. Je zvláštní, že moje maminka je přesně taková. Čepice nenosí, i kdyby venku padaly trakaře. Říká, že se jí potí vlasy. A přitom si ji vybavuji z dětství, že čepice nosila a moc jí slušely..

Jak jste na tom s nošením čepic vy, milé ženy-in? jakou pokrývku hlavy jste ochotná vzít na milost, když je zima? Je to kšiltovka, baret, klobouček, nebo kulich? Máte nějakou oblíbenou čepici?

Napište nám na dnešní téma. Na vaše příspěvky, ale třeba i fotografie se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

   
15.11.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [2] smeiki [*]

  enka1 — #1 tato památná příhoda byla vyprávěna stylem- podívej kdo taky nede mnou zlomil hůl.  Zkrátka jsem se nepomamila.  

  superkarma: 0 15.11.2011, 13:19:10
 2. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml30Nenabídl jí dražší, aby ťlutěla?

  1. na komentář reaguje smeiki — #2
  superkarma: 0 15.11.2011, 12:16:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme