.

Prý ho mají sametového

Cestování

Prý ho mají sametového

 

Když jsem dorazila do Tunisu, kam jsem si vyjela s CK Fischer, v podstatě hned na letišti mne zaujali místní muži. Fešáci! Jsou zlehounka čokoládoví a většina z nich má krásné oči. A zde je nutné podotknout, že většina se těma svýma očima taky kouká pěkně smyslně.

Na první pohled poznáte, že bílé ženy se jim líbí a pokud jste navíc majitelkou blonďaté hřívy, máte mužskou pozornost v Tunisu zcela jistě zaručenu.

Jitka – jedna součást naší kamarádské trojice – by mohla vyprávět. Kamkoli vešla, kdekoli se mihla, byla středem pozornosti. Bohužel, ona pozornost byla někdy i v poněkud nepříjemnějším ražení. Většina Tunisanů je velmi slušná a galantní, ale i mezi nimi se občas najde takový, jenž jaksi nezná míru. Při návštěvě Mediny v Hammametu jsme se s Květou dokonce nedobrovolně proměnily v ženské bodyguardy a plácaly přes všetečné ruce ty méně vychované příslušníky mužského pohlaví.

Já osobně jsem si užívala pozornosti tak nějak přiměřeně a povětšinou velmi příjemně. Zaměstnanci hotelu byli všichni do jednoho velmi slušní a ochotní a nikdy by si nedovolili zajít někam, kde končí hranice slušnosti.

Když jsem zjistila tuto potěšující skutečnost, rozhodla jsem se využít rozšířených hotelových služeb a navštívila jsem masérské studio. V duchu jsem se viděla, kterak labužnicky ležím na stole a mé tělo projíždějí sem a tam nějaké opravdu chlapské ruce, jejichž majitel měří nejméně dva metry a jeho ramena mají takovou šíři, že bych se do nich zachumlala a schovala jako nic.

Tak to byl ale opravdu jen sen. Realita se nakonec ukázala zcela jiná. Ve chvíli, kdy jsem zaplatila příslušný obnos a recepční zavolala maséra, aby si mě přišel vyzvednout, jsem byla postavena nohama pěkně na zem. Místo nějakého namachrovaného nadsamce, pod jehož rukama bych roztála jako loňský sníh, přišel mužíček, který vypadal, že právě vysvlékl žokejský dres. Jeho 160 cm a váha tak 40 kilo i s železnou postelí ve mně důvěru zrovna nevzbuzovalo. Zvláště v kombinaci se skutečností, že já nejsem zrovna nějaká křehká květinka.

„Co si se mnou to chůdě asi počne?“ přemítala jsem starostlivě, když jsem se skládala na masérský stůl. Ovšem drobeček mě opravdu překvapil. Masíroval mě pevně, důrazně i jemně a bylo poznat, že je ve své profesi opravdový machr. Občas mi položil kontrolní otázku: „It´s good?“ Přiznám se otevřeně, že jsem se vždy zmohla jen na přiškrcené: „Yes.“

Za pár dní mi ale bylo souzeno potkat opravdového chlapa. Pořádného samce! Byl černý jako uhel, což v mém případě není vůbec nic na závadu. Co ale bylo podstatně závadnější, byla skutečnost, že to byl pravděpodobně nějaký sexuální, lovící nadrženec. V životě jsem nezažila, aby na to šel někdo tak rychle! Žádné řečičky, sladké ňuchání do ouška a uplácení sklenkami sektu…. Kdepak. Černouškovi stačilo pouhopouhých cca 15 vteřin, aby poznal, že jsem ta, na kterou čekal celý život a kterou dosud marně hledal :o). Potkali jsem se u výtahu, kde mě sjel lačným pohledem… po nástupu se zeptal, odkud jsem a jak se jmenuji, sám mi o sobě poskytl tyto informace též…a již jsme byli ve druhém patře, kde jsme vystupovali. A hned následovalo jeho urputné a neoblomné pozvání na pokoj.

„Ten tedy neztrácí čas,“ napadlo mě a v hlavě mi bleskurychle probleskla představa vášnivé noci a černého objetí. Hned v zápětí byly ale tyto lákavé představy přebity varovným signalizačním zařízením, které jako o život blikalo: AIDS, AIDS! A zbaběle jsem prchla do svého pokoje.

Chudák černoušek si této noci nic neužil. A trpěl pravděpodobně i druhý den a večer. Jeho lov byl i nadále zřejmě neúspěšný, neboť o půlnoci mě probudily rány na dveře a úpěnlivé volání: „Hallooooo, Hallooooo…..“ Řeknu vám, ležela jasem jako zcepenělá a ani jsem nemukla.

Naštěstí ho to přestalo po chvíli bavit a odtáhl do svého pokoje lízat si své bolavé a nepochopené ego.

A tak jsem se sama a dobrovolně vzdala možnosti zjistit, jestli ho mají černoši opravdu sametového.

 

A jak jsem tom vy a vaše prázdninové lásky? Pojďme si dnes o nich povídat. O těch krásných letních, táborových či dovolenkových vzplanutích. O slzavých loučeních, nesplněných slibech… o nocích, kdy jsme nemohly spát, protože jsme v hlavě měly jen toho jednoho jediného…

Pište mi na náš redakční e-mail redakce@zena-in.cz své vzpomínky a zážitky. Krásně si při pátku společně zavzpomínáme…..

 

Na vaše příběhy se těší dnešní editorka  

 

A pokud jste se rozhodli vycestovat do Tuniska, určitě neprohloupíte, když tak učiníte s CK Fischer. Jejich služby jsou totiž skutečně vynikající a máte zaručeno, že o vás bude skutečně dobře postaráno.
Více na www.fischer.cz

   
03.06.2005 - Zahraničí - autor: Jaroslava Machálková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [91] isabel13 [*]

  Sex s černochem je něco úžasného

  superkarma: 0 09.05.2011, 15:03:21
 2. avatar
  [90] Solei [*]

  Ja uz se tesim zpatky do cech, rakusaci a to i ti bili jsou tady smradlavejsi nez ti nasi cesti chlapi a to nemluvim o rakusackach - nahoru huj ve spod fuj.
  Uz se snad tesim i na ty cernochy a araby co jsou v cechach, je sice pravda ze jako blondynka (jeste k tomu na suchdole kde je primo fakulta tropy subtropy - takze je tam cela afrika) jsem jich par v cechach uz poslala do haje a jeden mi nadaval do fasistu protoze jsem zdvorile odmitla jeho nabidku pozvani na veceri s tim ze mam pritele, ale cernosi a arabove tady jsou naprosto nemozni. Ve chvili kdy si vas vyhlednou jsou schopni delat na verejnosti sceny protoze jim nechcete dat telefon a nejdou daleko i pro az prilis tvrde chytnuti za ruku. Je uplne jasne ze vetsine z nich jde jen o sex nebo trvaly pobyt.... ti kteri uz jsou v evrope zdomacneli jsou vetsinou velmi mili a naopak si bilych zen moc nevsimaji. Nemam nic proti muzum tmave pleti, ale s rodilym africanem bych se bala....a nejspis uplne vseho co dokazu vymyslet od pohlavnich chorob pres ¨hrubost az po tehotenstvi

  superkarma: 0 07.06.2005, 18:54:42
 3. [89] Radka JS [*]

  Já bych černocha asi mohla. Odjakživa se mi někteří líbili. Myslím, že to není o vzhledu, ale o člověku. S jedním jsem se seznámila když mi bylo asi 12, máma mi zakázala se s ním stýkat! Dnes je to už jiné...
  Každopádně žádný erotický zážitek z dovolené nemám, nějak na to nejsem. Ne že by nebyla příležitost, spíš nejsem na rychlovky.

  superkarma: 0 06.06.2005, 12:09:45

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [88] Kekka [*]

  Všichni tmavší chlapi jsou jako říční po bílých ženách. To jen, abyste si o sobě tolik nemyslely.

  superkarma: 0 05.06.2005, 18:06:06
 2. [87] bejby [*]

  To bylo napinané.

  superkarma: 0 04.06.2005, 22:18:52
 3. avatar
  [85] jarre [*]

  Nechci vam, mile damy, brat iluze, ale jak prijedete do Afriky, at jste male, tluste, stare...navic, jste-li samotne, bez muzskeho doprovodu, budou vas domorodci obletovat. Sexuchtive zeny ze zapadu tam jezdi uz desitky let, jako muzi do Thajska, nebo postkomunistickych zemi. Takze az vas budou obletovat "sametovi cernousci" neni to, ze by vama byli tak atrahovani, ale je to zpusob, jak prijit k penezum, nebo vidina jak se dostat pryc z Afriky.

  superkarma: 0 04.06.2005, 10:54:21
 4. avatar
  [84] jarre [*]

  Nechci vam, mile damy, brat iluze, ale jak prijedete do Afriky, at jste male, tluste, stare...navic, jste-li samotne, bez muzskeho doprovodu, budou vas domorodci obletovat. Sexuchtive zeny ze zapadu tam jezdi uz desitky let, jako muzi do Thajska, nebo postkomunistickych zemi. Takze az vas budou obletovat "sametovi cernousci" neni to, ze by vama byli tak atrahovani, ale je to zpusob, jak prijit k penezum, nebo vidina jak se dostat pryc z Afriky.

  superkarma: 0 04.06.2005, 10:53:32
 5. avatar
  [81] Kekka [*]

  Tak už to vím. To mi spadl kámen ze srdce a hned se mi bude líp spát.

  superkarma: 0 03.06.2005, 21:12:59
 6. avatar
  [80] bednaroi [*]

  sametový? no, i u čecha je to možné , tak proč jezdit tak daleko

  superkarma: 0 03.06.2005, 19:45:30
 7. avatar
  [79] dadamac [*]

  říkala Tulikráska pod jiným článkem, že mají . Huráááá, už to víme

  superkarma: 0 03.06.2005, 18:13:30
 8. avatar
  [77] dadamac [*]

  Kekka: no nedozvíš, já se taky ptala Meryl a poslala mě ......

  superkarma: 0 03.06.2005, 18:00:25
 9. avatar
  [76] dadamac [*]

  Kekka: no nedozvíš, já se taky ptala Meryl a poslala mě ......

  superkarma: 0 03.06.2005, 17:45:53
 10. avatar
  [75] Kekka [*]

  A mají ho teda sametového nebo ne? Dozvím se to konečně?

  superkarma: 0 03.06.2005, 17:25:28
 11. avatar
  [74] Kekka [*]

  Černouška asi taky ne. Nejsem sice rasistka, ale já raději tuzemský (ne rum, ale chlapy).

  superkarma: 0 03.06.2005, 17:21:06
 12. avatar
  [73] stepka [*]

  když jsem zamlada byla v Chorvatsku, věčně mne jako štíhnou, dlouhovlasou blondýnku Chorvati oslovovali, mám mne tehdy hlídala, aby se nic nestalo. To jsem si jim líbila, ale kde ty časy jsou! Naposled se už ohlíželi jen po mé o hodne mladší sestře a já jsem uvnitř volala "já jsem tady", ale nějak to nebylo nic platné, přibyly roky, kila, děti... Každé ženě, dělá dobře, když se jí chlapi všímají, ale žena nesmí uvěřit, že o prázdninách jde o něco vážného!!!!Moc se mi líbí jižní typy, ale na černochy nejsem.
  P. S. Vám se nikdy ráno nestalo, že jste se vzbudily a s hrůzou jste zjistily, že jste starší a tlustější? To se pak lehce uvěří každému "nápadníkovi", který jen očkem mrkne.

  superkarma: 0 03.06.2005, 15:52:52
 13. avatar
  [72] Kahomar [*]

  Prázdninovou lásku jsem taky zažila, jéé to byly časy. Vydrželo nám to téměř dva roky. Je to už 20 let zpátky. Dnes jsem opravdu šťastně vdaná a je to super po celý rok, nejen o prázdninách. Do černoušků bych tedy nešla, měla bych vážné obavy z AIDS.

  superkarma: 0 03.06.2005, 15:13:19
 14. [70] Majkii [*]

  Meryl:
  Ja som skor na blondiacikov

  superkarma: 0 03.06.2005, 13:53:03
 15. avatar
  [68] majdalena [*]

  Dneska je to vážně riskantní. Dřív to byla něco jiného , ale dnes je spousta nemocí nejen aids.

  superkarma: 0 03.06.2005, 12:39:11
 16. avatar
  [64] dadamac [*]

  Merylko, a zjistilas tedy, jestli mají černoši sametového nebo ne ?!

  superkarma: 0 03.06.2005, 11:56:07
 17. avatar
  [63] Florencie [*]

  Noo, tak černocha bych si teda nedala...a už vůbec ne neznámýho! S mym štěstim bych od něj fakt nějakou tu nemoc chytla . Ale každý má jiný vkus, že

  superkarma: 0 03.06.2005, 11:56:05
 18. avatar
  [62] Ryta [*]

  Takové dovolenkové úlety jsou super, ale jen do určité míry.Taky jsem si jich pár prožila, ale do postele bych si žádného asi nevzala

  superkarma: 0 03.06.2005, 11:40:54
 19. [61] pokémon [*]

  Taky jsem měla možnost v Itálii,byl fakt krasavec a to tělo,ale řekl i kamarádce,když jsem nebyla k mání,takže to nemusím.

  superkarma: 0 03.06.2005, 11:35:30
 20. avatar
  [59] Happines [*]

  Ten opravdu neztrácel čas Takový dovolenkový úlet by byl super, ale jenom v myšlenkách. Já bych do toho taky nešla, strach je větší jak touha po dobrodružství.
  Někteří čeští chlapy jsou opravdu , ale já mám naštěstí čistotného. Ono mu taky nic jiného nezbývá, je hasič a bývá občas nejen špinavý, ale ještě ke všemu smrdí jako uzený

  superkarma: 0 03.06.2005, 11:30:53
 21. avatar
  [58] stepka [*]

  Více mne zaujal ten na horní fotce, určitě by to byl skvělý společník se smyslem pro humor!

  superkarma: 0 03.06.2005, 11:30:29
 22. avatar
  [55] stepka [*]

  Já bych si říct určitě nedala, protože nejsem na tyto vztahy na jednu noc. Obava z AIDS je v tomto případě určitě oprávněná. Na vysoké škole mi kámoška představila černoch, z kterého byla unešená. Byl hezký a inteligentní, předtím jsem z černochů měla strach, ale tento byl opravdu na úrovni a když jsme se s ním déle bavili, vůbec mi nepřišlo, že by byl nějaký jiný. Strčil by do kapsy spoustu bělochů. Byl to ten pravý tip muže do filmu.

  superkarma: 0 03.06.2005, 11:26:14
 23. avatar
  [54] stepka [*]

  Já bych si říct určitě nedala, protože nejsem na tyto vztahy na jednu noc. Obava z AIDS je v tomto případě určitě oprávněná. Na vysoké škole mi kámoška představila černoch, z kterého byla unešená. Byl hezký a inteligentní, předtím jsem z černochů měla strach, ale tento byl opravdu na úrovni a když jsme se s ním déle bavili, vůbec mi nepřišlo, že by byl nějaký jiný. Strčil by do kapsy spoustu bělochů. Byl to ten pravý tip muže do filmu.

  superkarma: 0 03.06.2005, 11:25:55
 24. avatar
  [53] brouk [*]

  Lowel:prave by to chtelo je te cistotnosti naucit.Ale rekni chlapovi bez se sprchnout smrdis ze?

  superkarma: 0 03.06.2005, 11:15:47
 25. avatar
  [52] lilithheta [*]

  U nás ve městě je přípravný ročník pro cizince, co tady chtějí studovat na VŠ. Takže toho opruzování a véééliké lásky jsme si s kámoškama v pubertě užily taky až až . Za chvíli nás to už tak prudilo a setřepat se ti nadrženci jen tak nedali , tak jsme si vymýšlely různé únikovky. Např. že jsme s kamarádkou na holky a že oni nemají šanci. Samozřejmě coby starší jsem pochopila, že to je pro chlapa jedno z největších afrodizia, a že nejlepší odpálkovačka je: "mám doma 2letého chlapečka a hledám pro něj tatínka!"+významný pohled do jeho očí. To spolehlivě zabírá, mám vyzkoušeno

  superkarma: 0 03.06.2005, 11:13:46
 26. [51] Kecka [*]

  Dám pisatelce za pravdu. Já bych si asi také to AIDS neriskla. Abych si dovezla domů památku "na celý život", to mi ten zážitek za to opravdu nestojí. Zvláště pokud šel tak rychle na věc. To jistě nebyla jediná jeho známost, čili riziko veliké!!!

  superkarma: 0 03.06.2005, 11:10:56
 27. avatar
  [50] Tanzi [*]

  Nevím..nějak mě "exotika" neláká.
  Nedovedu si to ani představit..mít v posteli vedle sebe třeba černocha..at už sametového, nebo ne.

  superkarma: 0 03.06.2005, 11:10:24
 28. avatar
  [49] breberka [*]

  xenie:holt, když se mluví o chlapech, tak se nedá nic jiného taky čekat, že

  superkarma: 0 03.06.2005, 10:53:18
 29. avatar
  [48] breberka [*]

  Lowel:nejhorší chlapi jsou ti, co o sebe pečují tak, že na sebe piplají i make-up .Ti jsou pošahaní.

  superkarma: 0 03.06.2005, 10:52:17
 30. [47] xenie [*]

  koukám jak se debata o zajíčkovi-černouškovi opět stočila kamsi k počtu sprch denně u průměrného čecha :)))

  superkarma: 0 03.06.2005, 10:51:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme