Styl

Prvosenka: Pěkné nehty jsou můj nesplněný sen

Krásné úterní dopoledne! :-)

Moje nehty jsou kapitola sama pro sebe. Vždycky se mi líbily delší(ne dlouhé) upravené nehty, které mají přirozený zaoblený tvar(ne jak to někdy vidím u žen, že mají nehty hranaté). Ale takové nehty pro mě budou vždy jen nesplněným snem, protože se zkrátka k takovým nehtům nikdy nedopracuju. Jelikož vypomáhám v zemědělství, moje nehty tomu odpovídají.

Zrovna nedávno jsme vybírali pomocí bramborového kombajnu brambory a ačkoliv jsem si vyjímečně rukavice vzala, ani ty však nezabránily tomu, že je mám z kombajnového pásu úplně ubroušené až na nejkratší možnou délku. Zrovna tak dostávají zabrat při sklizni řepy a ačkoliv dosahují minimální délky, i tak se mi za ně dokáže dostat špína, kterou jen těžce dostávám zpět.

Přemýšlela jsem, že bych zkusila v současné době moderní gelové nehty, ale asi by to byly v mém případě jen vyhozené peníze. Přitom by mi úplně stačilo, kdyby měly mé nehty délku alespoň na konec prstu, to bych byla úplně spokojená. Navíc se mi "kroutí" prsty, takže na takových prstech by delší nehty asi moc dobře nevypadaly. Také je mám hrozně měkké, takže se mi neustále zatrhávají, takže piluji a piluji a nehet je kratší a kratší.

Takže se musím smířit s tím, že zemědělství krásným, dlouhým, upraveným nehtům nepřeje a že je nikdy takové mít nebudu. Proto můžu jen "závistivě" obdivovat nehty jiných žen.

Prvosenka 

Text nebyl redakcí upraven.

Dnes si povídáme o nehtech.

 • Líbí se vám krátké, nebo dlouhé?
 • Upřednostňujete lak, či přírodní vzhled?
 • Jaké nehty nosíte vy?
 • Potrápily vás někdy nemoci nehtů?
 • Chodíte na manikúru a pedikúru nebo se o své nehty staráte sama?

Pokud se pyšníte pěknými drápky a chtěla byste nám je ukázat, pošlete fotku. Pište nám vše, co vás o nehtech napadne na adresu

redakce@zena-in.cz

   
26.10.2010 - Krása - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Eliana [*]

  I krátké nehty mohou být přece pěkné, hlavně hodně krémovat a krémovat, pak jde i lépe ta špína dolů, já se pořád venku v něčem hrabu tak to chápu....

  superkarma: 0 26.10.2010, 13:49:12
 2. avatar
  [2] DanaD [*]

  ja si taky myslim ze bysd to mohla zkusit ted pres zimu to se venku tolik nedela... pod stromecek nove nehtySml59

  superkarma: 0 26.10.2010, 13:39:05
 3. avatar
  [1] átéčko [*]

  Prvosenko, zkus ty gelovky! Nechej si krátké  a uvidíš, že budeš spokojená. Mám kamarádku, která má pole, nechala si předloni udělat nehty na svatbu neteře. Ale vyhovuje jí to  teď, nevzdala se jich. A víš, koho znám s paradoxně nejúžasnějšími nehty?

  Známou,která si nechla nehty závratně dlouhé a ještě navíc konce hranaté a šikmé? A víš kde dělá?

  V kovošrotu!

  superkarma: 0 26.10.2010, 13:35:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme