Minulou sobotu proběhla v pražské Tančící kuchyni skvělá akce spojená s vařením. Jako první jsme testovaly a vařily pokrmy s novým multifunkčním hrncem TEFAL Cuisine Companion.

Uvařily jsme celkem 3 pokrmy – dýňovou polévku, kuřecí maso připravené v páře s mrkví a s koriandrem a naprosto luxusní čokoládový puding z domácích ingrediencí.

Podívejte se na fotografie, jak jsme se bavily, nyní pro vás připravujeme čtenářské vyhodnocení multifunkčního hrnce TEFAL Cuisine Companion a krátké video, vše uveřejníme v chystané reportáži příští týden.

tef

tefaa

tefal

tfl

fal

ac

sul

Univerzální přístroj Tefal Cuisine Companion v sobě spojuje unikátním způsobem um a techniku mnoha jiných přístrojů, které v kuchyni musíte denně používat. Multifunkční elektrický kuchyňský robot Tefal Cuisine Companion sám naseká, připraví a dokonce i uvaří širokou škálu pokrmů – od předkrmů až po dezerty. Co dovede Tefal Cuisine Companion na jedničku? Naše recepty na akci skvěle zvládl!

Více na  www.tefal.cz nebo v našem článku TEFAL Cuisine Companion: nový ideální společník do kuchyně http://zena-in.cz/clanek/tefal-cuisine-companion-novy-idealni-spolecnik-do-kuchyne?preview=on

Reklama