Bulvár

První šminky, kroky dětí i milenci. Program Žena-in.cz na další týden

Co pro vás připravujeme na příští týden? Dnes proběhla porada a tam jsme vše upekli. Čtěte dál a dovíte se, co vás čeká a nemine.

Nejdříve pár drbů z redakce.

Klára Milošová se nám vdala a od nynějška je to paní Wimmerová. A jako novomanželka si odjela plnit své manželské povinnosti na svatební cestu. Tímto pozdravuji Kubu.

Naše obchodnice Zuzana s účetní Ivanou šly na „jedno“ a skončily po deseti ve vřelém objetí s kuchařem romské národnosti. Jeden manžel jim přinesl peníze na útratu a druhý je rozvezl do jejich domovů.

Redaktorka Saša a naše grafička Kačka včera šly za kulturou. Z jedné hospůdky je vyhnaly zvedající se židle a z druhé jedna hodina ranní. Saša se musela léčit vývarem.

Jakub byl zdrchaný z vašich reakcí na téma hnusné filmové scény. Myslel to dobře, ale nedošlo mu, že některé věci se vám opravdu hodně nelíbí…

Tolik trocha pavlačového zpravodajství z Gorazdovy 10.


A nyní co vás čeká příští týden.

V pondělí 19.9.  Dana Svobodová s vámi zavzpomíná na vaše první pokusy v líčení. Vzpomínáte na své první šminky? Já ne, maminka mi je nechtěla koupit…

V úterý 20.9. Jakub bude vyzvídat,jak se vaše děti učily chodit. Máte video, fotky, historky? Pochlubte se…

Ve středu 21.9. opět Dana Svobodová napíše historku své dcery, kterak si zabouchla dveře. Vzhledem k tomu, že každý z nás z redakce již tuhle situaci zažil, domníváme se, že i pro vás budou zabouchnuté dveře zajímavým tématem plným humoru.

Ve čtvrtek 22.9. vám přinesu dle mé ženy strašlivý příběh jedné nevěry, která se její aktérce velmi nevyplatila. Ale nevěry umí brát i dávat. Jak u vás? Už vám nějaká nevěra něco vzala, nebo dala?

V pátek 23.9. je první podzimní den. Saša Stušková se na toto období plné mlh a barev těší. A co vy? Jaký je váš vztah k podzimu? Také se rády brouzdáte vrstvou pestrobarevného listí, posloucháte jeho šustot a zasněně hledíte do dálav žlutohnědočervených lesů?

 

Máte nějaké připomínky, chtěla byste nějaké téma, nebo jen voláte SOS a nevíte si s něčím rady?

Napište nám, rádi vám, pokud to bude v našich možnostech pomůžeme.

redakce@zena-in.cz

   
15.09.2011 - Blog redakce - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [4] ifulinkaa [*]

  Bulvár funguje dobře :)

  na témata se těším, bude co číst.

  superkarma: 0 15.09.2011, 11:19:44
 2. avatar
  [3] Heather [*]

  Ač jsem k tématu Kuby nepřispěla, nepřišlo mi nejhorší. Alespoň nad tím popřemýšlel a bylo to něco nového... Sml67 Takové dnešní nehty jsou tu povosumdesáté Sml80

  superkarma: 0 15.09.2011, 08:11:50
 3. avatar
  [2] Alka1 [*]

  Náhodou já mám moc ráda horrory a drsné filmové scény (až na určité vyjímky). Kdybych včera měla víc času, má reakce by byla pozitivní. Takže Kubo, nic si z toho nedělej!

  superkarma: 0 14.09.2011, 16:27:23
 4. [1] janny199 [*]

  Pavlačové zpravodajství za 1* Sml67 super,to jsem se nasmála Sml54Sml54...to by mohlo bejt klidně častěji Sml59Sml59

  superkarma: 0 14.09.2011, 16:04:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme