MiMi

První postýlka MiMi společnosti LINET, světového výrobce zdravotnických prostředků, se stala Novinkou roku v internetové anketě Česká máma 2012. Anketa, v níž čeští rodiče hlasovali pro svoje nejoblíbenější značky, proběhla během měsíců září a října a zúčastnilo se jí přes 1 400 respondentů.

„Hlavním cílem této akce je identifikovat na českém trhu nejoblíbenější značky, objevovat novinky v oblasti péče o nejmenší děti a představit výsledky ankety široké veřejnosti,“ uvedl Petr Ludvík, pořadatel ankety Česká máma 2012 (www.ceskamama.cz).  Rodiče vybírali nejlepší výrobce, dodavatele a služby specializované na dětské zboží a potřeby pro děti a mohli hlasovat v 18 kategoriích. Novinka roku byla vybraná z osmi nominovaných. O konečném výsledku rozhodla porota odborníků z různých oborů (pedagogové, psychologové, lékaři) a také maminky. „Chceme upozorňovat na nové zajímavé, inovativní výrobky a služby pro děti, které se právě objevily na trhu. Tato kritéria nejlépe splnila První postýlka MiMi společnosti LINET,“ vysvětlil Petr Ludvík.

 MiMi

Půjčovnu speciálních novorozeneckých postýlek MiMi, které používají odborníci v porodnicích pro péči o novorozence, spustila v ostrém provozu společnost LINET letos v červnu. „Počet zápůjček neustále roste, k dnešnímu dni si je zapůjčilo téměř 400 klientů. Další postýlky mají nastávající rodiče zarezervované,“ sdělila Romana Loumová z LINETu, manažerka projektu První postýlka MiMi. Zájem o postýlku inspiroval LINET k rozšíření sítě zápůjčních míst, zájemci si je mohou vyzvednout na 9 místech v ČR, většinou v krajských městech nebo přímo v porodnicích.

 MiMi

Reklama