Já moc na sloh nejsem, ale budu se snažit.

Tak jsme se s holkama šly opít, ze žalu, že nás žádný nechce.
Po našem oblíbeném smažáku jsme si daly 2 piva, rum a několik decek vína a pak už si jen pamatuju, jak jsme čekaly na autobus na koleje. Já se na zastávce pořád jen smála a řehtala na celé kolo a předkláněla, a pak v autobuse, tak já osobně jsem se zakecala s třema klukama a moje kamárádky také tak podobně. No stejně jsme v autobuse byli: jen my tři holky a zbytek samí kluci (na strojní fakultě to tak bývá), a ještě rozjařené alkoholem. Já s tím jedním došla pak až ke dveřím svého pokoje a kecali jsme dál a dál a já se osprchovala a převlíkla do pyžamka, a on čekal a já pak vklouzla pod peřinu a s tím alkoholem v těle jsem se ani nebála, že mi něco udělá.

No, nevím, co jste si mysleli, ale mluvili jsme až do rána a držel mě jen za ruku.

První pusu jsem dostala až v 5:00 - to už jsem byla střízlivá a on na to čekal. Jmenoval se Petr a chtěl, abych si ten první polibek zapamatovala. Pak odešel a já se konečně vyspala. Odpoledne mě navštívil zase a pak z toho byla láska jako trám. Můj první a zatím nejdelší vztah a trval 9 měsíců.

Ty první 4 měsíce byly nejkrásnější, protože jsem byli zamilovaní a pak přišlo první postelové mazlení a náš vztah se trošku změnil. Já neustále vzpomínám na ty první měsíce, kdy jsme se jen mazlili a nemilovali a neřešili možné těhotenství a pořád po sobě toužili. Teď nechápu, jak jsem to mohla tak dlouho vydržet, ale tenkrát...

Naši poznali, že jsem zamilovaná, až jsem doma jedla míchaná vajíčka oslazená a koukala do blba a pak jsem prohlásila, že mě to nechutná.

Když jsme se míjeli cestou do nebo ze školy a šli jsme proti sobě - jako ve filmu, já odhodila tašku a on taky a utíkali jsme k sobě a on mě zvedl a zatočil se se mnou a dal mi nádhernou slaďoučkou pusinečku a ostatní koukali na to video.

Po 9 měsících jsme se rozešli a já se z toho dostávala víc než 1 rok. Pořád jsem brečela a nechodila do školy a jen seděla na kolejích a vzdychla. Holky mi poradily, ať se z toho dostanu přes postel, a já nechtěla. Pak jsem začala chodit s dalším klukem, a až jsem měla další postelové zážitky, tak jsem postupně zapomněla.

Dodnes mám schovanou jeho milostnou korespondenci (hlavně přes letní prázdniny) a až budu nemocná a sama doma... zavzpomínám.
Dnes jsem vdaná a manžel o něm ví.
Manžela miluji, ale první láska je první láska a na tu se nezapomíná.
Macek


Macku, já jsem si teda celou dobu radši nic nemyslela, abyste si pak o mě náhodou něco nemyslela :-). Vzpomněla jsem si na svou délku vztahu v pubertě a přišlo mi, že 3 měsíce je už FAKT dlouho. Zatraceně. Dneska takhle utečou tři roky, ani nevím jak! Hodně štěstí v lásce a příjemné páteční odpoledne!

Vy, co si s námi dáte rande, máte šanci získat prima dárek. Prozradím jen, že oba dárečky zkrášlí vašeho manžela/přítele/kamaráda. Jednou něco na sebe a jednou něco pro voňavé tělíčko...

 

Jaké bylo vaše rande? Vaše nejsmutnější, nejkomičtější, první, poslední… jaké chcete!

Skončilo některé vaše rande fiaskem?

Jaké bylo to první a kde? Ještě na základní škole?
Na internátě, na diskotéce, nebo snad u oběda v mateřské školce?

Rande – totální propadák?

První rande a do měsíce svatba nebo děti?

Proběhlo už vaše vysněné rande?
Nebo na něj ještě čekáte?

Na které nejraději vzpomínáte?

Jaké bylo první rande s vaším současným protějškem?

 

Dejte si s námi dnes rande - napište nám!

redakce@zena-in.cz


 

Reklama