Co se vyklubalo z domnělého Anděla, se kterým se dala dohromady čtenářka Introvertka?


Je to velmi dávno, co se udál tento příběh. Byla jsem ještě naivní studentka. Přesto mi bylo už téměř 20 let a mezi vrstevnicemi jsem si připadala divně, protože jsem byla stále nepolíbená atd.

V lednu táta slavil své narozeniny a já byla domluvená s kamarádkou, že se půjdeme pobavit na diskotéku. Jelikož jsem vždy měla ve společnosti trému, dala jsem si na tátově oslavě několik panáků. Na smluvené místo jsem dorazila v povznesené náladě. S kamarádkou jsme se musely projít a pak jsem se z vlivu alkohoholu vytancovala. Sebevědomí mi však zůstalo.

Když jsme uznaly s kamarádkou za vhodné, každá jsme se rozešly ke své zastávce. Mně ovšem jel autobus až za hodinu, takže jsem nechtěla zmrznout a šla se schovat na jinou diskotéku. Snažila jsem se působit nenápadně, dívala se na tancující páry a jeden chlapec mě vyzval na parket.

Tancovali jsme a já uviděla Anděla. Vedle mě tancovalo asi pět kluků a jeden z nich byl On. Vysoký, štíhlý, delší blonďaté vlasy a velké modré oči. Jen ta křídla mu chyběla. Naštěstí si mě všimnul a stále jsme se po sobě dívali, pak začal tancovat blízko mě a nakonec mě pozval na drink.

Domluvili jsme si první rande, které bylo v romantickém stylu, po něm následovaly další. Když jsem měla oslavit svátek, pozval mě k sobě domů. Bydlel v domečku v ulici na Nebeských schůdkách. Tam jsem se konečně stala ženou a byla spokojená, protože byl velmi něžný.

A i když náš vztah byl docela krátký, ráda na to své První vzpomínám. Dostala jsem krásného plyšového čertíka, přáníčko kde si On přál, abysme spolu byli napořád a puget růží. Až po nějaké době jsem se dozvěděla zajímavou zprávu - že je to velký grázl, že láme dívkám srdce a jedna se kvůli němu pokusila spáchat sebevraždu. Taky, že se často pere a rozbíjí věci.

Po něm jsem měla několik krátkodobých známostí a jednu vážnější. Nikdy ale nikdo nebyl romantický jako David. Občas ho potkávám v létě na koupališti, ale už to není můj Anděl, je to obyčejný muž, na kterého si občas vzpomenu.

Vaše
Introvertka

Poz. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Bylo vaše poprvé romantické?

Posílejte mi dnes své romantické příběhy! Protože i vášeň patří k romantice, odměním nejlepší příspěvky sadou čtyř druhů kondomů. A ten nejromantičtější příběh ze všech pak získá nejen tuto sadu, ale i dárkový balíček Rerrero s balením Ferrero Prestige a Ferrero Mon Chéri a knížku Pošta pro tebe.

Více o tématu a ankteu najdete zde: Krásné romantické ráno!

Redakční mail: redakce@zena-in.cz

Reklama