Bulvár

První malovátka jsem dostala od přítele


Dobrý den,

má první zkušenost s malováním byla a stále je velmi úsměvná. Díky přísnější výchově se u nás malování nepovažovalo za nutné ani slušné, proto mi ani nepřišlo, že bych mohla zvýraznit své přednosti a potlačit nedostatky. Pak jsem se zamilovala, a to byl konec se všemi rodičovskými zákazy.

 

Jako každá žena, jsem se i já chtěla svému příteli líbit. Proto jsem o sebe začala více pečovat, přemýšlet, co si vezmu na sebe, jak se učešu apod... ale malování mě stále nezajímalo. V den mých narozenin mi přítel přinesl něco velmi neobvyklého. S nádhernou květinou mi donesl malou kabelku, ve které se skrývala řasenka a tužka na obočí. Velmi mě to překvapilo, protože jsem od chlapa něco takového nečekala. Samozřejmě mě hned uklidnil, že se mu líbím taková, jaká jsem, ale že by chtěl vyzkoušet, jak bych vypadala jemně namalovaná.

 

Jeho taktickým schopnostem a lehké manipulaci jsem tehdy nedokázala odporovat. Sám se nabídl, že mě namaluje... nebránila jsem se, jelikož jsem tak trochu nevěděla, co s tím mám dělat. Přítel sice po čase odešel, ale malovátka mi zůstala. :-) Přesto jsem zůstala u decentního líčeni, které mi nejvíce vyhovuje... že by pozůstatek výchovy?

 

Z velkého množství líčidel jsem začala využívat jen řasenku, tužku na obočí, občas oční stíny nebo rtěnku (popř. lesk). Pokud vypadám bledě (to bude asi tou stravou), tak se přidá i trošku pudru. Doma však chodím nenamalovaná, tam mě přece jen už všichni znají.
Ale do práce nebo na večírek se přece musím načančat, ne?

 

I když někomu může přijít líčeni jako zbytečné nebo drahé, není hezké potkat na ulici pěkně upraveného a sebevědomého člověka, kterému záři úsměv na tváři? Uznejte sami.

Přeji krásný den

 

S pozdravem Veronika

 


Milá Veroniko,
předpokládám, že mezi lidi počítáte i muže. :-)
My ženy máme proti nim výhodu, že se můžeme pomocí malovátek trochu vylepšit, chlapi musí to sebevědomí nahnat jinde.
   
05.04.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] wich [*]

  Kadla: Právě ti doma si zaslouží vidět mě krásnou, ostatní bych mohla mít v paži

  superkarma: 0 05.04.2007, 11:46:50
 2. avatar
  [1] Kadla [*]

  To já naopak chodím doma stejně (decentně) nalíčená jako do práce. Nevím, proč bych měla doma vypadat hůř než "mezi lidma"...

  superkarma: 0 05.04.2007, 11:15:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme