V poklidu se bavím na diskotéce s přáteli, zase jednou po dlouhé době a když jen tak jedu očima okolo, padne mi zrak na známou postavu. Trošku jsem zapřemýšlela a pak mi blesklo,  moje první láska. Už je to spousta let, ale pokaždé když ho vidím, tak se mi třepotají motýlci kolem žaludku.

On mě ještě nezahlédl, ale já už vymýšlela, co takhle jednou uklidnit dušičku a dát se s ním do řeči, třeba možná i víc…  Když si mě všiml, padl první úsměv a trochu delší pohled, než by měl být. Přisedla jsem si k němu k baru a dali jsme se spolu do řeči. Stále měl ten přitažlivý úsměv, až se mi z toho točila hlava. Vždycky jsem byla trochu stydlivá, ale ON a to stálé potkávání, letmé úsměvy, mě přesvědčil, abych to udělala.  Když jsme se začali bavit o tom, co stále po těch letech děláme a jak jde život, přestal existovat svět okolo a my byli sami. Koneckonců jsme se tak zapovídali, že jsme sami zůstali, byla zavírací hodina oné diskotéky a museli jsme odejít.

Snad tisíckrát jsem myslela na ty jeho podmanivé hnědé oči a to, jak se ke mně kdysi skláněl a líbal. Na to jsem nedokázala zapomenout. Ta přitažlivost tam vždycky byla, pokaždé kdy jsme se potkali.

Tak dneska se to opravdu stalo a on je vedle mě, sklání se a líbá mě stejně jako tehdy, ta chvíle nikdy nekončí. Bouchá mi srdce a podlamují se mi kolena. Projede mi rukou vlasy na šíji a mnou, jako když projede elektrický proud. Přitisknu se k němu a oplácím jeho čím dál tím žádostivější polibky.

 

Odcházím s ním domů, už nejsem ta mladá a naivní holka jako kdysi, dneska vím, co chci, a on taky.

On odemyká dveře a ani nerozsvěcuje, dýchne na mě ta stará známá atmosféra. Ještě na chodbě ho objímám a vychutnávám si jeho žhavé tělo. V tu chvilku jsem naprosto vypnula všechny myšlenky, které mi vyzváněly v hlavě, abych to ukončila a utekla domů. Všechny buňky v těle křičí, chci ho!!!

 

Jeho horké tělo se tiskne k mému a sladké rty šeptají něžnosti. Rukou přejíždím po jeho křivkách vnímám podmanivý hlas.  Pomalu se propadám do jiného světa. Postupně se dopracujeme do spodního prádla a ložnice. Svléká nejdřív mě a potom sebe. Jeho ruce a rty jsem cítila všude a zalykala se rozkoší. Když jsme se začali milovat, rozléval se mi oheň v těle, a pak sladký výbuch.

 

Když jsme tam leželi, mokří, všude tma, šeptali si sladká slovíčka a ruce bloudily… bylo mi tak krásně, že se naše cesty potkaly a že se vyplnily moje tajné představy. Bylo to mnohem hezčí, než když nám bylo náct… 

 

Byli jsme už dospělí. Jenomže život si to správné načasování nevybírá, a tak jsem počkala, až začal pravidelně oddechovat, a tiše se oblékla. S výčitkami svědomí šla domů. Opravdu to bylo nezapomenutelné, ale jen jsme si splnili naše tajné fantazie, docela nezávazně.

Dnešní večer si nechám v koutku duše pro sebe a občas si ho vychutnám v myšlenkách. Život není lehkej, a tak se vrátím domů, nasadím schovaný prstýnek a bude mě chvíli hryzat svědomí, že jsem na chvilku ztratila hlavu.

 

Ale nelituju toho. Mám schované malé  sladké tajemství.

 

 

Poznámka redakce.
Přibližně do dvou hodin odpoledne budou soutěžní příspěvky vycházet. Poté najdete na hlavní straně článek s anketou a budete moci dát svůj hlas té povídce, která se Vám líbila nejvíce. 

Reklama