Vztahy

První láska

„Tak nám pověz, jak to máte vy chlapi. Jak prožíváte první lásku?“ zaútočily na mne holky z redakce při jedné debatě,  ve které tvrdily, že je mužský pohled na věc zajímá.

 

Ujasnili jsme si termín. „První láskou“ nemám rozumět hraní si na doktory v dobách, kdy jsem chodil do školky a s Aničkou jsme si navzájem podrobně a zblízka prozkoumávali genitálie. Ale období dospívání. První doteky s erotickým podtextem, první šeptání slůvka "miluji tě" a první pokusy o milování.

 

Nemohu jinak, než popsat své vlastní pocity, své vlastní vzpomínky.

 

To bylo tak, chodil jsem do 8. třídy základní školy. Na prsou jsem si pěstoval první tři chlupy, hlas mi přeskakoval, na čele svítily nádherné jebáky, a když jsem viděl maminčin katalog Magnet a v něm modelky v plavkách, vytvářela se mi v teplákách boule. Měl jsem za sebou úspěšné přijímačky na gymnázium a bylo jaro.

 

Do té doby jsem viděl v holkách ze třídy spíše šprtky, nebo objekty k pošťuchování, ale najednou se mi začala líbit třídní (odpusťte to slovo) „kozatá“ Jaruška. Líbit snad ani není to správné slovo. Přitahovala mne. Její postava byla jasně formována déle než rok. Představoval jsem si, jak se s ní budu držet za ruku, jak budeme spolu sami a budeme dělat "ty věci" – v té době pornočasopisy nebyly a já o souloži nevěděl prakticky nic, takže „ty věci“ byly definovány velmi nejednoznačně. Zároveň jsem měl špatný pocit z toho, co tomu řeknou ostatní kluci, protože doposud jsme se na ty starší, co se drželi s holkama za ruce, dívali s opovržením.

 

Zvídavost zvítězila nad studem před spolužáky a těsně před školním výletem do Prahy jsem ji napsal dopis, jestli by nechtěla v Praze chodit se mnou. Že na odpověď budu čekat na zastávce autobusu ve tři.

 

Nepřišla a já měl pocit, že už nikdy nebudu moct jít do školy. Že to určitě všude rozkecala a že umřu studem. Ráno však čekala před školou a řekla, že ano a že odpoledne nemohla. Ještě párkrát v životě jsem zažil podobný pocit vítězství. Cítil jsem, že budu muset explodovat a ta síla rozhodí kousky mého těla na kilometry daleko. Byl jsem v euforii a snažil se to nedat najevo. Myslím ale, že to bylo vidět na kilometry daleko.

 

Zkrátím to. Výlet byl super. V průběhu dne až do doby rozchodu jsme se k sobě chovali stejně jako vždy. Tzn. já s klukama a ona s holkama.

„Máte rozchod na dvě hodiny. Sejdeme se u koně. Tady na tom místě,“ pravila třídní učitelka.

 

Kývli jsme na sebe a pak jsme zašli za roh a procházeli se po Václaváku a přilehlých ulicích a drželi se za ruce. Na začátku nesměle a později už jako samozřejmě a nakonec tak jistě, že když jsme potkali úču, tak jsme se nepustili. A posměšků spolužaček a spolužáků si nevšímali. Ostatně nebyli jsme jedinou dvojicí. Honza s Markétou na tom byli podobně. Kecali jsme celou dobu nejspíš strašný blbosti. A byli jsme takoví, jak to říct. Snad hrdí, teda já. Za ni mluvit nemohu:-)

 

A já v tom byl až po uši. Kdykoliv jsem ji uviděl, tak se mi zrychlil dech a zčervenal jsem, a nejednou jsem se vzrušil už jen při pomyšlení, že za okamžik budu s ní. Snažil jsem se jakoby nenápadně ji potkávat. Poslouchal jsem, kam půjde, a jakoby náhodou jsem šel proti ní. Jak to viděla Jaruška nevím, ale dnes mám pocit, že některá setkání měla v plné režii ona.

 

Byla má první láska a prázdniny se blížily. A mé tužby se čím dál víc konkretizovaly. To, co jsem chtěl, už nebylo jen vodění za ruce, chtěl jsem víc. Kluci rýpali, jestli jsme „TO“ už dělali. Ale my se potkávali pouze na veřejnosti: cukrárna, náměstí, odpolední kino a často v doprovodu spolužáků nebo spolužaček.

 

Mé tužby směřovaly směrem pořádně se líbat a šáhnout si. Podřídil jsem dobytí této mety vše. Po několika pokusech vylákat ji na opuštěné místo, jsem dosáhl úspěchu. Chtěla vidět, kam a ke které studánce chodí srnky pít. Jestli čte tyto řádky, snad mi odpustí. Počáteční pocity roztouženosti přebila chuť si šáhnout, a tak jsem neponechal nic náhodě. Posed nedaleko té studánky jsem pečlivě prohlédl a připravil na akci. Zametl jsem ji a přinesl čisté seno.

 

Zcela jasně si vybavuju ten pocit vzrušení, který se dostavil, když stoupala po žebříku na posed v sukýnce a já lezl za ní a viděl to, po čem jsem toužil skryté v bavlněných bělostných kalhotkách.

 

Pak to bylo ráz na ráz. Místo abych dobýval, byl jsem dobyt. Jen jsme se líbali, vášnivě a dlouze jsme vzájemně zkoumali své dutiny ústní. A já poprvé zajel rukou pod dívčí tričko. Dokonce jsem mohl šáhnout i dolů, ale jen na kalhotky. Víc mi nedovolila.

 

Než přišly prázdniny, tak jsme se na tom „našem“ místě setkali ještě několikrát. Už nikdy to nebylo takové jako poprvé. Přišly prázdniny a to jsme se neviděli.Pak já začal chodit na gympl a ona dojížděla na internát. Několikrát jsme se setkali, ale už jsme byli každý jinde.

 

Když jsem začínal psát tenhle článek, tak jsem byl přesvědčen, že to vyzní tak, že tenkrát jsem vlastně ani zamilovaný nebyl, že mi šlo jen o to šáhnout si a poznat. Ale teď čestně přiznávám, že v rámci vzpomínání mi došlo, že to fakt asi byla první láska. Protože ty pocity, co jsem tehdy zažil (moje následující partnerky snad prominou), se už nikdy neopakovaly. Už jsem se nikdy tak nestyděl a nikdy nebyl tak žádostiv dotyku rukou a rtů.

 

Ale stejně. Jestli se nám ještě zadaří ta holčička, co bychom chtěli, a bude jí těch 14 let a u našich dveří zazvoní takový ten červenající se klučina plný studu, tak vytáhnu naleštěný kulomet a na místě ho ….

   
06.04.2005 - Láska a vztahy - autor: Radek Kříž

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [77] Hanice [*]

  Díky, hned mám hezčí den. Je to roztomilé a nutí mě to vzpomínat. Už bych se do těch let, kdy člověk neví co si má sám se sebou počít, vrátit nechtěla. A ten kulomet? Mám stejné pocity, ani by nemusel být naleštěný :-), všem krásný den....

  superkarma: 0 07.04.2005, 08:10:06
 2. avatar
  [76] karlik [*]

  Když tak pročítám celou tu diskuzi připadám si jako blbec který neumí pochopit rozdíl mezi láskou a sexuelním tělocvikem. Láska přeci není o souloži, soulož je až výsledkem lásky a rozmnožovacího pudu. I když jak řekla ta prodejná dívčina bez lásky to přeci nejde.

  superkarma: 0 06.04.2005, 23:47:57
 3. avatar
  [75] karlik [*]

  Breberka 68 špatné informace, v době socialismu ve fabrikách ojížděl kámen cihlu a i naopak. Tenkrát se kapavka vyléčila antibiotiky a ajda ještě nefungoval.

  superkarma: 0 06.04.2005, 23:40:06
 4. avatar
  [74] *Kotě* [*]

  Jé, první láska, to jsou tak hezké vzpomínky Škoda že já žádné takové nemám

  superkarma: 0 06.04.2005, 22:04:08
 5. avatar
  [73] Lilinka [*]

  Ja svoji prvni velkou lasku potkala pred dvema roky (to vite,byla jsem osklive kacatko ) a trva dodnes. Prala bych si, aby byl ten pravy...
  On me naucil hodne veci do zivota, on me drzi nad vodou, kdyz je nejhur a kdyz se pohadame, je vzdy prvni, kdo se prijde usmirit.

  superkarma: 0 06.04.2005, 20:56:37
 6. avatar
  [72] Lilinka [*]

  blondy_k:

  superkarma: 0 06.04.2005, 20:52:55
 7. avatar
  [68] breberka [*]

  Pěkný článek
  Ještě teď si vzpomínám, jak mi manžel kdysi popsal, jak to probíhalo kdysi u nich na základní škole po pádu komunismu.Já jsem to moc nepocítila, ale on je o 5let starší.Prý se dělalo přesně to, co za kom. bylo tabu.Dělali se třídní akce takzvaně každý s každým (no hrůza). . Žádné první lásky, jenom sex a nic víc

  superkarma: 0 06.04.2005, 16:15:44
 8. avatar
  [65] Clerenc [*]

  Ivusse tak to je super

  superkarma: 0 06.04.2005, 14:42:33
 9. avatar
  [62] Lotka [*]

  Tohle by mohlo patřit do pátečního erotického jiskření, protože mě to docela rozpálilo

  superkarma: 0 06.04.2005, 12:13:10
 10. [61] r1911 [*]

  Deafina: Taky jsem měla nejdříve pocit, že jde o třídní učitelku!

  Ale článek to je povedený, takový dojemný. Jóó, to byly časy...

  superkarma: 0 06.04.2005, 11:35:26
 11. avatar
  [59] Markýza [*]

  Májík: no a to právě naši kluci nedělali a s těma co to chtěli dělat si to vyřídili sami nezi sebou - oni byli gentlasové (zvlášť pak v té osmičce), no a přeprat bych je asi nepřeprala protože to byli trénovaní hokejsti

  superkarma: 0 06.04.2005, 10:25:24
 12. avatar
  [58] Májík [*]

  Markýza:ono je lichotit a lichotit. To, že se jim líbím, to mi samozřejmě lichotilo, ale to, že mě ošmatávají, kde můžou, to mi teda sakra vadilo. A nejhorší bylo, že to byla parta tak 5 - 6 kluků a byl s nima i šatnář, kterej tu šatnu vždycky zamknul a já tam zůstala s nima sama. To byla hrůza, to jsem je fakt nenáviděla. Ale protože nejsem žádná třasořitka, tak jsem se s nima vždycky strašně prala, ale mám pocit, že jim to snad dělalo ještě víc dobře.

  superkarma: 0 06.04.2005, 10:14:30
 13. avatar
  [57] Machilka [*]

  sunny kiss: jo mě to taky někdy těšlo, ale to jsem nekňučela! Markýza:

  superkarma: 0 06.04.2005, 10:08:32
 14. avatar
  [56] Machilka [*]

  Jo holky a můj mi popisoval svou první lásku (nebo zásun) Studoval v Praze a dimů jezdil na prázdniny. Jednou byla u někoho na zahradě akcička a přišla tam i Anča. anča se mu moc líbila a tak to na ni zkusil a když uspěl měl ztoho velikou radost a představoval si jak budou spolu celé prázdniny chodit... No a ráno se pochubil kamarádovi, který mu řekl: " jó Anča, tak už i ty?! Tak to už nás měla všechny. A byl ztoho dlouho smutný
  A Anča se během týdne přidala k jiné partě kluků...
  A oni jen celé prázdniny uvažovali co udělali špatně a sledovali jak jde Anča jeden den do kina s tím a druhý den si ho už nevšímá a sedí zase s dalším na lavičče v parku...

  superkarma: 0 06.04.2005, 10:05:48
 15. avatar
  [55] Markýza [*]

  Machilka 45: kdepak já uječená, mně to spíš lichotilo.

  superkarma: 0 06.04.2005, 10:04:18
 16. avatar
  [54] Deafina [*]

  Já jsem zprvu mylně chápala, že se Radkovi zalíbila třídní učitelka a očekávala jsem platonické výlevy

  superkarma: 0 06.04.2005, 10:01:07
 17. avatar
  [52] Žábina [*]

  já si pamatuju na první lásku, kterou jsem prožívala se spolužákem v 9.tř. a ta se projevovala tak, že jsme na sebe pořád koukali, chodili vedle sebe po chodbě a vrchol všeho byl že jsme si vyměnili penály
  dodneška vzpomínám na ten skvělej pocit psát JEHO perem a pozorovat ho jak píše MÝM perem
  je to jedinečné a nemůže už se to nikdy opakovat

  teď mám už 15 letého syna a stále po očku pozoruju, ale s malým úspěchem...on se mi s ničím nesvěřuje...škoda...

  superkarma: 0 06.04.2005, 09:58:49
 18. avatar
  [49] Machilka [*]

  sunny kiss: Nerozumím?

  superkarma: 0 06.04.2005, 09:42:03
 19. avatar
  [47] Machilka [*]

  sunny kiss: To ti závidím. Já měla základku hroznou střední oněco lepší...

  superkarma: 0 06.04.2005, 09:33:43
 20. avatar
  [45] Machilka [*]

  Markýza: Jo! Myslela jsem ten ječící a hlavně to jo tak dělaly že jim to stršně vadí!

  superkarma: 0 06.04.2005, 09:31:13
 21. avatar
  [44] Markýza [*]

  sunny kiss: nás bylo šestatřicet a až na pár ťulapsů jsme měli sqělou partu

  superkarma: 0 06.04.2005, 09:30:07

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [39] Lhasa [*]

  To je heeezkýýý

  superkarma: 0 06.04.2005, 09:16:41
 2. [38] Radka JS [*]

  Jee, tak jsem se tak ponořila do vzpomínek..První láska je neopakovatelná..
  Bylo mi dvanáct a kluci se mi moc líbili. Ani ne tak spolužáci ze třídy jako ti o trochu starší. Ani nevím jak se to stalo, myslím, že jsem si všimla, že jeden kluk s osmičky si mě začal prohlížet poněkud déle, než bylo běžné. A tak jsem ho začala také více sledovat a najednou to byla láska jako trám! Každou přestávku jsme na sebe zamilovaně hleděli, inscenovali jsme vzájemě náhodná setkání. Letmý dotek, jako když pohladí vítr. Když jsem ho viděla, jako bych ztrácela slova. Zatajil se mi dech a já nemohla ani mluvit ani se hýbat. Bylo to naprosto magické. Myslela jsem na něho pořád, vyprovázela jsem ho, ne přímo, k autobusu a mávali jsme si. Těšila jsem se na každé ráno do školy a upravovala jsem se jen pro něj. Pak odjel na lyžák a já plakala, že ho týden neuvidím! Když se vrátil, našla se dobrá duše, která se se mnou ráda podělila o to, co tam se spolužačkami tropil! Urazila jsem se a vzkázala mu, že je konec! Do dnes nevím, jestli opravdu tropil nebo ne. Nicméně to konec byl a i když se s tím nechtěl dlouho smířit, názor jsem nezměnila. Po tom se to se mnou vezlo. Na lásku jsem už tak nějak nevěřila. Zvlášť, když jsem jela na "stromky", kde byly samé holky a asi dva kluci. Jeden z nich po mě hrozně toužil a pořád se držel u mě. Po pravdě mi to dělalo dobře, dokud jsme nezůstali v týpí a on se po mě začal sápat.V tu chvíli pro mě přestal být zajímavý a odešla jsem středem. Pak se celou dobu trápil, brečel, vyhrožoval že se zabije a holky mě přemlouvaly ať k němu zajdu. Jenže já před ním utíkala i oknem! Ve škole to pokračovalo a pořád to zkoušel.
  Je pravda, že s mojí první platonickou láskou, Václavem, jsme se potkali ještě v pubertálním věku. Zkusili jsme navázat na minulost, došlo i na líbání, oťapkávání, ale když jsme byli spolu sami v parku a mělo z toho být něco víc, utekla jsem. Pak jsme se potkali už v dospělosti a všechno si řekli. Cítili jsme to oba vždy stejně. Je to skvělá vzpomínka.
  A s tím druhým.. Potkali jsme se několikrát. Vždy to na mě zkoušel, ale nikdy z toho nic nebylo. Měl u žen velký úspěch a já byla ta jedniná, kterou nedostal, což ho hrozně žralo!
  Když o tom tak přemýšlím, vždy zůstalo jen u platonických lásek a krásných vzpomínek. Jeden vztah se ale přece dostal až do "konečné fáze". Byla to velká láska a vzápětí velké zklamání a šrám na hodně dlouho. Jak to tak v životě chodí...

  superkarma: 0 06.04.2005, 09:12:59
 3. avatar
  [37] Trinii [*]

  Moc moc pěkné
  Já zrovna zítra jedu na Slovensko za babičkou kde ta moje první láska bydlí, je už to spoustu let a od toho léta jsme se akorát zdravili, když jsem tam přijela. No a můj nynější nejmilovanější to ví, normálně jsme se o tom bavili, vždyť je to minulost a na tohohle kluka vzdáleného žárlí a bojí se o mě...ale nemusí.

  superkarma: 0 06.04.2005, 09:09:43
 4. avatar
  [36] Markýza [*]

  Kuře:

  superkarma: 0 06.04.2005, 09:01:41
 5. avatar
  [35] Markýza [*]

  Machilka: který myslíš - ten ječící a šahací, nebo ten bicí?
  mě nevadilo, že si šáhnou, mě spíš vadilo natahování podprsenkových ramínek a pak puštění a taky píchání kružítkem do zadku.
  To udělal jeden spolužák jedné holce v hodině matematiky a protože už toho měla plné zuby, tak se otočila a flákla mu takovou, že skončil pod lavicí ve vedlejší řadě, no a matikářka to komentovala slovy - to nám ta puberta s tebou hází Igore, srovnej ty lavice a uklidni se. No a on chodil s otistem její ruky na hubě ješte druhý den. Ale měla pokoj.

  superkarma: 0 06.04.2005, 09:01:05
 6. avatar
  [34] Křeček [*]

  Kuře:

  superkarma: 0 06.04.2005, 08:57:37
 7. avatar
  [33] Machilka [*]

  Kuře:
  chudáček tvůj ,aby se ještě nedivil!

  superkarma: 0 06.04.2005, 08:54:47
 8. avatar
  [32] Hannah01 [*]

  Tak my jsme s "šáhnout si" neměli problém, protože už od 6. třídy se na školách v přírodě pravidelně hrála flaška - ne svlíkací, ale šahací... Spolužáky na základce jsem moc nemusela, připadali mi telecí, ale zato jsem tajně milovala bratrova spolužáka z gymplu

  superkarma: 0 06.04.2005, 08:51:03
 9. avatar
  [31] Machilka [*]

  Májík: Já mám podobnou zkušenost, měly jsme ve třídě skupinku čtyř nebo pěti krav, které vždycky hrozně řvaly: " Maryjááá nééé, póóómóóc!" a přitom seděly a nechaly ty o hlavu menší hochy aby se na nich vyřádili!!!! Apak si otom vždycky vykládaly v šatně jací to jsou hajzli a ony jaké jsou chudinky! A přitom stačilo se na ně jen zle podívat. Věděli, že pro ránu nejdu daleko!
  Markýza: Doufám, že tohle není tvůj případ!

  superkarma: 0 06.04.2005, 08:50:00
 10. avatar
  [30] Kuře [*]

  Zrovna včera na večerní procházce jsem viděli dvojici zamilovanejch puberťáků. A můj pronesl typickou tatínkovskou větu: "Moje Janička se s žádným takovým tahat nebude až vyroste. O to se postarám." A na moji vlezlou otázku, co by dělal, kdyby svého přece jenom potkal s nějakým takovým hrdě odpověděl:"Jaňulka by přece s klukem nikam nešla, kdyby to neměla dovolený a já bych to nedovolil."

  superkarma: 0 06.04.2005, 08:49:13
 11. avatar
  [29] Markýza [*]

  Májík: já jsem asi divná, ale mě se líbilo, že se jim líbím

  superkarma: 0 06.04.2005, 08:34:57
 12. avatar
  [28] Markýza [*]

  sunny kiss: já ho vídávám poměrně často - chodím k němu nakupovat

  superkarma: 0 06.04.2005, 08:28:42
 13. avatar
  [27] Májík [*]

  Luciš: u nás to bylo to samé, nenáviděla jsem fronty do školní jídelny. Protože jsem již od 6. třídy začala poněkud ženštět, tak jsem byla vděčným objektem otlapkávajících ruček svých spolužáků až do osmičky, bylo to hnusný a párkrát jsem se s nima v šatně pěkně porvala. Jednou, když jsem přišla domů s roztrhanýma punčocháčema, s vlasama, jak čarodějnice a roztrženým svetrem, tak už to máma nevydržela a šla si stěžovat. Pomohlo to bohužel jen na chvíli. Takže první láska byla s o pár let starším klukem a bylo to móóóc krásný.

  superkarma: 0 06.04.2005, 08:17:40
 14. avatar
  [26] Aja [*]

  Radku, kulomet nee...to naděláš zbytečně rámus a svinstvo
  Tatínci opravdu těžce nesou dospívání svých dcer

  superkarma: 0 06.04.2005, 08:08:47
 15. avatar
  [25] catcat [*]

  Jejda, ten první byl o 2 roky starší, úúúúúžasně krááááásný a když mě chytil za ruku, hrozně jsem se styděla... Ale bylo mi nádherně A bylo mi sladkých 14 let

  superkarma: 0 06.04.2005, 08:01:33
 16. avatar
  [23] Markýza [*]

  sunny kiss: já jsem byla do spolužáka zamilovaná tři roky - od šestky do osmičky. Nedá se říct, že nešťastně, ale platonicky, on chodil s jinou (s jinýma). Na srazu jsme si krásně zavzpomínali.

  superkarma: 0 06.04.2005, 07:45:26
 17. [22] Majkii [*]

  P.Martina: to su tie štvorlísky ktoré sa zbierajú a potom vyhráš tie ceny od sporitelne. keď som ich zámerne hľadala, nenašla som ani jeden!!

  superkarma: 0 06.04.2005, 07:44:43
 18. avatar
  [21] Luciš [*]

  Já spolužáky ze ZŠ taky nemůžu doteď ani cítit. Pamatuju si však na neustálé osahávání v šatně (ne kvůli tomu, byli to jinak nadutí pitomci včetně bab), skupinové Nevím, jestli si v osmičce chtěli ti pitomci něco navzájem dokazovat, ale mou jedinou starostí vždycky bylo, abych se včas dostala do jídelny a nemusela stát frontu tak jsem se vždycky profackovala ven
  A první zkušenost s druhým pohlavím byla až hódně pozdě

  superkarma: 0 06.04.2005, 07:38:13
 19. avatar
  [19] Májík [*]

  Sirka: P.Martina: holky, to je ta přiblblá soutěž, která už tu běží asi třetí den, prostě to odklikněte, nic jiného se s tím asi dělat nedá. Taky mi to vadí, ale když si chci přečíst i to, co je pod tím, tak kliknu.

  superkarma: 0 06.04.2005, 07:22:36
 20. [18] balluuu123 [*]

  jé to bylo krásný... a ten závěr. úžasnej

  superkarma: 0 06.04.2005, 07:21:57
 21. avatar
  [17] Markýza [*]

  první láska je fajn, neopakovatelná, ale každá láska stojí za to!

  superkarma: 0 06.04.2005, 07:14:44
 22. avatar
  [15] Májík [*]

  zavzpomínala jsem si, měla jsem to hodně podobně

  superkarma: 0 06.04.2005, 07:08:12
 23. avatar
  [14] P.Martina [*]

  Už mě to štve u každého článku mám přesně v prostřed odstavce reklamu na Poštovní spořitelnu. Máte to tam někdo taky nebo jen já???

  superkarma: 0 06.04.2005, 07:03:34
 24. avatar
  [13] Fripa [*]

  héééézký, u mě to bylo skoro to samý, jen ne na posedu, ale za rybářským domem

  superkarma: 0 06.04.2005, 06:37:00
 25. avatar
  [10] Léthé [*]

  Nyotaimori: Moje první láska nebyl můj spolužák …ty jsem taky dvakrát nemusela. Ale stejně mám pocit, že to, co jsem s nim prožila, vlastně neprožila , bylo tak silné, že mě to poznamenalo na zbytek života. Díky Bohu kladně. Odstartovalo to u mě éru, kdy na mě byli muži již jen po zbytek života hodný a neubližovali mi. Pro mě to moc znamenalo .


  Nepochopí ten, kdo nezažil to co já před tím.

  superkarma: 0 06.04.2005, 02:26:02
 26. avatar
  [8] Léthé [*]

  Nyotaimori:příspěvek č. 6 ....škoda

  superkarma: 0 06.04.2005, 01:47:07
 27. avatar
  [7] Léthé [*]

  Kdo by to do tebe řekl Krizáku . Hezké vzpomínky ….co hezké? Krásné…. nádherné . Moje jsou podobné . Taky nedošlo k ničemu, než jen na prozkoumání ústní dutiny a nějaké ty dotyky na „zakázaná“ místa. Ale bylo v tom něco víc …něco, co jsem již nikdy nezažila a nezažiju.

  superkarma: 0 06.04.2005, 01:45:55
 28. avatar
  [5] Eva_CZ [*]

  Nyotaimori: ja jsem jich mela tolik, ze v tom mam chaos.

  superkarma: 0 06.04.2005, 01:22:57
 29. avatar
  [3] Dudlajlama [*]

  Asi je to hodne podobne i u holek, prozivala jsem tu prvni ctrnactiletou lasku skoro na chlup stejne . I kdyz to bylo spis pruzkumne otlapkavani a neohrabane hubajznaky, grady to melo neuveritelne a snad i proto se ta prvni laska tak nejak lip pamatuje .

  superkarma: 0 06.04.2005, 01:19:04
 30. avatar
  [2] Eva_CZ [*]

  superkarma: 0 06.04.2005, 00:54:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme