Naše čtenářka Pavla se s vámi podělí o své zkušenosti s reklamací kozaček. Za pouhý měsíc se jí rozvyklal podpatek, ale s opravou nebyla spokojená. Jak to nakonec dopadlo, se dočtete v jejím příspěvku níže.

Dobrý den. Tak mě se moc líbí ty v poslední řadě ty první ty mají i podpatek přijatelný pro naše klima podnebí a vypadají i elegantně.

Já osobně kozačky nosím moc ráda a pamatuji si na mé první kozačky, co jsem si koupila u Bati za svou první výplatu. Byly na vysokém podpatku a jelikož jsem dělala sekretářku na střední škole, tak jsem se v nich i nosila. Ale asi po měsíci se mi začal kývat podpatek, tak jsem to dala na reklamačku a do 30 dnů jsem čekala, jak to dopadne.

A po 30 dnech jsem zašla do obchodu a paní prodavačka mi vracela opravené kozačky. Ale jak jsem se na opravu dívala, nebyla jsem spokojená. Podpatky neopravili zrovna esteticky a s tím jsem se nehodlala smířit. Hned jsem to vytkla prodavačce, ale ta mi jen suše řekla, že to je v pořádku, takže jsem se naštvala a odešla z obchodu.

Druhý den jsem napsala písemnou stížnost na centrálu a ti mi napsali, ať boty pošlu, že mi zaplatí i poštovné v případě, že bude reklamace oprávněná. Netrvalo ani 10 dní a psali, že se omlouvají a že si mám jít na prodejnu pro peníze zpět za uznanou reklamaci.

Tak jsem byla ráda, že to tak dopadlo, ale člověk se nesmí nechat odbýt. A když to nejde, tak jít o stupínek výše s reklamací. Sice jsem přišla o krásné kozačky – protože už pak stejné neměli, ale mám zkušenost, která se neztratí.oJ

Pavla

Já jsem měla u Bati štěstí, že mi vždycky vrátili peníze a boty ne opravu nešly. Stejně je to nepodarek, který se už nedá spravit pořádně.

A co nám na dnešní téma napíšete vy, milé ženy-in? Také ulítáváte na kozačkách? Jakým modelům neodoláte? Jste spíš pro elegenci na podtacích, nebo pro pohodlí? A co vyloženě sportovní, nebo vojenské modely? Nosíte je i k sukním? Na které své kozačky nejraději vzpomínáte?

Napište nám na dnešní téma na redakce@zena-in.cz

Reklama