Zajímavý postřeh má k dnešnímu tématu čtenářka Mařinka. Speed dating by nedoporučila, protože zná spoustu mužů, kteří umí v minutě dobře zapůsobit, ale když je lépe poznáte, zjistíte, jak hluboce jste se v nich spletla. Ve stydlivějším chlapovi se kolikrát skrývá lepší charakter…

Rychlé rande bych nezkusila. Na lásku na první pohled nevěřím, protože první pohled může být mnohdy klamný. Mívala jsem ve svém okolí kluky, kteří na první setkání uměli zapůsobit, věděli, co říct, jak se tvářit... Holka jim padla k nohám, oni s ní strávili nějaké hezké chvilky a šli dál. A nebo jsem měla jiné kamarády, kteří toto neuměli. Vždy se jim podařilo udělat příšerný první dojem, protože byli nervózní z nové společnosti, a kvůli tomu se začali chovat nevhodně. Jenže kdo je znal, věděl, že nejsou takoví blbci, jak působili, jen se ve větší společnosti mezi cizími lidmi necítili dobře. Nebo jeden můj báječný kamarád: nikdy byste si ho nevšimli, jak se držel v ústraní a spíš pozoroval, byl skoupý na slovo, ale když ubylo lidí a on se trošku rozpovídal, žasli jste, jak obrovský má rozhled, kolik toho ví, a hlavně jak je skromný. Hodný kluk, který je neskutečně nesmělý a neprůbojný... A já? Já a můj muž jsme se vídali dlouho, byli jsme kamarádi, ale vídali se vždy ve společnosti. Jednou, v době, kdy jsme se už víc znali, jsme vyrazili sami na jednu akci, a najednou přeskočila jiskra a byla z toho láska jako trám. Rychlorande zkrátka není nic pro mě. Však jsem taky už spoustu let šťastně zadaná.

Mařinka

Pozn. redakce: text neprošel redakční korekturou.

Mařince za její řádky moc a moc děkuju! Rozhodně na tom něco bude. Přiznávám: mám s tím, co píše, podobnou zkušenost...

Téma dnešního dne: Speed dating neboli rychlé rande.

  • Máte s tímto způsobem seznámení nějakou zkušenost?
  • Vyzkoušela byste speed dating?
  • Zkusila to některá z vašich kamarádek? Jak se jí to líbilo?
  • Slyšela jste o někom, kdo si našel díky speed datingu životního partnera?
  • Myslíte si, že je to fajn způsob, jak se s někým seznámit?

Těším se na svou první editaci, jsem zvědavá na vaše příspěvky!

Jednu z vás za její názor, historku, cokoliv trefného a zajímavého k tématu, samozřejmě odměním pěkným dárečkem, jak jste už na Ženě-in zvyklé. Tentokrát to budou dvě knížky: Tajemství lásky aneb Sedm kroků k univerzální síle a lechtivé čtení 50 odstínů vášně. Jedna z vás získá obě – skvělá zpráva, že? Názory, nebo dokonce vlastní zkušenosti se speed datingem mi, prosím, posílejte do dnešních 14:30 hodin, a to na redakční e-mail redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: RANDE.

zzz

A klidně se rozepište! Ideálně mi pošlete příspěvek o rozsahu jednoho odstavce (cca deset řádků). Za každou větu budu ovšem ráda, to je jasné. Tak tedy díky a už mi pište, šup, šup!

Reklama