brefUrčitě se shodneme na tom, že nepopulární domácí práce jako je čištění toalety, si zaslouží zjednodušení. Časy, kdy jsme se při vydrhnutí mísy pořádně zapotili, jsou díky používání WC bloků, které udržují naše WC čisté a svěží po každém spláchnutí, za námi. Tradiční WC bloky však potřebují ke svému upevnění k toaletě závěsný košíček, na kterém se mohou usazovat různé typy bakterií a nečistot. A proto stále hledáme pohodlné a hygieničtější řešení. Naštěstí pomoc je na dosah. Značka Bref společnosti Henkel ČR přichází v září na český trh s novinkou Bref Duo Stick, prvním bezkošíčkovým nalepovacím Bref WC blokem s dvojitým efektem, díky kterému bude WC hygienicky čisté a svěží při každém spláchnutí, bez jakýchkoli starostí.

Aplikace Bref Duo Stick je rychlá, snadná a velmi diskrétní. Stačí jen vzít jeden z individuálně balených proužků, rozevřít ochrannou fólii a přitlačit proužek na suchý povrch WC mísy. Poté jedním tahem odstranit fólii a je hotovo! Bref Duo Stick WC proužek spolehlivě drží uvnitř WC mísy a s každým spláchnutím se stará o udržení čistoty vaší toalety.

WC bloky Bref jsou známy svou technologií Duo-Effect s dvojitým efektem. Ani nové Bref Duo Stick nejsou výjimkou. Zatímco modrá část přináší hygienickou čistotu, druhá barva vždy zajišťuje svěží a dlouhotrvající vůni. S každým WC proužkem Bref Duo Stick tak získáváte dokonalou čistotu a úžasnou svěžest spláchnutí za spláchnutím a navíc doplněné dlouhotrvající pěnou.

bref1bref3Nové Bref Duo Stick budou k dispozici ve dvou atraktivních vůních – Fresh Flower a Blue Ocean a ve dvou velikostech balení. Menší balení po třech WC proužcích a ekonomické balení po šesti s vydrží až 450 respektive až 900 spláchnutí. Tím nové Bref Duo Stick nabízí skutečně optimální možnost volby pro každého dle jeho aktuálních potřeb a vkusu.

Ohleduplnost vůči životnímu prostředí respektive dlouhodobá snaha o trvale udržitelný rozvoj je jednou z klíčových hodnot společnosti Henkel, která řídí veškeré firemní strategie a inovace. Nové Bref Duo Stick k tomuto faktu velmi podstatně přispívají. Jejich bezkošíčková forma snižuje množství potřebného obalového materiálu a nižší váha/objem umožňuje optimalizovat distribuci. Nové Bref Duo Stick tak přináší redukci uhlíkové stopy.

Nové Bref Duo Stick WC proužky budou k dostání od září 2013 ve dvou variantách a velikostech za doporučené maloobchodní ceny: 49,90 Kč (3 ks/450 spláchnutí) a
69,90 Kč (6 ks/900 spláchnutí).

bref6

Reklama