Značka Tefal s podzimem přináší opravdovou revoluci v žehlení a představuje první bezdrátovou žehličku, která opravdu funguje. Užijete si nový zážitek při žehlení představující absolutní svobodu pohybu bez šňůry s perfektním výsledkem. S Tefal Freemove se můžete volně pohybovat okolo žehlicího prkna bez omezení. Žádné pomačkané prádlo, žádná přetočená šňůra, jen rychlé a pohodlné žehlení. Dokonalé výsledky zaručí výkon srovnatelný s nejvyššími žehličkami na trhu* a 5 exkluzivních inovací. Speciální základna nabízí rychlé a intuitivní dobití žehličky bez baterií, a tím zaručí dlouhou životnost. S Tefal Freemove vyžehlíte až 8 košil za hodinu a takový výkon už stojí za to. Je na čase užít si svobody během žehlení.

tefal

Každý, kdo čas od času žehlí, jistě zažil situaci, kdy ho šňůra od žehličky nějakým způsobem omezila. Ať už pomačkala již vyžehlenou část oděvu kvůli neustálému odírání o oděv, nebo kvůli nekonečnému přetáčení šňůry či jen nedostatečné délce kabelu. Nemluvě o nepřirozených pohybech, které žehličkou s vidinou dokonale vyžehleného prádla děláme.

tefalTechnologové a ergonomové známé francouzské značky Tefal proto vyvinuli žehličku dodávající svobodu během žehlení avšak při zachování perfektního výkonu srovnatelného s nejvyššími žehličkami na trhu*. Značka představuje Tefal Freemove, jedinou bezdrátovou žehličku, která opravdu funguje. Kompletní autonomii s plným výkonem zajišťuje patentovaný systém volitelné variabilní páry až 35 g/min s parním výkonem až 170g/min a patentovaná ergonomická základna pro snadné a rychlé dobití za pár vteřin. Základna je přizpůsobená přirozenému horizontálnímu pohybu při žehlení a navede žehličku plynule do základny díky unikátnímu tlumícímu systému. Systémem Easyfix jednoduše připevníte základnu k žehlicímu prknu.

Pohodlí při žehlení a dokonalé výsledky na všech tkaninách zajišťuje patentovaný dvojitý systém Anti drip proti odkapávání a Autosteam systém, který automaticky nastaví ideální kombinaci teploty a páry dle zvoleného typu tkaniny. Dlouhou životnost a pohodlné a rychlé žehlení nabízí patentovaná samočistící deska Autoclean Catalys s Paladiem s dokonalou kluzností (model FV9920) a dvojí odvápňovací systém. Absolutní bezpečnost při žehlení zajistí systém automatického vypnutí (u modelu FV9920).

tefal

Jediná bezdrátová žehlička pro volnost pohybu Tefal Freemove je k dostání od září 2012 za doporučenou cenu 2 999 Kč (nejvyšší model FV9920).
* ve srovnání s kvalitou žehlení Tefal FV5211, testováno nezávislou laboratoří

Reklama