Bulvár

První autorské čtení v centru Chodov

Centrum Chodov bude v neděli 20. října hostit první oficiální autorské čtení nejnovější knihy spisovatele a cestovatele Josefa Formánka s názvem Syn Větru a Prsatý muž.

Centrum Chodov již na neděli 20. října pro své zákazníky připravilo slavnostní autorské čtení nové knihy spisovatele a cestovatele Josefa Formánka s názvem Syn Větru a Prsatý muž.
Toto první oficiální čtení odstartuje autorovo turné po České republice a bude jako jediné ozdobeno účastí slavných osobností – sudiček, které knize „budou věštit budoucnost“. Jednou z nich je režisér Dan Svátek, který se rozhodl v rámci velké mezinárodní koprodukce ve spolupráci s hollywoodským scénáristou Mitchem Markovitzem (Dobré ráno, Vietname) a oscarovým hercem Christopherem Plummerem (Začátky, Čistá duše, Imaginárium Dr. Parnasse) natočit film podle Formánkovy knihy Mluviti pravdu.

kniha

Spisovatele Formánka doprovodí speciálně v Centru Chodov také jeho dvorní ilustrátor Dalibor Nesnídal, který čtené pasáže doplní hrou na banjo. Formánek poté promítne svůj 18minutový dokument z cesty na ostrov Siberut, kde se jeho nová kniha odehrává. Kulturní odpoledne bude zakončeno autogramiádou, během níž mohou zájemci získat podpis spisovatele Formánka i ilustrátora Nesnídala.

siberut

Josef Formánek na Siberutu

Facebookoví fanoušci Centra Chodov navíc mohou soutěžit právě o knihu Syn Větru a Prsatý muž s autorovým podpisem. Výherci ji Josef Formánek předá osobně během nedělní akce, která odstartuje v 15 hodin na Čtvercovém náměstí Centra Chodov.

„Jsem velmi ráda, že Centrum Chodov zprostředkuje svým návštěvníkům tento zajímavý kulturní zážitek, a navíc se stane prvním místem, kde si mohou zájemci poslechnout pasáže z nové knihy přímo v osobitém podání spisovatele. Atraktivní je bezesporu také účast režiséra Dana Svátka, který se chystá v rámci velké mezinárodní koprodukce zfilmovat jednu z autorových knih. Věřím, že autorské čtení Josefa Formánka v doprovodu hostů, spojené s promítáním a autogramiádou, zpestří našim návštěvníkům nedělní odpoledne,“ řekla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.

tisková zpráva

   
14.10.2013 - Knihy - autor: redakce

Komentáře:

 1. [2] Klarušee [*]

  zkuste knižky ze stránek www.concept42.cz Každou kterou jsem si u nich koupila jsem si zamilovala a u každe jsem téměř řvala smíchy autorum se povedlo vystihnou neskutečné věci.

  superkarma: 0 24.01.2015, 18:13:33
 2. avatar
  [1] enka1 [*]

  Těmhle "dobrodruhům" fakt závidímSml22

  superkarma: 0 14.10.2013, 14:36:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme