Někteří chlapi touží po análním mužském sexu. Rektum je plné nervových zakončení a jsou pánové, pro něž je tato oblast velice citlivá. Oslovil jsem dvě kamarádky, které mají na mužský anální sex různé pohledy. Jedna se ostýchá, druhá si to užívá. Hlasujte, který z názorů je vám bližší!

anal

Na sociální síti Facebooku jsem se nedávno bavil s několika lidmi o mužském análním sexu. Zajímal mě ženský pohled na věc a setkal jsem se tu se dvěma kamarádkami, které mají partnera, jehož dotyky a dráždění rektální oblasti silně vzrušuje. Obě mi napsaly svůj názor a dovolily jeho zveřejnění.

Paradoxem je, že se partner jmenuje v obou případech Petr, ale není to tentýž, nebojte.

Petra

Já Petra miluji, vážně. Je to nejlepší chlap, jakého jsem kdy v životě potkala. Je ke mně hrozně pozorný, milý a laskavý. Má mě rád a nosil by mě na rukou. I já bych mu nejraději snesla modré z nebe a udělala pro něj cokoli, co bych mu na očích viděla. Cokoli, kromě TOHO! Vím, že by se mu to moc líbilo, vím, že bych mu splnila jeho největší sexuální touhu, ale já prostě NEMŮŽU strkat prst do jeho zadku! To prostě nejde! Vždyť je to otvor, kterým... Je to nechutné, nečisté, nemravné. Moc ráda bych mu udělala hezky a opravdu mě mrzí, když vidím vroucí přání v jeho roztoužených očích a nedokážu jej splnit, ale mně se to zkrátka bytostně hnusí. Chvílemi už i pochybuji o pravosti svých citů, když pro milovaného nezvládnu udělat to, po čem tak touží... Jsem divná já, nebo on?

Monika

Když s tím za mnou přítel přišel, tak jsem myslela, že se pomátl. To chce, abych mu při tom sahala do zadku? Ty bláho! Ale máme hodně otevřený vztah, tak jsme o tom chvíli diskutovali a já ho nakonec odbyla, že něco takového dělat nikdy nebudu.

Jenže červíček v hlavě začal vrtat a při milování mi začaly ruce tak nějak samy sjíždět níž a níž. Až jsem jednou naslinila prst a prostě to zkusila. Holky, to jste neviděly, co to s ním udělalo! Proměnil se v hřebce, začal sténat, dostalo ho to do neuvěřitelného varu - byl prostě úplně mimo. Skoro okamžitě dosáhl víte čeho. A pak na mně ležel asi deset minut zpocený, krásně voňavý a unavený - což jsem si zase nesmírně užila já.

Od té doby je pro mé prsty jeho zadeček hotový magnet. Kdykoli se milujeme v poloze, kdy na něj dosáhnu, už tam mé prstíky jsou. Někdy je to trochu technicky náročnější a někdy se musím natahovat, ale za ty jeho slastné chvíle mi to stojí - nikdy jsem nic podobného u chlapa nezažila! Dneska vůbec nechápu, proč jsem se toho na začátku tak bála.

Reklama