Přeji pěkný den.

Vím, že toto téma je velmi ožehavé a o to bolestněji zasáhne ženu, jenž je 100% přesvědčena, že se jí netýká.

Příběh, který chci popsat, se nestal mně, ale mé kolegyni v práci. Já patřím mezi ty šťastné, kterým se toto vyhnulo, a doufám, že bude i vyhýbat dál.

 

Má mladá kolegyně Hanka, 25letá krásná černovláska, byla asi rok vdána, když jí jednou přišla SMS s tímto textem:"Peťulko, miláčku, mám dnes odpoledne klid od té mé stíhačky, čekám tě ve 4 u mě".

Zůstala jako Lotova žena a nebyla schopna rozumně myslet. Jen mi mlčky ukázala, abych s ní šla na chodbu. Tam mi řekla o svém podezření o manželově nevěře a touto SMS dostala jistotu. Jen netušila, o kterou Peťulku se jedná. Poradila jsem jí, aby se šla domů přesvědčit.

Před čtvrtou hodinou se přiblížila k domu a čekala. Uviděla přicházet další naší kolegyni Petru. Hned věděla, kolik bije. Druhý den mi to vyprávěla a ptala se na radu. Napadla mě divoká pomsta.

 

Měla jsem v šuplíku projímadlo. Jelikož jsme si vařili společně čaj, dala jsem trochu projímadla do hrnečku "kolegyni" Petře. Po dvou hodinách dostala takové křeče, že musela odejít domů.

 

No a manželovi se pomstila tím, že mu sbalila kufr a postavila ho před dveře. Vyměnila zámek, aby se nemohl dostat dovnitř, a čekala, co bude dál. Následovala klasika. Protože Peťulka ho nechtěla k sobě nastěhovat (ukázalo se, že měla pod palcem další dva Donchuány), odprošoval a sliboval, že se polepší.

 

Hanka ho vzala na milost a dnes jsou spolu přes pět let a vychovávají dvě děti a na slovo "milenka" je ten její alergický.

 

Krásné dny všem věrným přeje Januše.

 


 

Jojo, vytrestat by potřeboval každý chlap, který má pocit, že mu nestačí jen manželka.... Ale projímadlo milence... to vůbec není špatný nápad ;o) Věřím, že pomsta byla sladká ;o)

 

Díky za pěkný příběh Januše!

 

Reklama