Na krásné období „oťukávání se“ vzpomíná anonymně naše čtenářka. „Měli jsme už každý za sebou jedno ztroskotané manželství a asi jsme se trochu báli pokročit dále. Vztah, který mezi námi vznikal, byl příliš křehký,“ píše.

Přečtěte si vyprávění anonymní čtenářky o lásce, která nepotřebovala sex a nakonec z ní vzniklo krásné manželství.


Přeji všem krásný den při trochu diskrétnějším tematu, díky němuž se všem omlouvám za to, že se dnes pod svůj příspěvek nechci podepsat.

Když si vzpomenu na své první lásky, byly krásné. A sex přitom jako by ani neexistoval. Zasněné pohledy, zamilovaná psaníčka a první rande s procházkami a nesmělými pusami.
Byla to láska, přitom bez sexu a není bez zajímavosti, že právě takovou jsem prožila i na počátku vztahu se svým manželem, tedy už v pokročilém věku.
Měli jsme už každý za sebou jedno ztroskotané manželství a asi jsme se trochu báli pokročit dále. Vztah, který mezi námi vznikal, byl příliš křehký. Přestože to jiskření mezi námi bylo až k nevydržení, přesto jsme se dlouhé týdny setkávali jen jako přátelé a ani jeden z nás neudělal první krok. Bydleli jsme každý na jiném konci republiky, psali si dlouhé emaily plné lásky, volali každý den a i přes pár delších setkání jsme se jen vodili za ruce jako puberťáci, hořeli touhou a nic jiného si k sobě nedovolili.
Láska bez sexu a přesto příliš krásná. Dnes už jsme spolu sedm let manželé a na toto romantické období rádi vzpomínáme. I na to naše poprvé se vším všudy. Bylo to jako exploze.
To druhé, sex bez lásky jsem nikdy nezažila a myslím si, že nemám určitě čeho litovat. Ani bych to nejspíš nedokázala. Měla jsem však jednu kolegyni, která vždy po víkendu ráda horlivě vyprávěla o svém novém objevu a o noci plné vášně, kterou s ním právě prožila. Někdy ani neznala jeho jméno, ale co na tom. Podle ní to byl vždy ten pravý a byla strašně zamilovaná. Ale za týden ho už vyměnila za někoho mnohem lepšího a vše se opakovalo. Byl to však sex bez lásky? Podle ní určitě ne. Vždyť byla pokaždé zamilovaná. Alespoň to tak cítila. Další moje známá, velmi atraktivní a úspěšná žena, která nikdy neměla o přízeň mužů nouzi a nikdy nebyla sama, přesto tvrdí, že je v podstatě stále sama a že nikdy nebyla zamilovaná. Prý „ má ty chlapy jen na sex“.

Prosím, aby můj dnešní příspěvek zůstal anonymní a bez podpisu, toto křehké téma je až příliš důvěrné na to, abych se chtěla pod ním zvěčnit svým podpisem. Děkuji za diskrétnost a přeji všem ženám hodně lásky.

Anonym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. 8. 2012: Sex bez lásky, láska bez sexu

  • Měla jste někdy sex bez lásky?
  • Prožila jste někdy lásku bez sexu?
  • Máte na sex bez lásky či lásku bez sexu vyhraněný názor?

Své příběhy a úvahy mi zasílejte jako příspěvek k tématu do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 17. 8. 2012 v 15.00 hodin. Pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění příspěvku, a´t je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Z uveřejněných příspěvků vyberu jeden, jehož autorku odměním dárkem k tématu víc než vhodným, totiž erotickou hrou pro dva Nevinné hrátky (vydalo Albi).

hratky

Reklama