Zvuk rolniček a staročeské koledy, vonící borovička a dychtivé dětské oči. Obrázek pravých, pohodových Vánoc se již brzy promění v realitu. Pár dnů a je to tady!

iberogast

Obchodní centra se oblékly do svátečního a předhánějí se v nabídkách nejrůznějšího zboží. Ženám přibývají starosti a prodlužují se jim paže pod stále těžšími nákupními taškami, nedospělá část rodiny pak už jen počítá dny, které spějí k vytoužené prosincové čtyřiadvacítce. Kromě jiskřivé vánoční atmosféry a rodinné pohody se však mohou projevit také nepříjemné důsledky předvánočního stresu, přejídání se napečeného cukroví a dobrot ze štědrovečerní tabule nebo zvýšené konzumace alkoholu při oslavách Nového roku. Takové hodování končí většinou stejně: nadýmání, křeče a bolesti břicha, nevolnost.....

Iberogast® přináší úlevu při těchto akutních žaludečních potížích způsobených stravovací chybou, změnou stravy nebo stresem:

  • NADÝMÁNÍ
  • KŘEČE
  • BOLEST BŘICHA
  • POCIT PLNOSTI
  • NEVOLNOST
  • PÁLENÍ ŽÁHY

iberogastIberogast® působí cíleně proti různým příčinám žaludečních potíží současně a přináší tak úlevu od mnoha potíží zároveň. Tento účinek je dán unikátní kombinací extraktů z devíti léčivých rostlin, které působí různým způsobem na trávicí trakt. Hlavní účinnou látkou je Iberis amara - tzv. iberka, která reguluje pohyb žaludku a střev a umožňuje tak správný průchod potravy trávicím ústrojím. Další obsažené látky - heřmánek, meduňka, máta, vlaštovičník, lékořice, ostropestřec, kmín a andělika podporují činnost žaludeční svaloviny, uvolňují křečovité stahy žaludku a zároveň působí protizánětlivě a zlepšují trávení.

Iberogast® mohou užívat dospělí a po poradě s lékařem také děti starší 6 let. Dospělí užívají třikrát denně 20 kapek, děti od 6 let třikrát denně 10 kapek vypít s malým množstvím tekutiny před jídlem nebo při jídle.

Nežádoucí účinky ani interakce nejsou známy.

Iberogast® by neměl chybět v žádné domácí lékárničce, je k dostání v lékárnách i bez lékařského předpisu.

Nyní je v prodeji nové ekonomické balení 50 ml, které je o 20 % výhodnější*.

*Nezávislá doporučená spotřebitelská cena (vč. DPH):
Balení 20 ml: 169 Kč
Balení 50 ml: 336 Kč

Další informace na www.iberogast.cz.

Dopřejte si během vánočních svátků a oslav Nového roku bez obav vše, co máte rádi, a užijte si naplno radostné chvíle s rodinou a přáteli bez nepříjemných žaludečních potíží...

Reklama