.

Prožijte letos advent jinak - po svém!

Cestování

Prožijte letos advent jinak - po svém!

Náměstím se line vůně svařeného vína, světla stovek stánků září do mrazivého šera a tlumený ruch doplňují známé koledy... Ocitáme se v předvánočním čase, v období vánočních nákupů a zmatků, ale rovněž adventních trhů a příjemné atmosféry rozechvělého očekávání. Připusťte si letos jen tu příjemnější část adventu, zapomeňte na shon a vychutnejte si vše, co pro vás okolí chystá.

tchibo

Není nic jednoduššího, než se nechat vánočně naladit právě na vánočních trzích, protože snad není jediné město, které by nezaplnilo své náměstí stánky s tradičními vánočními pochoutkami a dekoracemi. Adventní trhy dokáží dokonale proměnit jak tento centrální městský prostor, tak vaše rozpoložení. Mohou být místem, které využijete k dlouho odkládanému setkání i k příležitosti se na chvíli zastavit.

tchibo1

Pokud se vám zachce poznat tuto jedinečnou atmosféru mimo své bydliště, není nic jednoduššího, než se vydat do jiného města nebo i do zahraničí. Širokou nabídku adventních pobytů nabízí například společnost Tchibo, která vás doprovodí na proslulé vánoční trhy v Olomouci, Bratislavě, ve Vídni, Berlíně, Talinu, Salzburgu a dalších městech. Kromě pobytu v příjemných a prověřených hotelích je vždy k dispozici něco navíc, projížďka adventním městem, svařené víno nebo ochutnávka lokálních specialit.

Více najdete na www.tchibo.cz v záložce Cestování, speciální nabídce Vánoční trhy.

Líbí se vám článek? Inspiroval vás k návštěvě adventních trhů mimo vaše bydliště? Není lepší nápad, než vyrazit na výlet a načerpat atmosféru adventních trhů a inspirovat se nákupem vánočních dárků. Tchibo vám také může poradit s nákupem výletu nebo dárku. Navíc tři z vás mohou získat voucher v hodnotě 1.000 Kč od společnosti Tchibo. Stačí se zapojit do soutěže! Soutěž probíhá ZDE

tchibo2

 

   
26.10.2015 - Tipy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [6] helmar [*]

  nejspíš opět Drážďany, máme to blíž než do PrahySml16

  superkarma: 0 26.10.2015, 21:34:55
 2. avatar
  [5] kobližka [*]

  Vždycky si advent užívám a nenechám se převálcovat ničím.Ani komercí,ani reklamou,ani lidmi,kteří by tohle období nejraději vymazali z kalendáře.

  superkarma: 0 26.10.2015, 17:13:45
 3. avatar
  [4] Pentlička [*]

  knihovna — #2 Byla jsem loni a bylo tam přecpáno. Doporučuji spíš menší trhy na vedlejších náměstích než ten profláknutý u radnice, tam se nedalo protlačit davy lidí. Loni jsme byli na výstavě Toulouse Lautreca a bylo to taky moc pěkný, Ve Vídni mívají krásné výstavy.

  superkarma: 0 26.10.2015, 11:11:59
 4. [3] bobani [*]

  Jak já se těším na Vánoce ! A ten první snímek je jako od nás z náměstí . Tam si dám punč a koupím jako každoročně nějakou ozdůbku .Do zahraničí mě to vůbec netáhne .

  superkarma: 0 26.10.2015, 09:01:05
 5. [2] knihovna [*]

  Letos jedu do Vídně a moc se těším. Letos navštívíme Belveder-stálou výtavu G. Klimta a místní kavárničky.

  1. na komentář reaguje Pentlička — #4
  superkarma: 0 26.10.2015, 07:39:57
 6. avatar
  [1] Eliana [*]

  Jezdíme do Drážďan každý rokSml16

  superkarma: 0 26.10.2015, 07:02:48

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme