Jste pravidelnými zákazníky e-shopu s kosmetikou a parfémy parfums.cz? Potom vás jistě bude zajímat, že společnost parfums, která je po celém světě známá pod deseti různými názvy, svůj název sjednocuje. Z parfums bude Notino.

Proč se společnost přejmenovává? První důvod už znáte. Dalším, a možná důležitějším, je, že Notino, to nejsou jen parfémy, jak by se mohlo dříve zdát. Notino má pro vás připravenu i širokou škálu kosmetických produktů, kterými se můžete nechat hýčkat doslova od hlavy až k patě. V nabídce Notino.cz najdete produkty pro dokonalou péči o vaše vlasy, obličej i celé tělo. U každé konkrétní péče najdete zástupce nejznámějších světových značek, jako Avon a Vichy, ale i lokální české značky jako RYOR. Pokud i v oblasti kosmetiky dbáte na ekologický přístup, potěší vás nabídka produktů v bio kvalitě. Notino, to jsou kosmetické lahůdky, kterými můžete rozmazlovat sebe i své nejbližší, a to včetně dětí.

parfem

Na Notino i nadále naleznete nepřeberné množství vůní, z nichž si vybere skutečně každý. Pro nejnáročnější zákazníky jsou tu niche parfémy vyrobené ze špičkových ingrediencí, dále parfémy světově proslulých značek, jako Armani, Calvin Klein, Hugo Boss a mnoho dalších. K dispozici jsou samozřejmě i levné parfémy, které vám dodají dobrou náladu a sebevědomí pro každý den, ale díky příznivým cenám si je můžete dopřát mnohem častěji.

Pokud znáte Notino, už nikdy nemusíte kvůli kosmetice stát dlouhé fronty v obchodech, a přesto si můžete být jistí, že vždy dostanete originální produkty za nejlepší možné ceny. Společnost Notino vám dodává produkty pouze od ověřených dodavatelů, kteří zásobují i kamenné obchody. Zároveň víte, že váš nákup bude vždy bezpečný a bezproblémový, protože Notino je certifikovaným obchodníkem, u kterého neriskujete. A pokud i vy přemýšlíte, jak být prospěšní svému okolí, vězte, že i zde je s vámi Notino zajedno. Notino pravidelně pomáhá konkrétním lidem a potřebným v naději na plnohodnotný život.

Reklama