Pěnová barva se svěží ovocnou vůní: novinka Palette Mousse Color

Dívky se chtějí bavit a užívat si bezstarostné chvíle, které k jejich životu patří. Skvělou zábavu si teď mohou užít dokonce i s barvami na vlasy! Značka Schwarzkopf nyní přichází s báječnou inovací v podobě intenzivních zářivých barev na vlasy Palette Mousse Color s výtažky z jahod. Jde o první cenově dostupnou pěnovou barvu s výtažkem jahod, která vás doslova nadchne snadným způsobem použití. Namícháte ji totiž pouhým protřepáním.

palette

Odborníci na vlasy společnosti Schwarzkopf vyvinuli novou převratnou technologii barvení, která místo barvicího krému využívá barvicí prášek - speciálně pro ženy, které se chtějí bavit. Snadnější použití už ani není možné. Jednoduše nalijte vyvíječ do speciálně navrženého šejkru, přidejte barvicí prášek a uzavřete víčkem. Pouhým protřepáním se hravá směs promění v úžasnou pěnu, která nekape. Vybrat si můžete ze 14-ti zářivých odstínů. Žádný nepořádek, žádný zmatek. Jednoduše v rukavicích naneste jemnou pěnu na vlasy, podobně jako šampon. Dokonalé krytí šedin je zaručeno.

palettePěnová barva se svěží ovocnou vůní je obohacená o výtažky z jahod a zanechává vlasy nádherně voňavé jako čerstvé jahody v létě. Vlasy se navíc krásně lesknou a na dotyk jsou hebké a poddajné.

Červené, čerstvé, kypré, šťavnaté - jahody nejsou jen inovativní složkou barev na vlasy. Představují skutečně nejlahodnější dar léta.

Nové revoluční složení pěnové barvy Palette Mousse Color je celoroční oslavou léta. Vytváří trvalou, intenzivně zářivou barvu s oslnivým leskem pro vlasy s hebkostí saténu.

Nová barva Palette Mousse Color se na pultech obchodů objeví v říjnu 2011 ve výrazném poutavém balení ve tvaru šejkru. Zvolit si můžete ze 14-ti úžasných ženských odstínů. Čerstvá novinka značky Palette zaručí nejen nádherně lesklé vlasy, ale spolehnout se můžete i na zábavu, kterou při jejich barvení zažijete. Navíc za cenu, kterou si může dovolit opravdu každá žena i dívka. Doporučená maloobchodní cena je 124,90 Kč.

Více na www.palette.cz

Reklama