.

„Proti silikonům nejsem,“ píše čtenářka Ivetinkav

Vztahy

„Proti silikonům nejsem,“ píše čtenářka Ivetinkav

Názor čtenářky Ivetinkav ohledně plastických operací ňader je jednoznačný. Sama je se svými prsy spokojená, ale operace neodsuzuje - pomohly už mnoha ženám, které jsou díky nim šťstné.

Téma dne pomalu končí, další příspěvky už neposílejte, milé čtenářky. Jdnou z posledních novinek, které dnes uveřejním je příspěvek čtenářky Ivetinkav. Jak to má Ivetinkav s plastikou poprsí? To si přečtěte níže...


Ahoj všem, silikony ano nebo ne? Já sama mám „teď" 3 - protože již druhým rokem kojím, ale i tak mám větší dvojky a mně to na to nošení bohatě stačí. A jsou hlavně přírodní, měkoučké, netrčící. Dobrá podprsenka a halenka umí zázraky. Ale nejsem proti silikonům, když je někdo chce, protože sám má prsa buď malá, nebo povislá, nebo se mu nelíbí a má dostatek peněz, tak proč ne. Je náhodou dobře, že to medicína vynalezla. Hodně žen je díky tomu šťastných a sebevědomých. Hodně ženám to pomohlo s psychikou. A proto to vzniklo, aby to někomu udělalo radost, buď ženě, a nebo třeba i tomu jejímu mužovi. Držím, těm ženám co si je nechali udělat , pěstě, aby byli s nimi spokojené, aby je to moc nebolelo a hlavně aby neměli komplikace. A nám co máme přírodní, ať jsme spokojení s tím co máme.

Mějte se hezky,
Ivetinkav

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Další příspěvky na toto téma již neposílejte! Po čtvrté hodině se dozvíte, který příspěvek jsem dnes ocenil dárkem, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION.

cena

   
10.03.2011 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme