Velice stručně se k dnešní fotkové diskriminaci v našem magazínu vyjádřily kočky čtenářky DanyD. No jen se na ně podívejte...

Velice výmluvné foto dorazilo k dnešnímu embargu na druhou, třetí, čtvrtou až stoosmdesátou fotografii od čtenářky DanyD...


Vážená redakce,
sdělila jsem svým kočkám, že Žena-in konečně vyhlasila kočičí téma, ale že příspěvek je omezen jen na jednu fotku. Nevěřily vlastním uším, chtěly volat pani Kubišové, že je to diskriminace, padlo i jmeno pana Srstky. Nakonec se nad to povznesly a svůj názor na dané omezení vyjádřily zcela jednoznačně.

dana

DanaD

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 28. srpna 2012: Vaše kočka

Máte, nebo měla jste doma kočku? Potom je toto téma určené právě vám! Napište příběh, který se vám s kočkou přihodil, a můžete získat dárek od partnera našeho tématu: super prémiové krmivo pro kočky Perfect Fit™ In-Form v množství na 62 dní a hodnotě 605 Kč!

krmivo

  • Pošlete příběh, který se vám s kočkou stal!
  • Pošlete fotku vaší kočky!

Ano, ano, příběh můžete doplnit i jednou fotkou - dvakrát podtrhuji slovo jednou (více fotek pravděpodobně uveřejněno nebude) - vaší kočky.

Na příspěvky a snímky se těším do 28.8.2012 a 15.00 hodin v redakční e-mailové schránce. Pokud pošlete příspěvek později, pravděpodobně nebude uveřejněn.

Reklama