Tak trochu smutný příběh své první podprsenky nám poslala čtenářka s nikem dispečerka. Děkujeme za něj.

Ta první byla růžová. Na svoji první podprsenku si dobře vzpomínám. Byla z krásné, jemné, růžové krajky, velikosti košíčků asi ½ .  Koupila mi ji moje maminka, která toho času pracovala jako prodavačka v textilu. Byla to prostě taková protekční podpultovka Made in Hungary. Žádná tuctová plátěnka!  Když jsem si ji poprvé oblékla, cítila jsem se jako v sedmém nebi a hlavně už úplně dospělá! Málem jsem se samým štěstím vznášela. Byla jsem z ní úplně vedle a pochlubila jsem se s ní i spolužačkám ve škole.

Bohužel jsem se z ní však neradovala dlouho. Ačkoliv jsem si ji střežila jako oko v hlavě, přepírala v ruce a jen v jemném pracím prostředku, jednou večer jsem ji nechala s ostatním prádlem viset přes noc na zahrádce u našeho rodinného domku a ráno už tam nebyla.

Nevím jestli se stala obětí nějakého úchylného lapky či závistivé spolužačky. Prostě ráno byla pryč.Všechno ostatní prádlo viselo na šňůře, jen ta moje podprsenka zmizela! Předtím ani potom se nám nikdy nic ze šňůry neztratilo. 

Od té doby si nostalgicky potrpím na růžové spodní prádlo. Měla už jsem pár moc pěkných růžových kousků, ale  ta moje první dívčí podprsenka byla prostě jedinečná.

Zdraví dispečerka

Spíš bych to tipovala na nějakou závistivku. To jste si asi poplakala, co?

Máte také nějaký "podprsenkový" příběh, milé ženy-in? Jak jste spokojená se svými ňadry? Sháníte podprsenky snadno, nebo je to pro vás spíš anabáze? Jaký typ podprsenky vám nejvíc vyhovuje? Jstepro romantiku a kraječky, nebo si potrpíte na jednoduchost? Napište nám, dnešní téma je opravdu zajímavé

redakce@zena-in.cz

Reklama