Většinou se snažíme, aby okamžiky, kdy je nám příjemně, trvaly co nejdéle a chceme si je proto protáhnout, jak nejvíc to jen jde. Nová Milka Caramel nám k tomu nyní dává jedinečnou možnost! Uvnitř každého dílku lahodně jemné čokolády Milka se totiž skrývá porce poctivého táhlého karamelu, který si nelze vychutnat jinak než úžasně dlouho.

Milka

Přestože různí lidé mají různé chutě, jemnou chuť čokolády Milka z alpského mléka, která se snoubí s lahodným karamelem, si zamiluje opravdu každý. Karamel je totiž prokazatelně jednou z nejoblíbenějších laskomin. Právě milovníci karamelových dobrot a fanoušci čokolády si mohou nyní vyzkoušet chuť nejjemnější čokolády Milka v kombinaci pouze a jen s čistým lahodným karamelem. Požitek tak jednoduchého spojení si mohli zatím vychnutnat jen v restauracích a cukrárnách.

Společnost Kraft Foods totiž přichází na trh se svou horkou novinkou, čokoládou Milka Caramel. „Jedná se o jedinečnou čokoládu, která si uchovává to nejlepší a nejjemnější z klasické Milky a to vše ještě doplňuje o intenzivní chuť poctivého, hustého a krásně táhlého karamelu, který je ukrytý uvnitř každého jednotlivého dílku čokolády,“ říká o unikátním produktu Brand Manažer značky Milka Ondřej Krátky.

Novinku Milka Caramel si můžete zakoupit v různých velikostech. Jen tak do ruky, když Vás přepadne chuť, tak je ideální 45 gramová tyčinka za doporučenou cenu 15,90 Kč. Pokud své chvíle sdílíte se svou drahou polovičkou, tak určitě sáhněte po 100 gramové za 25,90 Kč. V partě přátel si pak určitě troufněte na 280 gramovou Milka Caramel za 72,90 Kč.

Milka Caramel 280 g

Maxi čokoláda plná táhlého karamelu, o kterou je radost se podělit se svými blízkymi.

Doporučená cena: 72,90 Kč

Milka Caramel 100 g

Troufněte si protáhnout krásné chvíle s nejjemnější čokoládou, která ve svém srdci ukrývá neodolatelný karamel. Doporučená cena: 25,90 Kč

Milka Caramel 45 g

Karamelová dobrota, kterou můžete mít stále u sebe.  Doporučená cena: 15,90 Kč

Jeden moudrý citát praví: „Není nad dobrého přítele. Snad jen dobrý přítel s čokoládou J“. V případě novinky Milka Caramel to platí dvojnásob, protože co může být úžasnějšího, než si svou karamelovou chvilku protáhnout s přáteli, se kterými proberete všechny své radosti a novinky a pořádně si osladíte život.

Sáhněte na pultech obchodů po nové, jedinečné Milka Caramel a protáááhněte si nejjemnější chvíle!

Reklama