Seznamovací téma končí - už mi nic neposílejte, finišujeme. Poslední příspěvek mi poslala čtenářka Winnie the Pooh a já se musím za sebe tvrdě ohradit proti domněnce, že všichni muži s dlouhými vlasy jsou chuligáni. Není to pravda! Konec konců Winnie the Pooh se o tom již přesvědčila...


Nastupovala jsem právě do nového zaměstnání jako ubytovatelka na ubytovnu hotelového typu jednoho velkého stavebního podniku, která ovšem v čase porevolučním sloužila především komerčním účelům. Ubytování zde nebylo drahé, takže byla hojně využívána běženci především ze zemí bývalé Jugoslávie na jejich cestě na Západ a ovšem také nejrůznějšími páry pro, řekněme, velmi krátkodobé ubytování, včetně cizinců a jejich nájemných družek.

Tohle jsem ovšem ještě zdaleka netušila. Pěkně jsem se oblékla, abych udělala napoprvé dobrý dojem. U vchodu jsem narazila na jakéhosi zaměstnance, hromotluka s dlouhými vlasy v montérkách, už od pohledu jistě hrubšího ražení, který si mne znechuceně prohlížel.

Zkrátím to, s hromotlukem jsme nedávno oslavili 10. výročí svatby, a když se mě někdo zeptá, jak jsme se seznámili, odpovídám, že tak, že já jsem si myslela, že on je chuligán a on o mně, že jsem prostitutka.

Winnie the Pooh


Dnes jste mi celý den posílaly příspěvky o seznamování, které ocením knihou, to se dozvíte v příští novince!

Reklama