Novinky

Prostě pořád něco!

Hlavně kvůli dětem a hraní na počítači se doma s partnerem hádá čtenářka julinkapul. Přečtěte si samy, jak to u nich obvykle probíhá...

Nemáte to jednoduché, milá julinkapul. Držím Vám palce, aby to bylo lepší. Děkuju za příspěvek a přeju hezký den.


Dobrý den milé ženy.

Hádky?? To já znám moc dobře a mnohdy je to opravdu kvůli hloupostem. Jelikož máme menší děti (6, 4) často se dohadujeme kvůli nim. Poslední dobou kvůli mléku, neříkám, pořád se zdražuje ale syn ho vyžaduje. A když řekne taťkovi ať mu nalije, tak mu odpoví - Mléko ne, naliju ti šťávu. Syn samozřejmě letí za mnou a já mu ho prostě naliju. Pak poslouchám výčitky, že mu ničím reputaci. Nevím jak to máte vy ostatní maminky, ale jelikož děti otce mají, ale já tvrdím, že ho neznají. A proč? Přijde z práce poobědvá, jde si dát chrupec a pak sedne na počítač, kdyby to bylo pracovní neřeknu ani slovo, ale on tam hraje jakousi hru (hrad). A tam sedí každý den. Štve mě to, protože i když třeba jedeme na nákup, musíme počkat i hodinu než si tam nahodí vojáky aby ho nenapadli. To je další věc kvůli čemu se hádáme, tvrdí, že ho to baví a uklidňuje.

Na děcka jsem sama, nehraje si s nimi, nepomáhá mi. Když mu řeknou, Tati pojď si hrát! Odpověď? Jsem unavený z práce. A mi tvrdí, že si bude hrát až na to budou mít věk. Je pravda, že je vše baví 10 minut, ale to na situaci nic nemění. Děti jsou prostě děti. Na co jim kupujeme hračky?? Na co mají počítač?? Televizi?? Proč bydlíme v 3+1, když jsou pořád v obýváku, to můžeme rovnou do garsonky a to poslouchám pořád. Nemluvě o tom, že po dětech jenom řve. Nelítej, Jez normálně, běž do pokoje!!! Malý mluví v ženském rodě. A proč?? Do školky jde až teď v září a chlapský vzor mu prostě chybí.

Nedávno se se mnou dokázal pohádat kvůli popelnicím. Ve čtvrtek jsem mu hlásila, že zítra vyvážejí jestli by jí mohl hodit za plot. Na druhý den přijel z práce, popelnice pořád plná. Začal hulákat, že mám v tom bordel, že jsem nepořádná a nezodpovědná. Se slzami v očích jsem mu ukázala, že to mám poznačené v kalendáři. Tak to máš blbě!! Zbytek dne jsme na sebe nepromluvili. A co se stalo v sobotu?? Vyvezli je o den později. Mi spadl kámen ze srdce, protože jsem byla přesvědčená o tom, že to bylo správně. Jestli se omluvil? To bylo jenom, Stane se. Mají jezdit v pravý den. Už se radši rozepisovat nebudu, protože bych se ještě víc rozčílila. Prostě pořád něco!!

Hezký den

julinkapul

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Kvůli čemu se nejvíc hádáte s partnerem?

 • Hádáte se často, nebo jenom občas?
 • Máte italskou domácnost?
 • Co je nejčastěji příčinou vašich sporů?
 • Máte nějaké zajímavé historky?
 • Myslíte si, že jsou hádky k něčemu dobré?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá jako dárek Hru o manželství od firmy Albi. Pište do dnešních 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, heslo je HÁDKY.

hra

   
26.07.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. avatar
  [9] paníliška [*]

  Hoka zlatá, k čemu ho vlastně máš? Lakomý, sobecký, líný a uřvaný...... S léty to bude jen horší. kdy si chce s dětmi hrát, když ne teď? Šestileté dítě pro něj  není dost staré na hraní? Vždyť právě teď ho potřebuje, aby ho leccos naučil, vysvětlil, taky aby se spolu vyblbli. být tebou, tento vztah přehodnotím a řeším, lepší to nebude, spíš naopak.

  superkarma: 2 27.07.2013, 23:09:42
 2. [8] sikosa [*]

  blb Sml22

  superkarma: 1 27.07.2013, 05:22:01
 3. [7] Aesinka [*]

  Asi by se měl začít bát, že vás ztratí. Dupnout si. Třeba ho to nakopne. A když ne... lepší být sama s dětmi, řekla bych. Třeba se pak začne snažit získat vás všechny zpět.

  superkarma: 0 26.07.2013, 23:58:36
 4. avatar
  [6] daska59 [*]

  Chudáčku, máš doma tři děti, co? A ten nejstarší je nejmíň vychovaný Sml80

  superkarma: 0 26.07.2013, 22:50:54
 5. avatar
  [5] monkee [*]

  marde — #4 Sml15 Řekla bych, že nezlepší. Je potřeba konat. Chlapa natvrdo zapojit.

  Ale nevyzrálí asi budete oba. Kazit reputaci manželovi nesmíš. Prostě si to musíte vysvětlit a vyříkat mezi čtyřma očima, aby děti netrpěly roztříštěnou výchovou.

  superkarma: 0 26.07.2013, 15:39:51
 6. avatar
  [4] marde [*]

  Určitě se to zlepšíSml16

  1. na komentář reaguje monkee — #5
  superkarma: 0 26.07.2013, 14:45:09
 7. avatar
  [3] Kahomar [*]

  No tak to nezávidím. Nedovedu si představit žít v takovém vztahu. Když si mě můj druhý manžel bral (také byl již jednou rozvedený), tak já měla už dvě děti. Po čase jsme si pořídili ještě jedno společné, ale nikdy za ta léta se nestalo, že by snad dětem vyčetl nějaké jídlo, natož tedy mléko, jogurty apod. To raději nechal třeba "svůj" jogurt jim, když měly ještě chuť. No je také pravda, že mu pořád říkám, že bych ho za nic na světě nevyměnila Sml67

  superkarma: 0 26.07.2013, 14:29:50
 8. avatar
  [2] kobližka [*]

  Já prostě pořád říkám,že jak si to ženská zaonačí,takové to má.Jsou samozřejmě i vyjímky,ale ve vztahu partnerském je to jako s výchovou dětí.Kam až to necháme dojít,takové to potom je.Já bych mu hodila přinejmenším židli na hlavu,kdyby na mě řval kvůli blbé popelnici.To by si tak zkusil jenom jednou! K čemu jste si teda pořizovali děti,když jim nejstě schopni nic dát,neobětovat ani kousek svého času?Předpokládám,že asi nebudete sociální případ,když máte PC a internet,tak snad vás nezabije krabice mléka pro dítě Sml28...pane bože,to je teda vztah! Nečtu nic o tom,že bys sama s dětmi něco podnikala,když máš chlapa,kterému se nic nechce.A ono to jde i bez něj,neboj.Moje dcera je od 3 měsíců sama s dítětem,kterému teď,jen tak mimochodem už bylo 15 let a co ty dvě spolu zažily výletů a jiných aktivit.Prostě se jí věnuje.A to byla hodn let bez práce,ale nefňukala.Sama říká,že než žít s chlapem,kterému by se musela pořád zpovídat a skládat účty,je jim takhle líp.

  superkarma: 0 26.07.2013, 14:22:16
 9. [1] dadma [*]

  Bohužel, někteří chlapi jsou takový.Sobecký.Řekni mu ,že šťáva je také drahá a ať je rád ,že jsou děti zdravé a to mléko mohou pít.Můj vnuk je alergický na mléko a nemůže nic ,kde se mléko vyskytuje,tvaroh, pacholíky, jogurty,ale ani chleba s máslem, dcera kupuje takovou tu modrou Flóru,fuj je to taky drahý a ještě je to margarín,kupuje mu sojové jogurty jeden stojí 25,-Kč,kupuje mu kaši Sinlac,kde není mléko krabička na třikrát stojí 99,90,-Kč.Když doma vaříme zaděláváme vodou a nebo do omáčky než tam přijde smetana, tak jí musíme odebrat.Co bychom za to dali ,kdyby to mléko mohl pít.A vojáky ty by si nahazoval ,až by děti spaly.Určitě bych nečekala na pána hodinu,aby šel se mnou na nákup.Takovýho chlapa vlastně nepotřebuješ.

  Je pravda, že když já měla malé děti,tak mě manžel ,také moc nepomáhal,byl skoro pořád v práci a nebo spal po noční,ale zase se snažil přinést peníze a nikdy se neptal co jsem s nima udělala.A dětem a vnoučatům by dal první poslední, to si raději nekoupí nic on. Já měla malé děti v 70-tých letech a to byla zase trochu jiná doba.

  Ale dnes chlapi v domácnosti pomáhají,můj zeť byl vlastně rok a půl na rodičovské.

  superkarma: 0 26.07.2013, 14:09:11

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme