Hlavně kvůli dětem a hraní na počítači se doma s partnerem hádá čtenářka julinkapul. Přečtěte si samy, jak to u nich obvykle probíhá...

Nemáte to jednoduché, milá julinkapul. Držím Vám palce, aby to bylo lepší. Děkuju za příspěvek a přeju hezký den.


Dobrý den milé ženy.

Hádky?? To já znám moc dobře a mnohdy je to opravdu kvůli hloupostem. Jelikož máme menší děti (6, 4) často se dohadujeme kvůli nim. Poslední dobou kvůli mléku, neříkám, pořád se zdražuje ale syn ho vyžaduje. A když řekne taťkovi ať mu nalije, tak mu odpoví - Mléko ne, naliju ti šťávu. Syn samozřejmě letí za mnou a já mu ho prostě naliju. Pak poslouchám výčitky, že mu ničím reputaci. Nevím jak to máte vy ostatní maminky, ale jelikož děti otce mají, ale já tvrdím, že ho neznají. A proč? Přijde z práce poobědvá, jde si dát chrupec a pak sedne na počítač, kdyby to bylo pracovní neřeknu ani slovo, ale on tam hraje jakousi hru (hrad). A tam sedí každý den. Štve mě to, protože i když třeba jedeme na nákup, musíme počkat i hodinu než si tam nahodí vojáky aby ho nenapadli. To je další věc kvůli čemu se hádáme, tvrdí, že ho to baví a uklidňuje.

Na děcka jsem sama, nehraje si s nimi, nepomáhá mi. Když mu řeknou, Tati pojď si hrát! Odpověď? Jsem unavený z práce. A mi tvrdí, že si bude hrát až na to budou mít věk. Je pravda, že je vše baví 10 minut, ale to na situaci nic nemění. Děti jsou prostě děti. Na co jim kupujeme hračky?? Na co mají počítač?? Televizi?? Proč bydlíme v 3+1, když jsou pořád v obýváku, to můžeme rovnou do garsonky a to poslouchám pořád. Nemluvě o tom, že po dětech jenom řve. Nelítej, Jez normálně, běž do pokoje!!! Malý mluví v ženském rodě. A proč?? Do školky jde až teď v září a chlapský vzor mu prostě chybí.

Nedávno se se mnou dokázal pohádat kvůli popelnicím. Ve čtvrtek jsem mu hlásila, že zítra vyvážejí jestli by jí mohl hodit za plot. Na druhý den přijel z práce, popelnice pořád plná. Začal hulákat, že mám v tom bordel, že jsem nepořádná a nezodpovědná. Se slzami v očích jsem mu ukázala, že to mám poznačené v kalendáři. Tak to máš blbě!! Zbytek dne jsme na sebe nepromluvili. A co se stalo v sobotu?? Vyvezli je o den později. Mi spadl kámen ze srdce, protože jsem byla přesvědčená o tom, že to bylo správně. Jestli se omluvil? To bylo jenom, Stane se. Mají jezdit v pravý den. Už se radši rozepisovat nebudu, protože bych se ještě víc rozčílila. Prostě pořád něco!!

Hezký den

julinkapul

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Kvůli čemu se nejvíc hádáte s partnerem?

  • Hádáte se často, nebo jenom občas?
  • Máte italskou domácnost?
  • Co je nejčastěji příčinou vašich sporů?
  • Máte nějaké zajímavé historky?
  • Myslíte si, že jsou hádky k něčemu dobré?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky. Jedna z vás získá jako dárek Hru o manželství od firmy Albi. Pište do dnešních 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, heslo je HÁDKY.

hra

Reklama