Příběh o sexu bez lásky, který trval celý rok, poslala k dnešnímu tématu čtenářka Delfi.na. Sama v tu dobu přítele neměla, její sexuální protějšek sice ano, ale nijak to ani jednomu nevadilo.

O sexu bělásky, který prožívala celý rok, napsala k dnešnímu tématu čtenářka Delfi.na...


Ahojky milé ženy-in,

dneska je to hodně zajímavé téma a tak trošku citlivé. Láska a sex. Prostě se vyjádřím k sexu bez lásky. Bylo mi nějakých 22 let, neměla jsem žádného přítele, natož manžela. :-)) A tělo si opravdu žádalo své. Byla jsem podrážděná a kamarádky do mě hučely, ježíš, tak si někde užij a hotovo, ty s tím naděláš. Tak jsem se rozhodla. Přece pořád nebudu čekat, až budu zamilovaná. Seznámila se s jedním klučinou, byl hezký, silný, svalnatý. Jeho jedinou vadou bylo, že měl přítelkyni. Mno co, já se mu asi líbím, on se líbí mně, žádný vztah po něm nechci. Tak nějak slovo dalo slovo a my si užili nádherný sex. A ne jednou, pravidelně za mnou jezdil. Nic víc, nic míň to nebylo. Prostě jen sex. Takhle jsme se stýkali asi rok. Myslím, že oběma nám to vyhovovalo. A mimochodem dámy, nikdy jsem toho nelitovala. ;-)

Delfi.na

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. 8. 2012: Sex bez lásky, láska bez sexu

  • Měla jste někdy sex bez lásky?
  • Prožila jste někdy lásku bez sexu?
  • Máte na sex bez lásky či lásku bez sexu vyhraněný názor?

Své příběhy a úvahy mi zasílejte jako příspěvek k tématu do redakční e-mailové schránky (viz níže), a to nejpozději 17. 8. 2012 v 15.00 hodin. Pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění příspěvku, a´t je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Z uveřejněných příspěvků vyberu jeden, jehož autorku odměním dárkem k tématu víc než vhodným, totiž erotickou hrou pro dva Nevinné hrátky (vydalo Albi).

hratky

Reklama