Máte na zimu něco teplého, co čeho se můžete zachumlat a žádný mráz vás nedostane? Myslíte si, že prošívané kabáty nebo bundy působí neforemně? Pak se podívejte na naše tipy a uvidíte, že i prošívané kabáty mohou být šik!

Naše inspirace je od internetového módního portálu www.zoot.cz

kabát

http://damske-obleceni.zoot.cz/bundy-kabaty-saka/kabaty/dvourady-cerny-kabat-bleifrei

kabát

kabát

bunda

kabát

kabát

bunda

Jestli se vám nějaký kabát líbí, tak si ho kupte! Zásilka vám přijde obratem a za pár dní  vás už může prošívaný kabát hezky hřát.

Celou nabídku s hezkými slevami najdete zde http://www.zoot.cz/bleifrei

Vánoční tipy na dárky! Pozor, nové kousky v kolekci!

Žena-in Vánoční nákupní zóna: Ve spolupráci s nákupním portálem www.zoot.cz jsme pro vás připravili speciální nákupní zónu, kde si můžete vybrat a koupit dárky, které byste sama chtěla pro sebe nebo pro vaše blízké.

Je to internetový nákupní portál, se kterým máme velmi dobrou zkušenost. U zakoupeného zboží si můžete vybrat, jakým způsobem Pokud je objednané zboží na skladě, což je většina – na skladě mají více než 30 000 kusů, zásilka vám přijde obratem. Také si můžete vybrat osobní odběr zboží – v Praze jsou již dvě odběrná místa – v Melantrichově ulici na Praze 1 a nově Vánoční výdejna radosti na Hlavním nádraží, která byla otevřena 15. listopadu a její provoz končí 15. ledna 2013.  Zde si objednávku můžete vyzvednout ještě tentýž den (pokud si objednáte zboží do 11.00). A nebojte se, pokud vám zboží není nebo se vám nelíbí, můžete jej zde nechat a nic vás to nebude stát. A co je důležité, nově máte na vrácení zboží, bez udání důvodu, 90 dnů!

Žena-in Vánoční nákupní zóna: Podívejte se, co jsme pro vás připravili :http://www.zoot.cz/kolekce/1695/zena-in/888/zena-in

Ve spolupráci s Ježíškem dělá radost ZOOT!

Reklama