Novinky

Prosím, nekrmte zvířata v ZOO!

Kdo by neměl rád zvířátka? Někdy to ale lidé s láskou a péčí o tyto tvorečky přehánějí. Zvláště pak v zoologických zahradách, kdy mají lidé pocit, že zvířecí obyvatelé zahrad nejsou dostatečně krmeni, a mají potřebu je dokrmovat, což ale někdy vede k neštěstí a zvíře zahyne. K tomu se na svém Facebooku vyjádřil i ředitel ZOO Praha Miroslav Bobek.

Právě Miroslav Bobek dal na svůj profil na Facebooku upozornění, aby lidé opravdu zvířátka nekrmili, jelikož chybou nějakého „dobráka“ přišlo zbytečně o život jedno mládě.

sd
Zdroj foto: Facebook.com

Takže přátelé, prosím vás, opravdu zvířata v ZOO nekrmte! Je o ně dobře postaráno, a přece nechcete mít na svědomí život nevinného tvorečka.

Přiznejte se, krmíte zvířata v ZOO?

Možnost%
Ano, ale jen věcmi, které vím, že jim neuškodí5,6
Sem a tam, když mám u sebe např. piškoty0
Ne, zásadně to nedělám87
Jiná odpověď (napište do diskuze)7,4

   
08.06.2015 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. [4] Slava901 [*]

  Umím číst - NEKRMIT !

  superkarma: 0 09.06.2015, 11:00:39
 2. [3] cilani [*]

  V místech, kde je zvířata možné krmit, jsou zásobníky, kde za pár drobných vypadne trocha granulek či čeho, co může člověk zvířeti hodit. Obvykle to bývá u vodního ptactva.. Tuším že v Ostravě si takhle lidi můžou krmit kačeny na rybníčku v zoo nebo ryby..?

  Lidi jsou blbí, ono je to zvířátko taaaak roztomilé a oni mu nedaj dobrůtky.. a pak je neštěstí na světě.. Sml15

  superkarma: 0 09.06.2015, 09:23:47
 3. [2] Rikina [*]

  Blb, který neví, že tis je jedovatý, by sám zasloužil nakrmit tisovými větvičkami. Sml68 Nicméně je pravda, že blbů je na světě velice moc, a že něco něčím krmit je asi nějaká geneticky zafixovaná potřeba lidí obecně. Už malé děti mají tendence strkat zvířatům cokoli do tlamy. Sml15Podle mého na to jdou dobře ty zoo, kde rovnou u vchodu prodají člověku pytlík něčeho zvířatům neškodného a k tomu dostane letáček, kde to smí kam sypat. Zvířata to přežijou, lidi uspokojí své krmící pudy, a bude spokojenost na všech stranách. Sml80

  superkarma: 0 08.06.2015, 19:56:20
 4. avatar
  [1] Motty [*]

  Pokaždý, když jsem v ZOO, a je úplně jedno kde, vidím nějakýho debila, jak krmí zvířata. Když jim něco řeknu, tak nejslušnější odpovědí je - starejte se sama o sebe. Hovada blbý, kéž by tak jim do jídla někdo přimíchal něco, z čeho by se přinejmenším posrali.

  superkarma: 3 08.06.2015, 17:52:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme