Čtenářka s nickem setura má taky pár povedených příhod. Co se stane, když jste někde poprvé a ráda byste udělala dobrý dojem? Nebo chcete mluvit za kažkdou cenu spisovně? To se dočtete v příspěvku od setury, za který děkujeme.

Krásný dobrý den, na téma trapasy se mi vybavily příhody, které se staly mně a dala bych v tu chvíli cokoli, abych byla neviditelná.

Šla jsem do salonu krásy a nechtěla na sobě dát znát, že jsem na takovém místě poprvé a vůbec nejsem zvyklá pohybovat se v podobném prostředí. Byla jsem v křeči a bylo to vidět, výsledek stál zato. Ocitla jsem se tam, protože  to byl dárek a měla jsem si chvíli pro sebe hezky užít no a trapas na sebe nenechal dlouho čekat.

Než jsem se uvelebila na masážní stůl, tak jsem si chtěla dojít na toaletu. Nevím, kde jsem slyšela, že se nějaké dámě stal trapas s toaletním papírem, který se jí zasekl vzadu za kalhotkami a visel místo dlouhé sukně, kterou měla vysoukanou nad pasem. Dotyčná nic netušila a proplouvala plesovým sálem za úžaslých pohledů. Tohle mám vždy na paměti a než opustím toaletu otáčím se dokola a kontroluju, jestli nemám podobnou ozdobu.

Tak jsem se zaobírala víc sebou, než věcmi okolo sebe a při spokojeném pohledu do zrcadla  jsem otevřela dveře. To co se stalo, bylo jak zlý sen. Salon má v přízemí kadeřnictví a toalety jsou ve zvýšeném přízení, tudíž když jsem odcházela, byly pode mnou 3 schody. Jak jsem se kroutila jestli jsem dokonale upravená, v malém prostoru kabinky jsem shodila zásobu toaletního papíru, která spadla na zem, ale tak nehlučně že jsem nic netušila. Zkáza následovala když jsem otevřela dveře a toaleťáky se začaly kutálet a rozmotávat ze schodů a skončily v kadeřnictví v přízemí. Krve by se ve mě nedořezal, kam se hrabe dáma s jedinou rolí, tady jich byla spousta. No, atmosféra už nebyla v křeči, byla jsem omámená šokem a proceduru jsem si podle přání skutečně užila.

Další z mých zážitků k tématu, jak udělat dojem je stejně jako předchozí o tom, jak se to nepovedlo. Vzpomínáte si na pohádku o pejskovi a kočičce, jak chtěl pejsek mluvit spisovně a řekl, že se jmenuje písek místo pejsek? S kamarádkou jsme šly slavit do restaurace. Už při objednávání sedl na kamarádku  pocit, že chce mluvit spisovně. Měly jsme chuť na pořádný kus masa a tak jsme se rozhodly pro steak, jistě tušíte co pro obě kamarádka objednala, „prosily bychom dvakrát ten styk“.

Do třetice se mi povedlo něco před mužem mých snů na dovolené při procházce na kolonádě. Mám ráda moře a procházky po pobřeží a toulali jsme se městem. Obdivuji okolí a v tom povídám, tady je taková vysoká zeď a lidi odsud vůbec nemají přístup k moři. Můj milý mi kouzelně odpověděl „ oni to tady nepotřebujou, to je hřbitov“.

Přeji Vám hezký den s úsměvem

setury

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To bylo roztomilé. Už vidím, jak se váš milý tvářil

S jakým trapasem se pochlubíte vy, milé ženy-in? Dokážete se mu zasmát? Jak jste se cítila ve chvíli, kdy se vám trapas stal? Jaký nejhorší trapas v životě jste zažila? Napíšete nám o něm?

redakce@zena-in.cz

Reklama