Tak milé ženy-in, pokud máte pocit, že tento titulek s dnešním tématem bůbec nesouvisí, tak si ho rozhodně nenechte ujít. Napsala nám ho čtenářka s nickem black.bird.third

Co s načatým večerem???

Jako dítko základní školou povinné jsem po večerech hodně četla. Přečetla jsem toho spoustu. Na vesnici žádní kamarádi nebyli, tak nebylo co dělat. Tedy, když nebyla tma, byla jsem na zahrádce.

Na střední škole už jsem jen tak nečetla. To jsem se po večerech učila. Na vysoké škole to samé.

Poté začala éra internetu a soutěžení. Bavilo mě to napětí, jestli budu vylosována a něco náhodou nedostanu. Času bylo rázem dostatek. Na mateřské jsou občas i večery volné. Tedy když děti usnou a spí.

Objevila jsem ženu-in. Nejprve jsem jen soutěžila, vůbec se nedařilo. Časem jsem začala psát příspěvky k denním tématům. A začalo se dařit. Připadalo mi smysluplnější občas něco napsat, než jen odkliknout nějakou soutěž a hledat další.

Dnes mám v soutěžení útlum. Mám takové fáze, kdy mě to baví a kdy mě to vůbec nebaví. Taky se nemůžu divit, že mi dlouho nic nepřišlo poštou.

Před necelým rokem jsem propadla kouzlu polymerových hmot. Stihla jsem se zúčastnit dvou víkendových kurzů, přihlásila jsem se do polymerové školy online, vytvářím moc zajímavé věci, o kterých jsem si ani nemyslela, že někdy budu umět. Děti s radostí a horlivostí pomáhají. Z toho tolik radosti ovšem nemám… Ale baví je to. Proto vždy čekám, až usnou. A po večerech tvořím. Je úžasné, jaký je v noci klid. V přiložených fotografiích posílám jen takovou ochutnávku, co jde také z polymeru vytvořit.

p

p

p

A budoucnost? V dubnu nastoupím po šesti letech zpět do práce. V září jeden synáček do první třídy, druhý do školky. K tomu manžel a domácnost. Doufám, že to přežiji ve zdraví a že mi alespoň nějaký ten čas na tvoření zbyde.

S pozdravem black.bird.third

Milá black.bird.third, děkujeme za inspiraci. Pokud by si některá z nás nevěděla rady, co s dlohými večery..

Text nebyl redakčně upraven

Čím se po večerech bavíte vy, milé ženy-in?

  • Díváte se na televizi? Co vás poslední dobou zaujalo, upoutalo, na co se těšíte?
  • Chodíte cvičit? Čemu se věnujete konkrétně?
  • Za kulturou? Pochlubte se svým kulturním zážitkem, doporučte nějaké představení, či koncert.
  • Šijete, pletete, vyšíváte, malujete, nebo se věnujete jiné bohulibé činnosti?
  • Hrajete hry, karty, luštíte křížovky?
  • Trávíte čas na Facebooku, či jiných sociálních sítích?
  • Jak byste si představovala ideální večer?

Napište nám na redakce@zena-in.cz , inspirujte nás, dejte nám tip na téma: „Co s načatým večerem“

Na co se můžete těšit za svůj příspěvek?

Čekají na vás tyto úžasné knihy:

Barvy smyslnosti od Viny Jackson a Po strništi bos Zdeňka Svěráka

knihy

Reklama