Novinky

Promiň, Petře: říká Lissey

Dnešním ranním mottem se řídila ve svém příspěvku i Lissey. Přečtěte si, co napsala.

Láska a štěstí skutečně nejsou jen prostá slova. Určitě to už víte každá z vás, milé ženy-in. I když to všechno vím a je mi to jasné, občas nastane, aspoň u mě, totální zatmění mozku a to svoje štěstí si hloupě pošramotím. Mám za sebou několik dní rodinného neklidu. Hádky, absolutního ticha a nemluvení, fázi trucu a poslední den fázi lítosti a smutku, protože jsem to byla, ach jo!, já, kdo roztržku způsobil.

Můj partner je skvělý člověk. Jasně že má, jako každý z nás své mouchy, ale on je z nás dvou ten mírnější a já ta temperamentnější. Občas rychleji mluvím, než myslím a určitě víte, jak těžké je přiznat si chybu, uznat to, že příčina týdenního ošklivého dusna byla na mé straně.

Každou chvíli někde čtu, jak má lidstvo před sebou už jen krátkou dobu existence. Každý večer poslouchám v televizních zprávách o tragédiích a lidských neštěstích, která čekají někde za rohem. Vím, že je třeba vážit si každého dne, kdy jsou ti, kteří se mají rádi, spolu. Velmi svého manžela miluji. Několikrát v životě ukázal svým chováním a postoji to, že jsem si vybrala skutečně správného chlapa do nepohody, ale o to víc mě mrzí, když kvůli momentální špatné náladě a neschopnosti ovládnout zlost způsobím bolest jemu a pak hlavně sobě.

A tak včera večer došlo ke smíru. První podal ruku on a já se jí dychtivě a s radostí chytla. Omluvy jsou někdy málo a vyznějí jako klišé, ale lituji času, který jsme mohli prožít lépe a hlavně spolu. Promiň, Petře.

Lissey

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

Děkuji Lissey za pěkný příspěvek.
Saša

   
15.04.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. [4] Ivushka12 [*]

  Nesnáším dusno...

  superkarma: 0 16.04.2014, 12:16:43
 2. [3] nealienka [*]

  U nás doma jsem taky ten větší "rapl" já. Manžel mě nechá vyvztekat, je to formát, dokáže po chvíli dělat, jako že se nic nestalo

  superkarma: 0 15.04.2014, 16:20:37
 3. [2] renicek [*]

  Taky to tak mámSml15. Občas řeknu či udělám něco, co pak mrzí nejvíc mě. Ale snažím se to zlepšit...

  superkarma: 0 15.04.2014, 15:59:40
 4. avatar
  [1] paníliška [*]

  Asi by bylo lepší, kdybys to řekla rovnou jemu. Sml33 Přeji hodně dnů bez hádek.

  superkarma: 0 15.04.2014, 15:48:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme