KytinkaK spolu se svým synem proplakala nejeden den, poté co mu jeho holka řekla, že je na holky. Ale vše se v dobré obrátilo a dnes má krásné vnučky. Děkuji Vám KitinkoK za krásný a pozitivně laděný příběh. A k vnučkám gratuluji!

Sice to už je strašně dávno, kdy jsem byla zklamaná z lásky, ale na to se snad ani zapomenout v úplném slova smyslu nedá. Úplně živě vidím, co jsem probrečela kapesníků. Co mi to dalo sil se s tím vyrovnat. Myslíte si, že pro vás svět skončil, ale nakonec vše spraví nový vztah. Najednou zjistíte, že ten nový je lepší.

Teď povyprávím příběh mého syna. Chodil s holčinou 3 roky, když jí bylo 18, tak jí koupil 18 nádherných červených růží. Jenže ten den mu ona sdělila, že se s ním rozchází, že zjistila, že jí více přitahují holky.

Řeknete si kluk, ale ten týdny opravdu brečel a já s ním jak mě ho bylo líto. Co jsem se mu namluvila do duše, co je jiných, hodných a hezkých děvčat. Dlouho s žádnou nechodil.

Závodně tancoval latinu a ta jeho partnerka ho nakonec seznámila s jeho dnešní manželkou, se kterou má nádherné cácorky. Nikolku a Elenku. Když jsem se ho potom ptala jestli by to chtěl vrátit, povídal, že nikdy, že jeho žena je lepší, že je jiná než ta první.

A ta jeho předchozí zase po pár letech zjistila, že s klukem je to lepší a chtěla se vrátit, ale to už bylo pozdě, syn byl ženatý a malá na cestě.

Takže určitě zklamání z nevydařené lásky doporučuji navázat novou. Každý vztah má v sobě určité kouzlo, i když se třeba nevydaří. Vše chce čas a trpělivost. Tak je to i v lásce.

Niki a Elenka.jpg

Přikládám moje vnučky.

Kytinkak
Text nebyl redakčně upraven


Jak se vypořádat se zklamanou láskou!

  • Kdy a kdo vás v lásce naposledy zklamal?
  • Jak jste se s tím vypořádala?
  • Co byste poradila ženám, které se trápí pro trapiče?
  • Jsou všichni chlapi stejní?
  • Existuje univerzální rada?
  • Jaké bylo vaše největší zklamání?
  • Máte okolo sebe někoho, kdo v tom právě lítá?

Nejen odpovědi na výše uvedené otázky, ale hlavně, příběhy, úvahy a rady posílejte na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás, která mi dnes pošle příspěvek k tématu, odměním krásnou květinou. Kdo to bude se dovíte v 16 hodin!

Reklama