Přináším vám stručný „nástřel“ toho, na co se teprve můžete těšit. Čtenářka JaPa omládla o deset let a z nesmělé, nenápadné ženy se stala elegantní a doufám, že i sebevědomá dáma

k

Čtenářka JaPa před proměnou

Ani nevím, v kolik musela vstávat, aby vyjela v půl páté ráno ze svého bydliště nedaleko Olomouce. A světe div se, i přes D1 byla v Praze už ve čtvrt na devět. A to šla jistě pozdě spát, protože nic nenechala náhodě a napekla nám úžasné slané trojúhelníčky, abychom prý nebyli o hladu. Tímto ještě jednou děkuji. Celý „proměňovací“ štáb si moc pochutnal.

 I když JaPa skromně klopila oči a nad chválou všech zúčastněných jen mávla rukou. „Však na tom nic není“.

Začalo se s mírným zpožděním, protože jsme se museli přesunout do jiného salonu. Docela infarktový začátek ale zachránila Kateřina Kaprasová, která zapojila všechny páky a své produkční schopnosti, aby sehnala náhradní salon.

m

Kadeřník Jan Rybář a Kateřina Kaprasová

V salonu Lucie Vondráčkové (pouhá shoda jmen) se Japy ujal Tom Hanks, pardon kadeřník Jan Rybář, který mu byl nápadně podobný.

Po několika hodinách jsme se přesunuli do butiku Big and Beautiful, kde Kateřina naší modelce vyzkoušela oblečení, ve kterém se bude fotit.

n

Butik Big and Beautiful

A zbývala poslední štace a přesun do foto-ateliéru v Holešovicích, kde se líčilo a fotilo.

n

Vizážistka Majka zvolila decentní, přirozené líčení

Nálada byla super, fotograf Zdeněk Krejcar to s modelkami opravdu umí, takže vznikly úžasné snímky, které vám ukážeme příští týden.

A jak si svou proměnu užívala JaPa? O svých dojmech vám prý osobně napíše

Můžu vám říct, že práce modelky není vůbec jednoduchá a i když jsem celému procesu jenom přihížela, měla jsem toho za celý den „plné kecky“.

Reklama