Bulvár

Proměňte vaši domácnost ve skvělý bar s party balíkem v hodnotě 1 700 Kč zdarma!

Už jste někdy slyšela o PAARTYY? Pokud ne, tak o hodně přicházíte. Tým PAARTYY je tu již několik let od toho, aby Vám pomohl uspořádat skvělou party pro Vás i Vaše přátele. Společně s PAARTYY už několik tisícovek domácností v České republice i na Slovensku vzpomíná na skvělé zážitky během řeckých, grilovacích, karaoke i jinak tematických večírků a odpolední, které díky jednomu týmu získali.

Dobrá zpráva je, že pokud jste o PAARTYY doteď neslyšela, máte skvělou šanci to napravit, a to v tom nejlepším smyslu slova — na vlastní kůži. Tým PAARTYY se totiž probudil po zimním spánku a přichází s další skvělou a těžko opakovatelnou nabídkou. Zúčastněte se originální Fernet Stock Citrus MIX Party!

Fernet

Získejte zdarma jedinečný party balík v hodnotě 1 700 Kč a míchejte skvělé drinky s domácími limonádami jako opravdový profík. Pokud máte míchané nápoje a domácí limonády ráda už teď, po Fernet Stock Citrus MIX party to bude láska na celý život. A pokud se s míchanými drinky zatím jen oťukáváte, po této party se budou vaše chutě ubírat už jen jedním směrem.

Jak to na PAARTYY vypadá? Představte si odpolední zahradní party nebo příjemný večer se svými kamarádkami, ve kterém se vaše domácnost promění v parádní bar, kterému každou chvíli vládne nědo jiný. S unikátním party balíkem máte k dispozici nejenom samotný základ míchaných nápojů v podobě lahve Fernet Stock Citrus, ale i skleněný servírovací set a knížku receptů a inspirací na ty nejchutnější drinky pod sluncem. Snadno se s nimi naučíte připravovat nejenom úžasné domácí limonády, ale především výborné a osvěžující míchané nápoje, které si vaše kamarádky zamilují.

Fernet

Unikátní party balík Fernet Stock Citrus MIX Party ale neobsahuje pouze lahev nebo recepty. Uvnitř najdete například také trojici her, nafukovací balónky, brýle pro slepou degustaci, míchátka nebo limitovanou edici karafy a skleniček od designérského dua Vrtiška • Žák, které za svou krátkou kariéru nasbíralo už mnoho ocenění. Celý party balík má hodnotu 1 700 Kč a vy ho získáte úplně zdarma. A ještě vám ho dovezeme až ke dveřím.

Samotná organizace party je vždy jen a pouze na samotných hostitelkách, takže si ji můžete vyšperkovat tak, jak sama uznáte z vhodné. Nikdo vás nebude omezovat, tým PAARTYY tu vždy od toho, aby vám poradil, pomohl a inspiroval. Zkrátka aby všechno bylo dokonalé.

Fernet

Líbí se vám PAARTYY? Chcete si to zažít? Tak na nic nečekejte! Pokud je Vám více než 18 let, přihlaste se o své místo hostitelky Fernet Stock Citrus MIX Partyna fernetcitrus.paartyy.cz. Udělejte si doma na jeden večer úžasný bar.

   
23.03.2015 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] Lenda26 [*]

  luxusní soutěž Sml67 Vyzkoušim štestí Sml16

  superkarma: 0 30.03.2015, 10:50:49
 2. [3] alenabl [*]

  na mně se ještě nikdy neusmálo štěstí - zkusímSml22

  superkarma: 0 23.03.2015, 13:59:18
 3. [2] ZdenaZ [*]

  Sml30Sml22Sml30

  superkarma: 0 23.03.2015, 08:07:10
 4. avatar
  [1] Pajinka [*]

  organizovala jsem dvě paartyy - s lasagnemi a Caro - obojí prima akce - rozhodně doporučuji Sml59

  superkarma: 0 23.03.2015, 06:58:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme