Zvířecí motivy – hadí, zebří, tygří – se drží na módním výslunní posledních pár let. Nás v redakci nejvíc baví styl a la tygr. Proč? Z potisku srší energie, sluší brunetkám i blondýnkám a je pekelně sexy!

Tygří motiv se objevuje všude: od halenek a strečových kalhot přes kabáty až po boty, a najdete ho i na doplňcích. Kšiltovky, nákrčníky, rukavice, čepice, sluneční brýle... Dokonce i svůj chytrý telefon můžete obléct do tygra, což vám mimochodem vřele doporučujeme. Budete trendy!

Méně je někdy více...

Pokud se do „tygra“ zamilujete (nebo už se stalo) stejně jako my, pamatujte na jediné: všeho moc škodí. Jinými slovy: jeden, maximálně dva, tygří kousky na sobě bohatě stačí. Když se do potisku zahalíte od hlavy až k patě, bude váš outfit působit lacině.

Čtěte také:

S čím tygří potisk kombinovat?

S černou koženou sukní nebo kalhotami, černými či koňakovými kozačkami, s béžovou a černou bavlnou či pleteninou, černou chlupatou vestičkou. Z doplňků vsaďte na zlato nebo na zlatou bižuterii. Nic nezkazíte ani kombinací s tmavě modrou džínovinou. Tygří potisk působí překvapivě dobře i s neonově růžovou barvou, která zvířecí model hezky zjemní, zženští a dodá mu ten správný šmrnc.

Tak co, přesvědčili jsme vás, abyste pustily džungli do svého šatníku, nebo si šelmy budete (doslova) dál držet od těla? :)

Odvahu, dámy! A napište nám, který kousek v „tygří“ galerii vás zaujal. Věříme, že se mezi nimi nějaký takový najde...

Fotogalerie se zobrazí kliknutím na první fotku. Najdete v ní 19 fotek.

 

Reklama