Když jsem se dívala na fotky proměn ze salonu paní Ireny Vavruškové, byla jsem nadšená. Proměny razantní, nikoliv však bezúčelné, které by překryly osobnost, což bohužel vídám poměrně často. Jak to ta ženská dělá, že „TO“ tam najde? Jí bych se ráda svěřila do rukou...

Možná vám to bude připadat přitažené za vlasy, ale vzpomněla jsem si na okřídlenou Michelangelovu větu: „V každém kameni je ukrytá socha.“ A Irena Vavrušková je jako umělec, který v každé ženě najde krásu.

proměna proměna

pr1Ano, té bych se svěřila bez obav. Tím spíš, když jsem ji na téma Proměny „ukecala“ ke krátkému rozhovoru. Její odpovědi mě mile překvapily.

Rozhodla jsem se, že se u vás nechám proměnit. Jak taková proměna probíhá v praxi?
Objednáte se. Pak si spolu sedneme a já si vás trochu vyzpovídám. Potřebuju vás víc poznat. Vědět, v jakém prostředí se pohybujete, jaký je váš styl, kolik času jste ochotná věnovat údržbě účesu, jakým dojmem chcete působit. Jestli potřebujete být elegantní, solidní, extravagantní, sexy…

No a na základě vašich odpovědí si sestavuji obrázek. K tomu samozřejmě vnímám tvar obličeje, výšku postavy, proporce. Správným střihem můžu potlačit nedostatky a zdůraznit přednosti.

Nabídnete mi svoji představu, nebo se hned „vrhnete“ do díla?
V každém případě vás seznámím se svou představou, a tu pak s vámi dále konzultuji. Když mě třeba napadne barva, zdůvodním proč a nabídnu vhodné přípravky s ohledem na váš původní odstín barvy. V hlavě mám kartotéku stylů, které si vždycky v duchu k dané osobě přiřazuji. Střih se ale těžko vysvětluje. Proto pro lepší představu vám ukážu obrázky nových střihových trendů z Paříže.

Ale zohledňuji hlavně slušivost.

před po

Co když vám do toho budu kecat. Já mám totiž určitou představu.
To je jedině dobře. Praxe je většinou taková, že zákaznice většinou nevědí, co chtějí, ale vědí, co nechtějí.

Už se vám někdy stalo, že zákaznice nebyla spokojená?
Proměny, které dělám, jsou tak konzultované a promyšlené, že se mi ještě v životě nestalo, aby někdo odešel nespokojený. Spíš se mi stává, že pláčou štěstím a děkují mi. Člověk ale musí být na změnu připravený a důvěřovat mi.

před po

pr111 pr11

Když jsem se dívala na vaše proměny, žasla jsem, jak to v tom člověku vidíte. Jste neuvěřitelný talent.
To je všechno o vzdělávání se. Stále studuji novinky. (Říká a nepřipouští, že by mohla být geniální. :))

Máte ráda hodně razantní proměny?
A víte, že ne? Nejdůležitější je přirozenost. Nejde o to, aby praštila do očí. Nejlepší proměna je taková, aby si každý, kdo vás potká, řekl, že jste nějaká hezčí.

Tak to se mi moc líbí.

před po

pr3 pr33

Naše čtenářky bude určitě zajímat, kolik taková proměna u Ireny Vavruškové stojí.
Na to se nedá jednoznačně odpovědět. Záleží na tom, na čem se dohodneme, jak náročný je střih, zda použiju odbarvovač, jestli jednu, nebo více barev.

Doporučím to nejlepší a určím přibližnou cenu. Pak navrhnu ještě tři různé (levnější?) variace a jejich ceny. Cena je individuální.

Ale řekla bych to takhle: Účes od výborného kadeřníka je snadný na domácí údržbu, proto se vyplatí.

Tak a já jsem rozhodnutá, jdu do toho. Jak dlouhé fronty se na vás stojí?
To je takový blud, marketingový tah. Přijďte třeba zítra! No, zítra zrovna ne, ale rozhodně nevytvářím dojem, že se na mě čeká měsíce. Zavolejte a nějaký termín spolu vymyslíme.

Děkuji za rozhovor a už se nemůžu dočkat!

Na fotkách vidíte proměny, které mají další varianty. Ty si můžete prohlédnout na www.vavruskovi.cz

lorealVyužijte skvělé nabídky pro čtenářky Žena-in!

Pokud si necháte v červenci či srpnu obarvit vlasy ve Vlasovém studiu Vavruškovi, získáte jako dárek šampon pro barvené vlasy L´Oréal Professionnel Série Expert Vitamino Color.

Na recepci stačí říci: AKCE ŽENA-IN.

 

Irena Vavrušková

Prezident Haute Coiffure Francaise pro ČR

Ambassador Loreal professionnel
Vlasové studio Vavruškovi s.r.o
Na Hutích 2-Praha 6,160 00
www.vavruskovi.cz

Čtěte také:

Co vy na to, milé ženy-in? Inspirovaly vás fotky proměněných žen? Máte také chuť se sebou také něco udělat? Svěřila byste se do rukou Ireny Vavruškové? Už jste někdy o proměnně alespoň uvažovala? Podstoupila jste nějakou? Jak jste byla spokojená?

A co proměny líčení? Zkusila jste si proměnu s naší externí kolegyní Anai? Napište nám o svých zkušenostech. Pošlete nám fotku. Co vás k proměně vedllo?

Bojíte se změn? Jste se svým vzhledem spokojená a myslíte si, že by nemohl bát lepší? Baví vás sledovat proměny na druhých, ale sama byste odvahu neměla?

Napište nám, na vaše příspěvky a třeba i fotky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit za příspěvek?

Rozjasňující make-up a hydratační krém od Avon

cena

 

Reklama