Opravdovou proměnu se vším všudy, tj. střih, líčení, stylista, jsem nikdy nepodstoupila. Jen takové ty menší, stříhání a líčení. Bohužel, nic z toho mne nenadchlo, píše ve svém příspěvku čtenářka s nickem eli.emanuela

Co se líčení týče, bylo to celkem příjemné, něco jsem se dozvěděla, ale vždy to končilo takovým tím obvyklým „kupte si toto a toto a toto...“. Výsledná částka byla samozřejmě děsivá. Líčit jsem se nenaučila, protože každý měl jiné názory, každý tvrdil, že se ke mně hodí něco jiného. A pak - vyznej se v tom.

S vlasy to bylo mnohem horší. Mám velmi, velmi husté vlasy. A navíc - vlnité. Každý pramen se ale vlní jinak, od prstýnků přes pěkné vlny až po úplně rovné. S takovými vlasy si dosud žádná profesionální kadeřnice nedokázala poradit. Změna vždy spočívala v tom, že mi vlasy rozpustily (normálně nosím vlasy svázané), ostříhaly jinak, než jsem chtěla, a hrdé na svůj výtvor si řekly o nemalou částku. Stačilo vyjít ven, vítr lehce zafoukal a bylo po parádě.

Vypadala jsem jako Whoopi Goldberg v Sestře v akci - obrovská hříva do stran, takový trojúhelník, sotva jsem prošla dveřmi, a uprostřed se sotva dal tušit můj obličej. :)

Kdybych někdy dostala šanci opravdovou proměnu se vším všudy absolvovat, asi bych to zkusila, jen tak, ze zvědavosti. Jestli by to tentokrát bylo jiné. Dosud mám nejlepší zkušenosti s amatéry. Naposledy mne stříhala kamarádka. Sice jí to trvalo, ale s mými vlasy si poradila perfektně, sestříhala je do několika vrstev, tak, jak jsem to chtěla, takže po uschnutí a rozčesání dokonce projdu dveřmi. :) Už to netrčí do všech stran, jako tomu bylo u stříhání u kadeřnic.

A když chci obměnit šatník, mám jednu dobrou duši, která má dobrý vkus a umí mi poradit. I když se některým kouskům oblečení bráním, nakonec jsem ráda, že je mám, protože s překvapením zjistím, že mé postavě lichotí a že se v nich cítím dobře.

Všechno to jsou menší změny, viditelné, ale ne zase příliš výrazné. Na radikální změnu bych si asi netroufla. A proč taky - já jsem já, tak, jak vypadám, jsem takto celkem spokojená a na sebe zvyklá. A co je nejdůležitější - takto se líbím mému milovanému. ;)

S přáním pěkného dne

eli.emanuela

Milá eli. emanuelo, pokud jste spokojená a líbíte se nejen sama sobě, ale i svému partnerovi, pak není co řešit.

Reklama