Ne nadarmo se říká, že změna je život. A řekla si to minimálně padesátka  změnychtivých čtenářek našeho magazínu, která se pustila do „hry“ a poslala svoje fotografie.

Většina z nás v sobě nosí touhu po změně, ale nemá odvahu se k ní odhodlat. Když pak ale vidí v televizi nebo časopisech ty povedené, něco jí řekne: „Proč do toho také nejít? Ke starému okoukanému „kabátku“ se můžu vrátit vždycky, ale změna vizáže mi může přinést nové možnosti. Přinejmenším zvednout sebevědomí, objevit dosud utajenou krásu, vyjádřit vlastní osobnost…" Je to jako najít v sobě někoho hezčího, zajímavějšího, takové malé dobrodružství. Změna je pohyb, vytržení ze stereotypu, nudy  a šedi. Tak proč se jí bránit?

Jdu do toho! Takhle bych alespoň uvažovala já a možná nejsem daleko od pravdy, že podobně smýšlela i naše finalistka s nickem Rollka, vlastním jménem Linda.
Více o ní jste si přečetli už zde

Měla odvahu, kuráž a také trochu štěstí, že se její fotografie líbila a byla vybrána k proměně. My jsme se proměny zúčastnili s Lindou v přímém přenosu.


Přivítaly nás sympatické mladé dámy, které tvořily „proměňovací“ tým. Naše modelka už byla na místě, i když cestovala až z Chomutova. Tak už to chodí
J . Na první pohled milá, příjemná, sportovně založená žena, se světlými, krátce střiženými vlasy... „Je to praktičtější kvůli dítěti,“ jako by se omlouvala a prohrábla si kštici.
Tak žádné prostoje, jdeme vybrat barvu! Kadeřnice rozložila vzorník a nejprve navrhla odvážný funky odstín do červena. Pro Lindu, která preferuje přirozenost, by to byl ale moc velký kontrast a toho se přece jen trochu bála. Nakonec jsme se všichni shodli na odstínu Garnier 100% Color – 415 kaštanová duhová.

Nějak jsem si to nedokázala představit, ale řekla jsem si, že se nechám překvapit. Výsledek byl naprosto skvělý! Naše nenápadná ženuška se vyloupla. Její obličej úžasně prokoukl, dostal jasné kontury a musela jsem uznat, že volba barvy byla trefou do černého. Perfektním střihem pak dostal účes ten správný šmrnc.

 

Pomyslnou třešničkou na dortu bylo jemné nalíčení, které proměnu image dovedlo k dokonalosti.

 

Co si o výsledku své proměny myslí samotná aktérka?
Nedalo mi to, abych jí nepoložila pár otázek.

Co vás vedlo k tomu, abyste se přihlásila?
Inspirovala mě možnost vyhrát proměnu s Garnier 100% Color a řekla jsem si: Proč ne? Nakonec jsem byla mile překvapená, že vybrali právě mě.


Jak jste spokojená s barvou?
Velice. S barvou i se střihem.

Jak se vám líbí líčení?
V civilu se vůbec nelíčím, tak je i tohle pro mě příjemná změna. Vizážistka mi poradila s výběrem vhodných líčidel, ale nevím, jestli to budu takhle umět.

Co myslíte, že na vaši novou vizáž řekne manžel?
Manžel bude určitě spokojen, i když mě má rád i jako blondýnu
J. 

 

Linda byla s celou proměnou opravdu velmi spokojená a nadšená ze své nové vizáže. To ještě nevěděla, že si odnese domů také milou pozornost od značky Garnier 100% Color v podobě krásné sportovní tašky plné dárečků a domů jí ještě přijde balíček s dekorativní kosmetikou Maybelline New York, kterou vizážistka použila na její líčení, aby tak i doma mohla udržovat svůj nový vzhled.

  

Linda slíbila, že nám ještě pošle názory okolí na její novou image, takže zde jsou její bezprostřední postřehy:

 

Než Vám začnu popisovat, jak jsem se doma v proměně od Vás líbila, chtěla bych vám všem moc poděkovat. Byl to pro mě velice příjemně strávený podvečer.

Doma jsem byla pochválena (a to i přesto, že jsem přijela jako bruneta, a ne blondýna). Manželovi se hlavně líbil střih, říkal, že mi to takto sluší, že to má oproti tomu předchozímu šmrnc. Líčení se líbilo ještě víc, a to proto, že se líčím opravdu jen výjimečně (i když je pravda, že jsem si dala slib, že to změním, a alespoň oči, ústa a tváře si nalíčím).

V pátek ráno mi odvážnou proměnu kladně okomentovala rodina. I když všichni říkali, že je tmavá barva pro ně nezvyk. Jediný človíček, kterému to bylo úplně jedno, byla Ellinka. Ta byla hlavně spokojená, že mě v noci ze čtvrtka na pátek doma našla a mohla se tak k mamince přitulit a napít se trochu mlíčka. A v pátek jí bylo jedno, jestli jsem taková nebo maková, hlavně, že jsem byla doma.

Takže kdybych to shrnula, jsem sama se sebou spokojená, můj nynější vhled je super. Moc děkuji.

 

Více fotografií z celé akce proměny naší čtenářky najdete v této fotogalerii ZDE.

 


A co říkáte proměně vy, milé ženy-in?
Jak se vám líbí?
Napište svůj názor.

Reklama