Ve spolupráci s webem doma.cz vám přinášíme proměnu maminky s dcerou. Co chtěly na sobě změnit a jak se jim líbí výsledek profesinální proměny? Podívejte se!

Do proměny se nám přihlásilo velké množství čtenářek. Vybrat jsme si ale mohli jen jednu. Alespoň za magazín doma.cz. Protože jsme ale naplánovali i proměnu pro mladší slečny na našem magazínu krásná.cz, zaujala nás přihláška mladé Klárky, která se rozhodla, že kromě sebe přihlásí i maminku Janu. Chtěla jí to dát jako dárek k narozeninám, a tak jsme jim oběma splnili přání!

Do parády si maminku Janu a dceru Klárku vzala Štěpánka Podroužková, která vlastní kosmetický i kadeřnický salón. Ona sama je známou vizážistkou, která líčila třeba i hvězdy ze Superstar. Získala titul Mistryně evropského mistrovství v make-upu 2002 a Mistryně České republiky v make-upu 2000, 2001. A stejně jako loni se podílela na známém veletrhu kosmetiky a krásy World of Beauty & Spa. Pokud jste si ho nechala uniknout, podívejte se na fotoreportáž.

FOTOGALERIE:

Paní Jana měla další mikádo a promelírované vlasy. Štěpánka se rozhodla pro radikálnější změnu. Z hnědovlásky se tak stala zrzka. Obyčejné mikádo se proměnilo v asymetrický střih, který paní Janu omladil. „ Mamince jsme udělali barvičku a melíry. Tam byla barva už v základu, tak to bylo trochu komplikovanější, ale dopadlo to dobře. Udělali jsme lehkou asymetrii, což oživuje, omlazuje,“ říká Štěpánka

Štěpánka zvolila výraznější líčení očí. „ Zvolili jsme ho výraznější, protože maminka má krásné velké oči, takže jsme je zdůraznily a podrthly. K tomu jsme tón v tónu doladili rtěnku, tak aby to sedlo s barvou vlasů a pigmentem pleti.“

Nakonec jsme se s oběma holkami vydaly do prodejny Espritu, kde na ně čekala sympatická Adriana Ardová (asistentka prodeje) se spoustou možných outfitů. „Zvolila jsem jeden outfit šatičkový na pohodový večer. Potom jsem volila podzimní outfit. A třetí outfit je barevnější. Chtěla jsem tím ukázat, že ženy se vůbec nemusí bát barvičky kombinovat, ženu to podtrhne a dostane šmrnc a je krásná.“

Maminka Jana byla s proměnou spokojená. A jak jí to slušelo, si můžete prohlédnout nejen na videu, které najdete v článku na doma.cz zde, ale i ve fotogalerii. A pokud chcete vidět i proměnu Klárky, podívejte se zde.

Foto poskytl web doma.cz

Čtěte také:

V rámci spolupráce, kterou náš magazín navázal s webem doma.cz, vám nyní budeme přinášet nejnovější informace o vašich oblíbených seriálech, které sledujete na TV Nova! Články z našeho magazínu žena-in zase najdete na stránkách doma.cz.
Reklama