Zdraví

Proměna čtenářky Markéty. Zhubla a změnila barvu vlasů. Z blondýnky se stala sexy zrzka

Třetí čtenářkou, která zhubla s Ketodiet a po ní se stala naší modelkou, byla sympatická a usměvavá Markéta. Markéta se projevila jako odvážná „holka“ a rozhodla se pro razantní změnu

Markéta je moc milá mladá žena, kterou zdobí nejen okouzlující úsměv, ale po dietě i souměrná postava. Markéta je sportovní typ, na první pohled působí vesele a optimisticky. A tak mě ani nepřekvapila svým rozhodnutím jít do proměny razantněji než její předchůdkyně Veronika a Hanka.

Proměna

K velké radosti kadeřníka Jana Rybáře projevila odhodlání k opravdové změně. Už dlouho prý uvažovala o tom, že svou zesvětlenou blond, která se jí už okoukala, vymění za sexy zrzavou. A proč ne: Když změna, tak pořádná.

Společně s kadeřníkem se dohodli na měděném odstínu a mohlo se začít barvit. „Nová, přírodní barva bez parabenů změní nejen odstín vlasů, ale opět je zregeneruje a vrátí jim ztracený lesk a pružnost,“ říká Jan Rybář. Všichni v salonu s povděkem konstatujeme, že barva nepáchne čpavkem, ale naopak příjemně voní.

proměna

Zatímco barva tmavne, Markétin úsměv „tuhne“…Bere to sice s humorem, ale jsou na ní patrné rozpaky. Přece jenom, je to velký skok a nezvyk. Teprve po drobné střihové úpravě a vyfoukání se jí opět vrátí dobrá nálada. „Fakt se mi to líbí,“ prohlíží se v zrcadle, zatímco ji známí „bombardují smskami“ a dožadují se prvních „selfíček“.

Podívejte se do fotogalerie na celý proces

/users/1/galerie/files/img/marketpred/middle_merktapp.jpg
Markéta před salonem Jana Rybáře, kde to všechno začne
/users/1/galerie/files/img/marketpred/middle_markpp.jpg
Portrét před proměnou
/users/1/galerie/files/img/marketpred/middle_mark4.jpg
Konzultace s kadeřníkem
/users/1/galerie/files/img/marketpred/middle_marpp.jpg
...o barvě už je rozhodnuto
/users/1/galerie/files/img/marketpred/middle_mer1.jpg
Ještě jeden úsměv jako blondýnka
/users/1/galerie/files/img/marketpred/middle_merketa2.jpg
a jde se do barvení
/users/1/galerie/files/img/marketpred/middle_merk2.jpg
jsem to vůbec já?
/users/1/galerie/files/img/marketpred/middle_marketa.jpg
drobná střihová úprava
/users/1/galerie/files/img/marketpred/middle_marketap.jpg
/users/1/galerie/files/img/marketpred/middle_marketap1.jpg
/users/1/galerie/files/img/marketpred/middle_marketapp1.jpg
a závěrečné doladění
/users/1/galerie/files/img/marketpred/middle_marketpob.jpg
Markéta s novou barvou vlasů
 

Z kadeřnictví se jede do foto studia 4U v Modřanech, kde Markétu čekají další fáze proměny. Líčení, oblékání a focení.

K novému účesu je potřeba změnit líčení. Krásná pleť potřebuje jen sjednotit, ale Markéta by měla zapomenout na tvrdé černé linky a zkusit raději měkčí stínování, které prohloubí oči a zvýrazní jejich krásnou barvu. Několik vrstev řasenky vykouzlí nekonečně dlouhé řasy a barevný lesk je už jen třešničkou na dortu přirozeného make-upu.

Prohlédněte si proměnu Markéty na videu:

Co budeme oblékat?

Stejně jako v případě Veroniky a Hanky jsme využili možnosti zapůjčení oblečení a doplňků od značek Levis a F&F. Snažili jsme se vytvořit jak sportovní, tak společenské outfity, abychom Markétu inspirovali a ukázali jí i jiné možnosti, než na jaké byla doposud zvyklá.

proměna

proměna

I když se podle jejích slov cítila nejlépe v džínách a volnějších topech, myslím, že by si mohla dovolit víc. Ale na rozdíl od Moniky a Hanky si Markéta v roli modelky moc nevěřila. Bála se modelů, které byly „víc na tělo“, a mohly tak lépe ukázat ztracené kilogramy hlavně v oblasti bříška a boků.

Možná proto se může zdát, že šestnáctikolový úbytek váhy není na Markétě tolik vidět. Ale opak je pravda. Tvrdě na sobě pracovala a kila jsou pryč. Bohužel s jejím typem postavy to tolik nevyzní.

Markéta byla ze všech tří proměňovaných žen nejtvrdší oříšek i po stylistické stránce. Má „atletickou“, sošnou postavu s širokými rameny, plné poprsí a málo vyznačený pas. Chtělo to větší důraz na ploché bříško a štíhlé boky, ale v takovém oblečení se Markéta necítila dobře. Škoda, myslím, že by vypadala skvěle i v plavkách. Má hezky tvarované nohy bez celulitidy a pevné vysportované tělo.

Ale nechtěli jsme ji do ničeho nutit. Bylo nám jasné, že zvyk je železná košile a se svou „novou“ postavu se musí ještě sžít. Bude jí možní ještě chvilku trvat, než si uvědomí, že už se nemusí skrývat do volných triček a plandavých kalhot. Věřím, že se jí vrátí sebevědomí a projeví se to i ve výběru blečení.

I tak si myslím, že to Markétě moc sluší a není třeba se za svou postavu stydět. Držím jí moc palce.

Markéta – od začátku roku zhubla o krásných 25 kg, s Ketodiet celkem 16 kg, v pase -17 cm, přes bříško -14 cm , boky -21 cm

Podívejte se do fotogalerie

/users/1/galerie/files/img/marketstudio/middle_mark.jpg
Měděná barva vlasů zvýraznila hezké rysy Markétina obličeje
/users/1/galerie/files/img/marketstudio/middle_market6.jpg
Markéta je sportovní typ a nejlépe se cítí v džínách, tričku a teniskách. (džíny, proužkované triko a bunda značky Levis, tenisky vlastní)
/users/1/galerie/files/img/marketstudio/middle_mark3.jpg
a ještě jedna póza v tričku a pohodlných džínách značky Levis
/users/1/galerie/files/img/marketstudio/middle_market5.jpg
Markéta a šaty? To prý nejde moc dohromady, ale při focení udělala výjimku a vyzkoušela bavlněné maxi s rozparkem, které se hodí k vodě. I když jsou příčně pruhované, krásně v nich vyniklo Makétino ploché bříško. (šaty a háčkovaná kabelka F&F)
/users/1/galerie/files/img/marketstudio/middle_market3.jpg
Vyzkoušela i lehce společenskou variantu s vysokými podpatky. Švestková barva šatů krásně kontrastovala s novou barvou vlasů (Šaty a střevíčky F&F)
/users/1/galerie/files/img/marketstudio/middle_market.jpg
Ve vzorovaných šatech ve stylu šedesátých let se cítila nejlépe. Alespoň mohla ukázat svou kérku, která byla dosud skryta (Šaty a boty na klínku F&F)
 

Projekt hubneme s Ketodiet

Tři loňské příběhy čtenářek Miriam, Anny a Veroniky, které s námi a KetoDiet hubly v loňském roce, najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete.

Miriam zhubla v rámci našeho projektu s Ketodiet 12 kg, Anna 14 kg a Veronika 10 kg. Je jasné, že proces hubnutí je vždy o celkové změně, pokud si váhu chceme udržet nebo hubnout ještě dál. Máme radost, jak to všechny posunulo, dokázaly kila sundat a o jídle a svém těle přemýšlet jinak. Všechny uvádějí, jak pro ně byla změna pozitivní.

I naše další tři čtenářky v rámci našeho projektu také hezky shodily nechtěná kila. Monika 11 kg, Markéta 16 kg a Hanka 13 kg.

Všechny příběhy najdete v rubrice zena-in.cz/kategorie/hubnete. Více o produktech Ketodiet na www.ketodiet.cz

KetoDiet

Proměna čtenářky Hanky

Vlasy – Jan Rybář Hair and Gallery Korunní 79 Praha 2

Styling, make-up a foto – Foto studio 4U Mezi vodami 19, Praha Modřany

Reportáž – Dana Haklová

Za zapůjčení oblečení děkujeme značkám Levis a F&F Palladium.

Čtěte také:

   
23.07.2015 - Hubněte - autor: Dana Haklová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [37] šupina73 [*]

  úbytek váhy je znatelný a proměna se mi též moc líbí Sml16

  Markéta září a sluší jí to, no prostě kočkaSml59

  superkarma: 0 23.07.2015, 23:32:08
 2. [36] Dana Haklová [*]

  Jandywoman — #34děkuji za Markétu, a za krásná slova

  superkarma: 0 23.07.2015, 22:10:18
 3. [35] Dana Haklová [*]

  gerda — #33Gerdo, moc děkuji za podporu, je vidět, že jste chytrá ženskáSml67, která jen nesoudí, ale přemýšlí

  superkarma: 0 23.07.2015, 22:09:31
 4. avatar
  [34] Jandywoman [*]

  Ten úbytek 16 kil je Markétko sakra vidětSml22. Stačí se pořádně podívat hned na první srovnávací fota. Ty paže, stehna, obličej... Moc gratuluji a smekám před vytrvalostí a odvahou. Sama dobře vím co dá práce zhubnout byť jen kilečko tuku a jak dlouho trvá, něž si u nás vyvinutějších vůbec někdo všimne, že jsme něco shodily. Takže za mě velký obdiv a přání, ať Vám to vydrží a mějte se ráda. P.S. Nový účes je pecka! Sml67

  1. na komentář reaguje Dana Haklová — #36
  superkarma: 1 23.07.2015, 21:59:15
 5. avatar
  [33] gerda [*]

  Dana Haklová — #31Já ji naprosto chápu. Pokud bych se měla takhle měnit před lidmi, prostě bych nevylezlaSml15. Když si představím ty hodnotící řeči... Je dobráSml67 Cestu jste jí ukázali, a to se cení.Sml16

  1. na komentář reaguje Dana Haklová — #35
  superkarma: 0 23.07.2015, 17:31:49
 6. [32] iřka [*]

  supr-Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 23.07.2015, 17:19:06
 7. [31] Dana Haklová [*]

  gerda — #23Ano, ale bylo toho na ní prostě moc. Někdo potřebuje víc času, aby se trochu uvolnil a byl víc nad věcí. Každému se to hned nedaří, tím spíš, když není náturou extrovert.

  1. na komentář reaguje gerda — #33
  superkarma: 0 23.07.2015, 16:28:43

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [30] Dana Haklová [*]

  Klára Křížová — #25Já bych také Markétu moc pochválila a ráda bych jí hlavně povzbudila. Stále si moc nevěří a to je velká škoda. Ale doufám, že se změní i její postoj k sobě samé. Že se konečně začne mít víc ráda a bude na sebe-právem-hrdá. Je to opravdu krásná a milá mladá žena, která má určitě důvod mít radost ze životaSml67

  superkarma: 3 23.07.2015, 16:19:49
 2. avatar
  [29] kobližka [*]

  Obdivuju každého,kdo do toho jde.Ať už má důvody jakékoliv.Barva vlasů je perfektní Sml67 a mít dole 16 kg je fantastické Sml67

  superkarma: 0 23.07.2015, 15:00:21
 3. avatar
  [28] vladka321 [*]

  Barva vlasů jí úplně rozsvítila - to se opravdu moc povedloSml67

  superkarma: 0 23.07.2015, 14:24:15
 4. [27] slávenka [*]

  Sympatické Markétě nový účes i barva vlasů moc sluší. Proměna se povedla, gratuluju.Sml67

  superkarma: 0 23.07.2015, 14:11:06
 5. [26] xdita [*]

  Sml59

  superkarma: 0 23.07.2015, 13:14:02
 6. [25] Klára Křížová [*]

  cilani — #22Markéta se v něm cítí dobře, to jsme museli respektovat. Hlavní je, že opravu krásně zhubla. Na někom je vidět dole každé kilo a jinému to dá práci. Markéta nikdy nebude "vychrtlina", se stavbou těla neuděláme nic. je dobře, že se rozhodla nemít se svou stavbou kostry velkou nadváhu, kterou už nyní nemá. myslím, že se jí to povedlo skvěle.

  1. na komentář reaguje Dana Haklová — #30
  superkarma: 0 23.07.2015, 12:53:39
 7. [24] MarciZ [*]

  jste krásnáSml59Sml59Gratuluji ke krásnému výsledkuSml59Sml59

  superkarma: 0 23.07.2015, 12:36:07
 8. avatar
  [23] gerda [*]

  Z odpovědi paní Křížové jsem vyrozuměla, že se k jinému typu oblečení nenechala přesvědčit, takže to není až tak vina stylistůSml80 Někdo prostě nemá hned odvahu, když se v jiném oblečení necítilaSml80 - škoda, mohla se do toho nechat obléct jen pro focení a pak by podle fotek sama uviděla, co jí víc sedí. Tohle přidává zbytečná kila a ona už je přece nemá.

  1. na komentář reaguje Dana Haklová — #31
  superkarma: 0 23.07.2015, 12:08:03
 9. [22] cilani [*]

  Tulinka — #9 možná i zvolené oblečení jí prostě nesedí.. Je to kočka, o tom žádná, ale oblečení které jí zvolili se mi na ní nelíbí..

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #25
  superkarma: 0 23.07.2015, 11:47:16
 10. avatar
  [21] gerda [*]

  A ještě by bylo fajn spravit tu BLODÝNKU.Sml30

  superkarma: 0 23.07.2015, 10:44:16
 11. [20] Klára Křížová [*]

  Markéta má takový typ postavy, kdy jej úbytek není moc vidět. Ale zhubla ze všech tří žen nejvíce. Když jsme ji vybrali a než projekt začal, začala na sobě pracovat a sama zhubla 9 kg (vyloučila zcela cukr a alkohol, upravila jídelníček, hýbala se) s Ketodietou dalších 16 kg za 3 měsíce. Takže naše fotka "před" je již po jejím zhubnutí 9 kg z původní váhy.

  Jak píše Dana: Markéta byla ze všech tří proměňovaných žen nejtvrdší oříšek i po stylistické stránce. Má „atletickou“, sošnou postavu s širokými rameny, plné poprsí a málo vyznačený pas. Chtělo to větší důraz na ploché bříško a štíhlé boky, ale v takovém oblečení se Markéta necítila dobře. Škoda, myslím, že by vypadala skvěle i v plavkách. Má hezky tvarované nohy bez celulitidy a pevné vysportované tělo.

  superkarma: 0 23.07.2015, 10:03:05
 12. [19] assaly [*]

  Sml67

  superkarma: 0 23.07.2015, 09:58:45
 13. avatar
  [18] Alena 12 [*]

  tak to je krása

  superkarma: 0 23.07.2015, 09:58:17
 14. avatar
  [17] Hanula [*]

  Sml16moc jí to sluší, ale ten váhový úbytek na fotkách není opravdu moc vidět....

  superkarma: 0 23.07.2015, 09:57:27
 15. avatar
  [16] *modrá [*]

  bohužel také nevidím výsledek v úbytku váhy, 16 kg dole není vůbec poznat...možná je to fotkami, nechtěla bych paní ublížit

  superkarma: 0 23.07.2015, 09:25:27
 16. [15] teufel [*]

  Vůbec bych netipovala, že má paní 16kg pryč, mě připadá skoro stejná. Maximálně 5 kg dole, to bych tak hádala. Barva vlasů a účes jsou ale OK, to se povedlo.

  superkarma: 1 23.07.2015, 09:07:43
 17. [14] milionarka [*]

  Kočka !!!Sml59

  superkarma: 0 23.07.2015, 09:04:40
 18. avatar
  [13] Tulinka [*]

  Nechci být za rejpala,ale nenacházím foto,kde bych viděla ono zmiňované pevné vysportované tělo.Soudím podle paží.Nikde žádný sval . . .Sml58

  Taky postrádám info jaké množství tuku se zbavila.A kolik nabrala svalové hmoty atd.Sml80Určitě při dietě i cvičila pod nějakým dohledem.

  superkarma: 1 23.07.2015, 08:55:06
 19. [12] bobani [*]

  dobrá proměna

  superkarma: 0 23.07.2015, 08:54:25
 20. [11] IVECO [*]

  krásná i před proměnou, ale teď má tedy šmrnc Sml59Sml59Sml59 moc povedené!!

  superkarma: 0 23.07.2015, 08:38:57
 21. [10] ZdenaZ [*]

  proměna se povedla paní to opravdu slušíSml67

  superkarma: 0 23.07.2015, 08:31:47
 22. avatar
  [9] Tulinka [*]

  cilani — #7taky mi nepřipadá,že by Markéta zhubla 16kg. Sml80Sml35

  1. na komentář reaguje cilani — #22
  superkarma: 1 23.07.2015, 08:31:46
 23. avatar
  [8] Pajinka [*]

  byla a je pěkná a sympatická předtím i teď Sml67

  superkarma: 0 23.07.2015, 08:22:03
 24. [7] cilani [*]

  nějak moc rozdíl nevidím. Možná je to fotografem?

  1. na komentář reaguje Tulinka — #9
  superkarma: 0 23.07.2015, 08:20:36
 25. [6] janavys [*]

  Sluší jí to, i když paní byla hezká i před proměnou Sml67

  superkarma: 0 23.07.2015, 07:37:10
 26. avatar
  [5] kareta [*]

  je to hezká holka, ale ten efekt zhubnutí nevynikl tak jako u předchůdkyňSml80 Každopádně proměna opět výtečnáSml67

  superkarma: 1 23.07.2015, 07:23:58
 27. avatar
  [4] renda4141 [*]

  Sluší jí to Sml59 Další promněna, která se povedla Sml59

  superkarma: 0 23.07.2015, 06:09:01
 28. [3] spavec [*]

  U těch šatů bych volila spíš výstřihy do V, pokud to není úmysl, zakrýt z nějakého důvodu krk a dekolt. A ramena naopak skrýt, snažit se odvést od nich pozornost.

  Účes se povedl, barva jí sluší, i když bych taky volila malinko světlejší. Prokoukla, je to kočka!

  Sml67

  superkarma: 0 23.07.2015, 05:49:32
 29. avatar
  [2] gerda [*]

  Vlasy se povedly moc, je šmrncovní kočkaSml67 Ale to oblečení...ona je prostě ramenatá, k tomu silnější paže nahoře, to znám podle sebeSml30 I když bude na kg štíhlá, typ postavy zůstává statný. Takže odhalené průramky jí podle mě moc nesvědčí a opticky kila znovu přidají. Jinak se mi líbila i předtím, je sympatickáSml67Sml67.

  superkarma: 0 23.07.2015, 03:57:15
 30. [1] Keltka [*]

  Sluší a řekla bych, že i barva vlasů, jen bych dala trošku světlejší odstín.

  superkarma: 0 23.07.2015, 01:19:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme