Magie

Proklínám tě!

lPřestože jsme lidé moderní společnosti, zpravidla myslící ryze pragmaticky, je jen málo takových, které by taková slova nechala zcela klidnými. Je důvod se obávat? ANO!

Kletba se ale dá vrátit...

Ať chceme, nebo ne, každý den, každou chvíli se každý z nás zabývá nějakými rituály.

Počínaje nevinným nešlapáním na kanály, chytáním za knoflík, odplivnutím před pohřebákem, přes svatby, křtiny, ale i vojenské zvyky, a dokonce šikanu.

Jen se to dnes jinak jmenuje a ten, kdo se tváří, že se ho to netýká, by měl udělat malý průřez svým zaběhnutým stylem života, aby zjistil, jak moc pokrytecké jeho nahlížení je.

Magie je nejen kolem nás, ve věcech, které jsou krásné a nad kterými žasneme, ale je hlavně v nás samotných.

Je hluboko zakořeněná a mnohem smysluplnější než ji odmítat a přitom konat a nevědět je vědomě tuto skutečnost přijmout a naučit se ji kontrolovat.

Z pohledu vlastní karmy by to byl krok kupředu.

Čím méně totiž vyšleme takzvaných „neřízených střel“, tím menší karmické zatížení do budoucna a mnohem přijatelnější „zpětná vazba“ směrem k nám.

Jen okrajově.

Slova, slova

oKdyž pominu přímo rituály a magické úkony, které vyžadují určitý druh konání, je velice jednoduché provozovat magii, ať už vědomě, či nevědomě prostřednictvím toho, co vyslovíme.

Snad žádné magické úkony se neobejdou bez formulí, které se vyslovují.

Slovo má obrovskou váhu.

Už vás někdy napadlo, že slovo znamená jen nevykonaný čin? Je to srovnatelné.

Proto ten úvod, protože právě kletba je otázkou vyřčeného a má sílu činu.

Proklínám tě!

mChyba! V momentě, kdy nekontrolovaně vylovíme něco podobného, jde z nás obrovská síla energie, směrovaná jedním směrem.

Je to asi tak stejné, jako byste proti někomu vyslali vlak. Je velice důležité vědět, že onen vlak se ale po té, co dojede k cíli, okamžitě odrazí a s ještě větší intenzitou se řítí zpět.

Tomu se nelze vyhnout. Také proč?

Je to spravedlivé.

Jak odvrátit kletbu?

Jsme ve výhodě, pokud víme, že vlak byl vyslán dřív, než k nám dorazí. Existují dvě možnosti, jak se nenechat přejet.

První vychází od toho, kdo jej vyslal. Může ho zastavit. Je to poslední možnost, jak odvrátit zpětný náraz.

Neučiní-li tak, smůla, musíme zasáhnout my. A to rychle, než kletba „doběhne“. Tedy dřív, než nás dostihne, což není žádný med.

Než dojde

Postavte se pod sprchu tak, aby vám voda stékala po celém těle. Zavřete oči a představujte si, jak na vás padá zlatá čistá voda, déšť, který z vás smývá vše negativní a nabíjí vás novou energií a chutí do života. Představujte si, jak z vás smívá všechno, co tíží.

Zlá slova, zlé pohledy, nepříjemné pocity a podobně.  Zůstaňte tak, jak dlouho potřebujete, záleží na vašem pocitu.

Pak udělejte krok pryč z proudu vody a myslete na to, jak jste vešli do nové čisté energie. Představte si, co chcete – louku, krajinu, vodu, cokoli, kde vám bude dobře.  Staré už vás nemusí zajímat, je to pryč. Vypněte vodu a hotovo.

Na krk si vyrobte pak amulet v podobě čehokoli, v čem bude kousek zrcátka. Výbornou ochranou je pentagram, hematit, křišťál a opál. (U opálu pozor, kdybyste byli nazlobení, na chvilku jej odložte). Dobře chrání onyx, který si ovšem musíte pořídit sami!

Do bytu nebo na zahrádku si zasaďte netřesk, šalvěj nebo pelyněk. Nějakou dobu doporučuji spát vedle kopřivy – stačí sáček.

Když došla

Ve chvíli, kdy k nám kletba již doběhla, to poznáme snadno.

 • Projeví se například sny, o kterých jsme psali včera.
 • Náhlým zhoršením zdravotního stavu – často bez lékařského zdůvodnění.
 • Nepříjemnými náhodami – často na nás padají věci nebo nás přiráží dveře. Zakopáváme, padáme a podobně. (Zakopnutí a pád naplacato čelem na chodník po několika panácích ovšem není kletba. :))
 • Někdy se kletba ohlásí bezdůvodným napadením černým psem.

Tehdy už je potřeba použít silnější rituál.

Ovšem pozor, je to rituál, kterým obracíte kletbu v nejpozitivnější dobro. Jako byste z vlaku udělali malé, neškodné pírko.

Zapalte bílou a černou svíci. Měsíc musí v tu dobu stát buď v Novu, nebo by měl ubývat. Před sebe na stůl postavte misku se solí a misku s mlékem. Zavolejte všechno dobré, co znáte. Například Anděly, nebo co je vám blízké. Neměla by být půlnoc. Měli byste to stihnout před půlnocí.

Dobře se soustřeďte a snažte se navodit v sobě dobrou náladu a pozitivní energii. To, co děláte, nemá uškodit!! Pomáháte sobě s pomocí dobra.

fNahlas vyslovte:

„Noc už šeptá tichá slova.

Stojím zde já tiše sám.

Prozraď mi jen abych věděl

kdo mi kletbu přivolal.

Ožij nyní v okamžiku, nadešel ten správný čas,

chci už slyšet tvoji radu, chci teď slyšet já tvůj hlas.

Zbav mne kletby přeukrutné, vrať mu ji hned, otoč zpět

 ať se ona vyhýbá mi, ale také mému domu.

Probuď se ze svého spánku,

odežeň ho za vodu,

zbav mne kletby přeukrutné,

zakopej ji do hrobu.“

Stále konáte jen dobré

Nekonec vyslovte :

„Tímto ruším všechny příčiny, následky, formy a projevy kletby, kterou na mě seslal…“

...uveďte jméno. Pokud ho neznáte nebo si nejste jistí, tak ho nevyslovujte, a ani na osobu nemyslete!! Namísto toho uveďte: „…ten, kdo se choval nemoudře.“

„...a měním je v nejpozitivnější dobro.“

Nyní uveďte, v co dobrého se má kletba proměnit.

Např.: Smůlu a nemoci měním ve štěstí a zdraví a podobně.

Nakonec vyslovte jedenkrát: „A tak se staň!“

Karma se odvrátit nedá

Existují příčiny karmické a s těmi nic neudělá žádné kouzlo. Prostě jsou věci, které si sice nepamatujeme, ale udělali jsme je, a tak je to, co se nám děje, samo o sobě následkem a máme jedinou možnost.

Odžít si to a více si karmické dluhy vědomě nepřidělávat.

Neproklínejte se...

Modely jako „Jsem bezcenný pitomec, který v životě neudělá nic správně, nebo jsem blázen, co je všeho schopný a nikdo mě nemá rád!“ není nic jiného než klatba vyslaná sobě a nemá dobré následky.

Cpát si cokoli negativního do vlastního života není moudré. Něco jiného je: Tohle jsem neudělal právě nejlíp, musím to změnit, mám na to začít jinak.“ To je jiná.

Profesionální kletba

V životě je velice málo situací, kdy je kletba na objednávku. Málokomu se chce pracovat takto, ale jsou takoví lidé. Navíc kletba od černého mága není zrovna zadarmo.

Jestliže se to stane, je potřeba opravdu vyhledat člověka, který dokáže podobnou věc odstranit, což se neobejde bez oběti.

Zpravidla jde o zvíře a já to nepokládám za dobré, byť asi existují případy, kdy není zbytí.

Rodinná kletba například.

   
27.08.2009 - Magie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [211] saruz [*]

  tak s tímhle slůvkem opatrně! Sml22

  superkarma: 0 22.11.2012, 11:29:36

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [210] Světýlko [*]

  alpina — #29 A kdybys viděla, za jak dlouho dohlédneš, tak se zhroutíš hned... Ono to dopadne dobře (jen tuším, že prožíváš něco podobného jako já před 4 lety - policie každou chvíli, výhružky typu "nedožiješ se", zařídím TO po svém, podrazy,...apod.). Trvalo to přes rok, já to vydržela a dopadlo to pro mě dobře. Psychicky jsem se potom zotavila velmi rychle, protože se mi začalo móóóc dobře dýchat. Držím palce a věř, že zlo Sml57 bývá skutečně potrestáno.

  superkarma: 0 30.09.2009, 17:26:36
 2. avatar
  [209] Alenka0010 [*]

  FAXÍK — #202

  Měla jsem někdy chuť to udělat lidem, kteří mojí rodině hodně ubližují, ale neudělala jsem to, bojím se právě, že se to obrátí proti mě. Snad melou boží mlýny pomalu a jistě a jim se to samo nějak vrátí...

  superkarma: 0 24.09.2009, 07:48:51
 3. avatar
  [208] Myškomedvídek [*]

  zrušení kletby:

  Je jediná síla, jenž je dokonalým zrušením kletby a jejím obrácením v nejpozitivnější dobro.

  Tímto ruším všechny příčiny, následky, formy a projevy kletby, kterou na mě seslal

  . . . uveď jméno zaklínače (pokud ho neznáš nebo si nejsi jistý, tak ho neuváděj)

  ...a měním je v nejpozitivnější dobro.

  V této chvíli je třeba znát cíl kletby a říci v co dobrého se má transformovat.

  Např.: Smůlu a nemoci měním ve štěstí a zdraví.

  A tak se staň!

  Na

  lehčí formu kletby - uhranutí jsou zase dobré bylinky, například je na

  něj výborná šalvěj. Udělej si z ní odvar a okoupej se v něm - to Tě

  očistí. Pokud se nebudeš oplachovat a necháš si bylinný odvar uschnout

  na těle, tak Tě bude celý den chránit proti uhranutí.

  superkarma: 0 10.09.2009, 00:34:58
 4. avatar
  [207] lalica [*]

  Před pár lety jsem proklela svého šéfa-neúnavného škodiče, který miloval rozbroje mezi spolupracovníky a deptal své okolí.

  Na druhý den jsem v takovém průšvihu, že se musela volat policie.Nakonec jsem přišla na to, že je vše jinak, vyšetřování bylo zastaveno a já se šla na oddělení omluvit...

  Nikdy víc bych to neudělala, i když si to ten prevít zasloužil.Vše se totiž obrátilo proti mně.Sml31

  superkarma: 0 01.09.2009, 22:15:34
 5. avatar
  [206] Angelika.Devil [*]

  OlgaMarie — #197 Michaela Kudláčková — #204 Ahoj Míšo, díky za odpověď. Přijde mi, že sám sebe člověk takhle počastuje často a ani si neuvědomí, že si zadělává na nějakej průšvih. Zvlášť když se něco delší dobu nedaří, tak to pak jde ven úplně samo.

  superkarma: 0 29.08.2009, 01:18:47
 6. [205] Anai [*]

  Myslím, že mně před více, než 30 lety proklel můj první kluk. Byl to zakomplexovaný manipulátor a žárlivec, navíc mi ani nebyl věrný, chodila jsem s ním 6 let, pak jsem se zamilovala jinde a rozešla se přes jeho velký odpor. Slyšela jsem, že hrozil sebevraždou (nebylo to poprvé). Ještě předtím mi jednou řekl, že kdyby mu někdo ublížil, pomstil by se jako Monte Christo. Byl prvním a posledním mužem v mém životě (a že jich bylo!), kterého jsem opustila, pak jsem měla tak strašnou smůlu, že to jelo jak po běžícím páse. Nabyla jsem dojmu, že mě proklel. Zemřel velmi mladý, bylo mu 52, je to 5 let... a už 6,5 roku mám konečně první povedený vztah. Možná to trošku pomohlo, kdo ví...? Sml80Sml16 Ale pro jistotu výše popisované "odklení" vyzkouším, kdo ví, třeba mně proklelo víc lidí.

  superkarma: 0 28.08.2009, 14:56:14
 7. avatar
  [204] Michaela Kudláčková [*]

  Angelika.Devil — #196 Ahoj, jasně, že dá, pokud to není nějak vážné. Jendoduše tím, že změníš systém myšlení a nahlížení na sebe.

  Nějaká očista a model : jsem z toho venku, myslela jsem, že jsem hňup, ale pravda je taková, že jsem tak jenom chovala. Jsem kvalitní člověk a umím být dobrá. Je to ve mě - šoupnu to ven. A něco jako rozhodnutí a hotovo. Tohle je jedno z nejjednodušších, protože pracuješ jen se svou vlastní energií.

  1. na komentář reaguje Angelika.Devil — #206
  superkarma: 3 28.08.2009, 11:11:16
 8. avatar
  [203] maje [*]

  nedávno jsem se dívala na jeden dokument, a tam několikrát matka proklela své děti. tohle nedokážu pochopit.Sml80

  superkarma: 0 28.08.2009, 09:45:47
 9. [202] FAXÍK [*]

  já to slovo znám: PROKLÍNÁM TĚ!

  Párkrrát jsem ho použila a něco se té osobě přihodilo, není to žádná sranda!!

  1. na komentář reaguje Alenka0010 — #209
  superkarma: 1 28.08.2009, 09:26:31
 10. avatar
  [201] barkl2 [*]

  uff pročetla jsem celou diskusi. Myslím, že článek Míša zaměřila na takové ty "normální" kletby,a obranu proti nim. Pro úplnost zmínila i tu kletbu rodinnou a zvířecí oběť. Je vcelku pochopitelné, že pokud někdo na sobě rodinnou kletbu má, tak o ní nebude vypisovat na netu, ale bude to řešit jinde, a možná by se takový člověk i k zvířecí oběti stavěl jinak než většina diskutujících.

  superkarma: 1 28.08.2009, 08:22:51
 11. avatar
  [200] OlgaMarie [*]

  Edmund — #198 Ano. Budeš si to tak dlouho opakovat, až si jen tak mimoděk zapneš satelit a pustíš si film v němčině a začneš se snažit rozumět.

  superkarma: 0 28.08.2009, 06:15:34
 12. [199] Nestyda [*]

  Edmund — #198 Ne, ale když si bude vytrvale nahlas opakovat "Edmund je jeliman, Edmund je jeliman," pochopí, že je to naprostá pravda!

  superkarma: 0 27.08.2009, 23:15:00
 13. avatar
  [198] Edmund [*]

  OlgaMarie — #197 A když si budeš vytrvale opakovat - umím německy, umím německy...? Nahlas. Uvěříš?

  1. na komentář reaguje Nestyda — #199
  2. na komentář reaguje OlgaMarie — #200
  superkarma: 0 27.08.2009, 22:47:15
 14. avatar
  [197] OlgaMarie [*]

  Angelika.Devil — #196 Nemám ráda, když se někdo o sobě nahlas nehezky vyjádří. Totiž jde o to, že se i slyšíš a je vážné nebezpečí, že tomu časem i sama o sobě uvěříš, pokud to opakuješ běžně (např. To jsem ale blbec...).

  1. na komentář reaguje Edmund — #198
  2. na komentář reaguje Angelika.Devil — #206
  superkarma: 0 27.08.2009, 20:23:07
 15. avatar
  [196] Angelika.Devil [*]

  Míšo, chci se zeptat na věc, kterou zmiňuješ ke konci a to je to "sebeproklínání" - dá se z toho očistit?

  Je jasný, že na sebe nebudu posílat kletbu zpětSml33

  1. na komentář reaguje OlgaMarie — #197
  2. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #204
  superkarma: 0 27.08.2009, 19:54:41
 16. avatar
  [195] kebulkaevulka [*]

  Edmund — #194 Výborně,máš můj obdiv,dojdeš osvícení,tak jako většina zde přítomných jen tak dál mám ráda tvoje vtipné komentáře

  superkarma: 0 27.08.2009, 15:55:34
 17. avatar
  [194] Edmund [*]

  kebulkaevulka — #192 Ano. Slovíčkařím. Když je to zde o tom, tak činím dobře. Sml80

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #195
  superkarma: 0 27.08.2009, 15:37:28
 18. [193] Nestyda [*]

  Já opravdu kvůli nikomu z Vás nepřestanu být hrubá a vulgární ve svém vyjadřování. Nechte již můj hubokanál být, myslím si, že jsou zde důležitější sdělení než Nestydin výkřik do ticha... Berte to tak, že si tu tak brebentím pro sebe a snažím se samu sebe bavit - ano, přesně takhle špatně jsem na tom Sml30

  A není zase takový problém požádat redakci, aby mi zakázala přístup na diskuse.. I to lze!! Tak do toho! Vám se uleví a mně popravdě také Sml16

  superkarma: -2 27.08.2009, 15:32:00
 19. avatar
  [192] kebulkaevulka [*]

  Edmund — #145 Slovíčkaříš!a o tom to tady předce je! a jsem tu

  1. na komentář reaguje Edmund — #194
  superkarma: 0 27.08.2009, 15:31:42
 20. [191] Nestyda [*]

  Eva Hliníková — #190 Někdy je dobré oprášit si slovní znalosti vulgarismů... Někdy je dobré vypustit ven kanálovitost, někdy je holt trefnější než sáhodlouhý opis, při kterém zavírám víčka...

  superkarma: 0 27.08.2009, 15:27:25
 21. avatar
  [190] Eva Hliníková [*]

  Nestyda — #188 No, tak jestli to chceš od druhých, tak by bylo dobře psát v podobném duchu, nemyslíš? Od Tebe se taky člověk lecky přiučí jenom nové nadávky Sml8

  1. na komentář reaguje Nestyda — #191
  superkarma: 3 27.08.2009, 15:25:28
 22. [189] Nestyda [*]

  Omluva všem, kteří museli číst mé rady, kterých mám na rozdávání. Odpusťte mi, že jsem měla pocit, že mám co říct... Sml57

  Až jednou bude vládnout diskusím maje, to se panečku dozvíte, ale mám takovou obavu, aby diskuse nebyly mrtvé a o ničem... Z jejích příspěvků jsem se totiž, kromě toho, že nemá ráda Nestydin ústní hnůj, nedozvěděla nic zajímavého, co by mi něco dalo... I gentianiny příspěvky mají hlubší smysl než majiny... Sml16

  superkarma: 0 27.08.2009, 15:25:22
 23. [188] Nestyda [*]

  OlgaMarie — #187 A já Ti povím, čím to je. Jsi nezaujatá, plná lásky, pochopení, moudrosti. Od Tebe se člověk může učit, co by rád dovedl. Od maje to nejde, protože nemá co nabídnout... Dovede jen popichovat. Sami jste viděli, nabídla jsem mír, ale její další příspěvek byl zase plný rýpanců.. Nebudu se jí více zatěžovat, své jsem řekla

  1. na komentář reaguje Eva Hliníková — #190
  superkarma: 0 27.08.2009, 15:22:12
 24. avatar
  [187] OlgaMarie [*]

  maje — #178 Mám mnohdy jiný názor než *Nestyda* a nemohu si vybavit, že by mě kdy urážela nebo na mě byla sprostá.

  1. na komentář reaguje Nestyda — #188
  superkarma: 0 27.08.2009, 15:19:20
 25. avatar
  [186] maje [*]

  Nestyda — #185 vážně, vážně poslední?Sml30Sml30 klidně zůstaň, já pro dnešek odcházím (možná za lepšími zítřky)Sml58

  superkarma: -1 27.08.2009, 15:18:22
 26. [185] Nestyda [*]

  maje — #184 Poslední, už opravdu, tímto směrem:

  Dávám rady??? Jen píšu svůj názor, je na každém, přijme-li ho. Ale dočkáš se, již za pár chvil mne neuzříš mezi debatujícími více, pak budeš moci otevřít své srdce a vpustit do něj trochu lásky Sml16

  1. na komentář reaguje maje — #186
  superkarma: 0 27.08.2009, 15:16:24
 27. avatar
  [184] maje [*]

  Nestyda — #179 tak řekla uvolněná a očištěná nestyda.Sml30 a mezi námi, já spokojená jsemSml58 nejde o to, že bych tě neměla ráda. představ si, že s tebou dokonce někdy souhlasím. a rozhodně nejsem úzkoprsá ženská, která nikdy neřekla sprosté slovo. ale nesnáším, když se nadávky spojí k někomu. ne jen proto, abysme si zanadávali na nějakou situaci, co se nám nepovedla. jinak jsi mi opět neodpověděla na mojí otázku. no,vlastně to tak děláš tady na ž-i často. jinak já se tě snažím ignorovat dlouho, ale vzhledem k tomu, že tak často radíš a předáváš moudra všem kolem, tak to dost dobře nejde tak, jak si představuji.  takže jednou za čas na tebe prostě reagovat musím. ale slibuji - budu se snažit o trochu vícSml22

  1. na komentář reaguje Nestyda — #185
  superkarma: 2 27.08.2009, 15:13:37
 28. [183] Nestyda [*]

  Edmund — #182 Tak sorry, byla jsem rychlejší než Tvůj písař=pomalý čtenář.

  superkarma: 0 27.08.2009, 15:12:30
 29. avatar
  [182] Edmund [*]

  Nestyda — #181 Hloupoučká, podívej se na třívteřinový rozdíl v odeslání našich příspěvků. Tak rychle můj písař ani nečte.

  1. na komentář reaguje Nestyda — #183
  superkarma: 0 27.08.2009, 15:11:18
 30. [181] Nestyda [*]

  Edmund — #180 Nemá, Ty jelito! Čti pořádně! Obsah své kebule si vynášej sám!

  1. na komentář reaguje Edmund — #182
  superkarma: 0 27.08.2009, 15:08:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme