Novinky

Projímadlo není vitamín

Příspěvek čtenářky Bohuše k dnešnímu tématu je úsměvný. Ale jeho aktérům nejspíš do smíchu moc nebylo. A Bohuši to utvrdilo v přesvědčení, že dávat seniorům dárky z lékárny není dobrý nápad...

Také Bohuša se rozhodla přispět k dnešnímu tématu. Příběhem ze života.


Ahoj redakce a všechny čtenářky, jednou jsme dědečka obdarovali dárečkem z lékárny, ale moc jsme se netrefili. Babička si stěžovala, že dědeček, který už byl ležák nemůže na „velkou stranu“, no a ten týden měl svátek, tak jsem mu v lékárně koupila projímadlo kapky Guttalax, a k tomu nějaké vitamíny a čaje. Když jsme popřáli dědeček měl velkou radost,že jsme přišli... babičku jsem upozornila, na co že ten Guttalax je a ona byla taky ráda, že mu ty kapky hned druhý den ráno dá. Radost, ale měla jen dočasně... druhý den večer mě volala mamky, že s dědečkem je velice zle, že je v nemocnici má velký průjem a babička je totálně vyčerpaná, nestíhala k dědečkovi běhat, že má snad uplavici, a odvezli jej do nemocnice. No nazdar, ihned mě to trklo... to nebude uplavice, to bude určitě Guttalax. Ihned jsem sedla do auta a ještě večer jela k babičce. Ta byla opravdu na dně. Říkám „babi, co je s dědou“? „Ále, nevím Ti děvenko, ale chytil asi uplavici a je to zlé, nevím, nevím, jestli se dožije rána“... a „babičko dala jsi mu ty kapky, co jsme mu přinesli ke svátku“? „No jo, to víš, že dala, hned ráno a celou lahvičku... však tam bylo cosi málo, tak to děda vypil celé“.
Hrůza mě omyla... celý Guttalax vypil!!! „A řeklas to doktorovi, co vypil?“ Né, jenom jsem jim řekla, že jsem mu dala vitamín!
Na nic jsem nečekala a vyrazila do nemocnice... s dědečkem to už bylo lepší, byl na kapačkách a já se doktorovi přiznala, že vypil celou lahvičku Guttalaxu... od té doby již našim seniorům nedávám dárečky z lékárny!

Hezký den přeje,
Bohuša

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

 • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
 • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
 • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

   
19.11.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [3] Boros [*]

  Moje kolegyně ze zoufalství vypila celý Gutalax a zapila to kyškou. Šla celkem jednou na záchod. Ne, že jednou a strávila tam celou noc a ani nechodila ven, ale pouze jednou a strávila tam přiměřený čas. Byla už úplně nešťastná. Dělali jsme si z ní legraci, že příště jí koupíme ricinový olej.

  superkarma: 0 19.11.2013, 19:59:10
 2. [2] Anai [*]

  No, asi tuším, jak bylo dědečkovi... já ten gutallax taky jednou vypila celý. V porodnici, ze zoufalství (přenášela jsem a nechtěli mě nechat rodit kvůli tlaku), aby mi praskla voda (což se stalo)a já šla porodit.... samozřejmě s jistými obtížemi, ale jinak porod super.

  superkarma: 0 19.11.2013, 14:48:35
 3. avatar
  [1] dasena [*]

  Sml30Sml30chudák děda, se mohl odvodnitSml16

  superkarma: 0 19.11.2013, 14:11:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme