Bulvár

Projekt AQUAMÁNIE nabídne nejen vodní zábavu

AQUAMÁNIE - nejlepší koupání v ČR, je projekt zaměřený na cestovní ruch spojený s vodním vyžitím. Součástí projektu jsou i internetové stránky www.aquamanie.cz, kde lze nalézt pomocí interaktivních map nejzajímavější místa ke koupání u nás i ve světě. Je zde také k dispozici 40 videí z jednotlivých aquaparků a krytých bazénů.
Na stránkách je možné najít i informace o programech, novinkách z oblasti vodní zábavy.

aquamanie

Součást projektu je i Letní Aquamánie, kdy během léta budou probíhat po celé republice zábavné akce pro rodiny s dětmi. Pro návštěvníky těchto akcí jsou připraveny soutěže nejen ve vodě, ale i na suchu o hodnotné ceny, především hraček od společnosti POMPO. Dozví se také něco o zásadách bezpečnosti chování v aquaparcích a na vodních plochách, spojené s ukázkami zásad první pomoci.

aquamanie

Partnery projektu jsou AAA BYTY.CZ , POMPO, Veolia, ZEPTER, YAMAHA, Tricoline, Lotmat, www.spokojenenohy.cz, www.hyperinzerce.cz www.wellnessnoviny.cz Navycentrum, Český rozhlas Praha, Právo a další.

Seznam akcí:

Vodní ráj Jihlava (13.8.)
Aquapalace Čestlice (27.8.)

aquamanie

Další akce se uskuteční dne 13.8. 2011 od 13 do 17 hodin v areálu Vodního ráje Jihlava. Návštěvníci se mohou těšit na den plný zábavy, skákací hrad, součástí bude i celá řada soutěží o hodnotné ceny. Děti budou plnit úkoly na jednotlivých soutěžních stanovištích. Po jejich splnění dostanou zajímavé dárky. Odpolednem bude provázet Vodník Aquamaník, který také dětem bude vysvětlovat zábavnou formou zásady bezpečnosti koupání. Součástí programu bude i Zumba. Na závěr mohou děti vyhrát další zajímavé ceny v losování od společnosti POMPO, AAABYTY.CZ, VEOLIA a ZEPTER
Věříme, že akce v rámci projektu AQUAMÁNIE, přinesou zajímavé zážitky, spojení aktivního odpočinku a zábavy, příjemné prožití volného času v letních měsících i poučení, „ řekl na téma příprav projektu ředitel produkční agentury Rain.cz, pan Pavel Hofrichter.

aquamanie

www.aquamanie.cz

   
12.08.2011 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme