.

Projekt AQUA UNITED nabídne sport, zábavu i poučení

Cestování

Projekt AQUA UNITED nabídne sport, zábavu i poučení

V týdnu od 22. do 28. března 2010 proběhne v českých aquaparcích, bazénech a wellness zařízeních první ročník multižánrového projektu AQUA UNITED 2010.

aqua

AQUA UNITED 2010 se koná jako součást Světového dne vody, který vyhlásilo Valné shromáždění OSN na 22. března. Abychom uspokojili své potřeby, potřebujeme denně 120 litrů čisté vody. Ale zhruba šestina světového obyvatelstva tuto možnost nemá.

První český Vodní týden bude probíhat v bazénech, aquaparcích, wellness centrech a wellness hotelech po celé ČR a přinese návštěvníkům celou řadu zajímavých akcí. Během celého týdne nebudou v partnerských zařízeních chybět nejrůznější vodní aktivity, soutěže pro veřejnost, závody v plavání nebo ukázky vodních sportů, saunových ceremoniálů. Připraveny jsou i zajímavé wellness procedury. Součástí projektu AQUA UNITED 2010 bude i odborná konference a vzdělávací programy pro děti a mládež.

Vodní noc

Vyvrcholením Vodního týdne bude Vodní noc, která se uskuteční v sobotu 27. března.

Do projektu zapojení partneři připraví pro tento večer mimořádnou otevírací dobu, zvýhodněné vstupné a také celou řadu zajímavých programů a speciálních nabídek. Ať už se bude jednat o půlnoční saunování, plavání při svíčkách nebo hudbě, či nabídku speciálních procedur ve wellness centrech, všichni návštěvníci při Vodní noci zažijí návštěvu ve svém bazénu či aquaparku jinak, než jsou běžně zvyklí.

V rámci akce je navázána spolupráce s dětskými domovy, které získají možnost vstupu zdarma do aquaparků a bazénů. Hodnotné ceny jsou připraveny pro dětské domovy při dobročinné štafetě nebo při potápění v potápěčské jámě v AQUAPALACE PRAHA. Pro dobou věc se potopí také známé osobnosti nebo politici. Plavecká štafeta - hodinovka je připravena 27.3. pro širokou veřejnost. Celý týden bude probíhat soutěž o skútr YAMAHA, který získá návštěvník, který si do bazénu přivede nejvíce přátel. Děti mohou soutěžit ve výtvarné soutěži „Co pro mne znamená voda", např. o počítač. Partnery projektu jsou Veolia voda a Yamaha.

„Věříme, že návštěvníkům tato akce přinese nové zážitky, spojení aktivního odpočinku a zábavy a také pestrou nabídku programů, mezi nimiž si každý najde to své,“ řekl na téma příprav akce ředitel produkční agentury Rain.cz, pan Pavel Hofrichter.

   
02.02.2010 - Tipy - autor: Klára Wimmerová

Komentáře:

 1. [2] Sluníčko sedmitečné [*]

  Já miluji aqua aerobik. Je to činnost, která mě hrozně baví. Když má na to člověk vhodné sportovní oblečení.

  superkarma: 0 01.09.2015, 15:15:44
 2. avatar
  [1] tlustoprdka [*]

  Plavání při svíčkách? No nevím... to by jich tam muselo být na tisíce.Sml30

  Ale třeba bych se těšila na vystoupení s aquabeláky-muži. Už jsem o tom slyšela, ale neměla možnost vidět.

  superkarma: 0 02.02.2010, 12:56:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme