Společnost PROFI CREDIT se rozhodla podpořit talentovaného romského klavíristu Tomáše Kačo. Ten byl přijatý ke studiu na prestižní Berklee College of Music v americkém Bostonu. Na této renomované škole studují ti nejtalentovanější muzikanti z celého světa. PROFI CREDIT přispěl mladému klavíristovi na velmi drahé studium částkou sto tisíc korun.

„Věříme, že Tomáš tyto peníze využije pro rozvoj svého talentu, zúročí je nejen pro sebe, ale především pro své posluchače. Doufáme, že mu naše podpora usnadní začátek úplně nového života v Americe a pomůže mu uskutečnit jeho sen,“říká marketingový ředitel PROFI CREDIT Ladislav Pavlík.

Proficredit

Tomáš Kačo ječtvrté ze dvanácti dětí romské rodiny, která žije v ghettu. Díky své cílevědomosti a píli absolvoval AMU. Když vloni vyhrál soutěž mladých umělců, finanční odměnu investoval do přijímacích zkoušek na prestižní Berklee College of Music v americkém Bostonu. Koupil si letenku do Paříže, kde se zkoušky konaly, a komisi oslnil natolik, že ho přijala ke studiu a poskytla mu také mimořádné stipendium. To ale zdaleka nepokryje náklady na život ve Spojených státech.

 „Chtěl bych společnosti PROFI CREDIT strašně moc poděkovat, že mi přispěla na studium v Bostonu. Je to částka, bez které bych to nezvládl. Strašně už se do Berklee těším. Škola má 4 tisíce studentů z celého světa a všichni jsou pobláznění do muziky stejně jako já,“ popisuje své pocity klavírista Tomáš Kačo.

Proficredit

Společnost PROFI CREDIT  podporuje i další projekty, které usnadňují život mnoha lidem. Je dlouholetým partnerem Dětského domova Markéta, prostřednictvím Klubu nemocných cystickou fibrózou pomáhá „slaným dětem“, spolu s Nadací Krása pomoci Taťány Kuchařové ulehčuje život seniorům. PROFI CREDIT podporuje také mladé tenisty v TK Sparta Praha.

Proficredit

Ladislav Pavlík
'Marketingový ředitel PROFI CREDIT Czech

 

Reklama